x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Staub Paistinpannut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Staub La Cocette Pata Pyöreä 3.8 L 24 cm Valurauta Punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142351399.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136873252.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137200604.jpg
      Staub Staub La Cocette Pata Pyöreä 3.8 L 24 cm Valurauta Punainen La Cocette Pata Pyöreä 3.8 L 24 cm Valurauta Punainen La Cocette Pata Pyöreä 3.8 L 24 cm Valurauta Punainen STAUBin valurautapata on oiva kastikkeiden, keittojen ja patojen laittoon ja kaunis pata toimii hyvin myös tarjoiluastiana. Padan emaloidun sisäpinnan ansiosta se on kulutusta, naarmuja sekä korkeita lämpötiloja kestävä ja on helppo pitää puhtaana. Emaloitu pinta tekee paistamisesta ja karamellisoinnista helppoa ja saat raaka-aineille kauniin paistopinnan. Padan tiivis kansi pitää lämmön padan sisällä eikä ruoan aromit pääse karkaamaan höyryn mukana. Valuraudan tehokkaan lämmönjaon ansiosta p... (2)
      Staub La Cocette Pata Pyöreä 3.8 L 24 cm Valurauta Punainen
      • 03272341024060
      • 1102406
      3
      174.49 EUR
    • Staub Grils & Poêles Pure Grillipannu Suorakulmainen 23 cm Valurauta Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272602.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116389963.jpg
      Staub Staub Grils & Poêles Pure Grillipannu Suorakulmainen 23 cm Valurauta Musta Grils & Poêles Pure Grillipannu Suorakulmainen 23 cm Valurauta Musta Grils & Poêles Pure Grillipannu Suorakulmainen 23 cm Valurauta Musta STAUBin valurautainen grillipannu raidoitetulla pohjalla, joka antaa raaka-aineille kauniin paistopinnan. Pannu on laadukas ja kulutusta kestävä kauttaaltaan emaloidun pinnan ansiosta ja tyylikkään muotoilun ansiosta sopii keittiöön kuin keittiöön. Pannun non-stick -ominaisuus tekee sitä mukavan käyttää, sillä ruoka ei pala kiinni pannun pohjaan eikä paistamiseen tarvitse käyttää rasvaa. Grillipannu on uuninkestävä ja sopii kaikille keittotasoille, mukaan lukien induktioliesi. (2)
      Staub Grils & Poêles Pure Grillipannu Suorakulmainen 23 cm Valurauta Musta
      • 03272340022531
      2
      93.70 EUR
    • Staub La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142273630.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116178391.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116178394.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136873252.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136899192.jpg
      Staub Staub La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Musta La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Musta La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Musta STAUBin valurautapata on oiva kastikkeiden, keittojen ja patojen laittoon ja kaunis pata toimii hyvin myös tarjoiluastiana. Padan emaloidun sisäpinnan ansiosta se on kulutusta, naarmuja sekä korkeita lämpötiloja kestävä ja on helppo pitää puhtaana. Emaloitu pinta tekee paistamisesta ja karamellisoinnista helppoa ja saat raaka-aineille kauniin paistopinnan. Padan tiivis kansi pitää lämmön padan sisällä eikä ruoan aromit pääse karkaamaan höyryn mukana. Valuraudan tehokkaan lämmönjaon ansiosta p... (2)
      Staub La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Musta
      • 03272341026255
      • 1102625
      2
      244.20 EUR
    • Staub Grils & Poêles Pure Grillipannu Pyöreä 30 cm Valurauta Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142268032.jpg
      Staub Staub Grils & Poêles Pure Grillipannu Pyöreä 30 cm Valurauta Musta Grils & Poêles Pure Grillipannu Pyöreä 30 cm Valurauta Musta Grils & Poêles Pure Grillipannu Pyöreä 30 cm Valurauta Musta STAUBin valurautainen grillipannu raidoitetulla pohjalla, joka antaa raaka-aineille kauniin paistopinnan. Pannu on laadukas ja kulutusta kestävä kauttaaltaan emaloidun pinnan ansiosta ja tyylikkään muotoilun ansiosta sopii keittiöön kuin keittiöön. Pannun non-stick -ominaisuus tekee sitä mukavan käyttää, sillä ruoka ei pala kiinni pannun pohjaan eikä paistamiseen tarvitse käyttää rasvaa. Grillipannu on uuninkestävä ja sopii kaikille keittotasoille, mukaan lukien induktioliesi. (1)
      Staub Grils & Poêles Pure Grillipannu Pyöreä 30 cm Valurauta Musta
      • 03272340021718
      • 120130-23
      2
      131.30 EUR
    • Staub La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142341630.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116389511.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136873252.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136873844.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116178397.jpg
      Staub Staub La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Punainen La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Punainen La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Punainen STAUBin valurautapata on oiva kastikkeiden, keittojen ja patojen laittoon ja kaunis pata toimii hyvin myös tarjoiluastiana. Padan emaloidun sisäpinnan ansiosta se on kulutusta, naarmuja sekä korkeita lämpötiloja kestävä ja on helppo pitää puhtaana. Emaloitu pinta tekee paistamisesta ja karamellisoinnista helppoa ja saat raaka-aineille kauniin paistopinnan. Padan tiivis kansi pitää lämmön padan sisällä eikä ruoan aromit pääse karkaamaan höyryn mukana. Valuraudan tehokkaan lämmönjaon ansiosta p... (1)
      Staub La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Punainen
      • 03272341026064
      • 1102606
      2
      244.20 EUR
    • Staub La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Tummansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142384950.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116389619.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136873252.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136873657.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136873711.jpg
      Staub Staub La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Tummansininen La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Tummansininen La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Tummansininen STAUBin valurautapata on oiva kastikkeiden, keittojen ja patojen laittoon ja kaunis pata toimii hyvin myös tarjoiluastiana. Padan emaloidun sisäpinnan ansiosta se on kulutusta, naarmuja sekä korkeita lämpötiloja kestävä ja on helppo pitää puhtaana. Emaloitu pinta tekee paistamisesta ja karamellisoinnista helppoa ja saat raaka-aineille kauniin paistopinnan. Padan tiivis kansi pitää lämmön padan sisällä eikä ruoan aromit pääse karkaamaan höyryn mukana. Valuraudan tehokkaan lämmönjaon ansiosta p... (1)
      Staub La Cocette Pata Pyöreä 5.2 L 26 cm Valurauta Tummansininen
      • 03272341026910
      • 1102691
      2
      244.20 EUR
    • Staub Cocotte
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142384962.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116389499.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136873252.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137200652.jpg
      Staub Staub Cocotte Cocotte Cocotte Pyöreä Pata 24 cm. 3,8 L Musta tuotemerkiltä Staub (1)
      Staub Cocotte
      • 03272341024251
      • 1102425
      1
      174.49 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Grillipannu DEFAULT
        • grillipannu
      • Induktioliesi DEFAULT
        • induktioliesi
      • Wokkipannu DEFAULT
        • wokkipannu
      • Valurauta DEFAULT
        • valurauta
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 75 € (price_2)
      • 75 € - 125 € (price_3)
      • ≥ 125 € (price_4)
    • Pannun tyyppi (type_of_pan):
      • Blinipannu (blinipannu)
      • Grillipannu (grillipannu)
      • Lettupannu (lettupannu)
      • Paellapannu (paellapannu)
      • Painekattila (painekattila)
      • Paistinpannu (paistinpannu)
      • Paistokasari (paistokasari)
      • Pannusetti (pannusetti)
      • Tagine-pata (tagine_pata)
      • Valurautapata (valurautapata)
      • Wokkipannu (wokkipannu)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 24 cm (halkaisija_cm__1)
      • 24 cm - 26 cm (halkaisija_cm__2)
      • 26 cm - 28 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 28 cm (halkaisija_cm__4)
    • Lieden tyyppi (soveltuvuus_kodinkoneeseen):
      • Induktioliesi (induktioliesi)
      • Kaasuliesi (kaasuliesi)
      • Kaasupoltin (kaasupoltin)
      • Keraaminenliesi (keraaminenliesi)
      • Uuni (uuni)
      • Valurautaliesi (valurautaliesi)
    • Merkki (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Fiskars (fiskars)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Demeyere (demeyere)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • Skeppshult (skeppshult)
      • AMT (amt)
      • Ballarini (ballarini)
      • Bergner (bergner)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bosch (bosch)
      • By On (by_on)
      • Campingaz (campingaz)
      • Carl Victor (carl_victor)
      • CHASSEUR (chasseur)
      • Claus Holm (claus_holm)
      • Cristel (cristel)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Culimat (culimat)
      • De Buyer (de_buyer)
      • DUKA (duka)
      • EGO (ego)
      • Electrolux (electrolux)
      • Espegard (espegard)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Fissler (fissler)
      • Funktion (funktion)
      • G.R.Y.M (g_r_y_m)
      • Gense (gense)
      • Green Pan (green_pan)
      • Greenpan (greenpan)
      • GSI (gsi)
      • Heirol (heirol)
      • Icd (icd)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jata (jata)
      • Judge (judge)
      • Ken Hom (ken_hom)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Küchenprofi (ku_chenprofi)
      • Lagostina (lagostina)
      • Libbey (libbey)
      • Lodge (lodge)
      • Maku (maku)
      • Mauviel (mauviel)
      • Muurikka (muurikka)
      • Muut (muut)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Nordkök (nordko_k)
      • Nordwik (nordwik)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • PENSOFAL (pensofal)
      • Petromax (petromax)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Professional Secrets (professional_secrets)
      • Robens (robens)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Satake (satake)
      • Scanpan (scanpan)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Staub (staub)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Trangia (trangia)
      • Tranquilo (tranquilo)
      • Victoria (victoria)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Woll (woll)
      • Xantia (xantia)
      • Zwilling (zwilling)
    • Pannun materiaali (pannun_materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Hiiliteräs (hiilitera_s)
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Ominaisuudet (keittio_va_lineen_ominaisuudet):
      • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_)
      • Mukana kansi (mukana_kansi)
      • Naarmuuntumaton (naarmuuntumaton)
      • Tarttumaton pinta (tarttumaton_pinta)
      • Uuninkestävä (uuninkesta_va_)
    • Kapasiteetti (tilavuus):
      • < 2 L (tilavuus_1)
      • 2 L - 3.3 L (tilavuus_2)
      • 3.3 L - 4.5 L (tilavuus_3)
      • ≥ 4.5 L (tilavuus_4)
    • Pannun muoto (pannun_muoto):
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmainen (suorakulmainen)
    • Malli (group):
      • Fiskars All Steel (fiskars_all_steel)
      • Fiskars Brasserie (fiskars_brasserie)
      • Fiskars Classic (fiskars_classic)
      • Fiskars Functional Form (fiskars_functional_form)
      • Fiskars Hard Face (fiskars_hard_face)
      • Fiskars Norden (fiskars_norden)
      • Fiskars Rotisser (fiskars_rotisser)
      • Iittala Tools (iittala_tools)
      • Le Creuset Signa (le_creuset_signa)
      • Le Creuset Signature (le_creuset_signature)
      • Skeppshult Noir (skeppshult_noir)
      • Skeppshult Professional (skeppshult_professional)
      • Skeppshult Traditional (skeppshult_traditional)
      • Staub Cocotte (staub_cocotte)
      • Tefal Ceramic (tefal_ceramic)
      • Tefal Ingenio (tefal_ingenio)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Pinnoitteen tyyppi (tarttumattoman_pinnoitteen_tyyppi):
      • Alumiini (alumiini)
      • Ceramic (ceramic)
      • Emaille (emaille)
      • Green Tek PTFE (green_tek_ptfe)
      • PTFE (ptfe)
      • Slip-Let (slip_let)
      • Titanium (titanium)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi