x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Paistinpannut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    • Swiss Diamond Paistinpannu 20-32 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107937095.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113268136.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124359782.jpg
      Swiss Diamond Swiss Diamond Paistinpannu 20-32 cm Paistinpannu 20-32 cm Paistinpannu 20-32 cm Paistinpannu 20-32 cm tuotemerkiltä Swiss Diamond (1)
      8.1 (1)
      Swiss Diamond Paistinpannu 20-32 cm
      Sviss Diamond-pannu
      Aivan erinomainen ja hyvä käyttää ja todella ollut minulla kauan eikä kyllä käytön jälkiä tule ihan pikkunirhaumista. Laatu priimaluokkaa.
      9.7
      0 10
    Paistinpannut 8.1 (1)
    0 - 7
    • Swiss Diamond XD Classic Induction -paistinpannu, 20 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276566.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141661110.jpg
      Swiss Diamond Swiss Diamond XD Classic Induction -paistinpannu, 20 cm XD Classic Induction -paistinpannu, 20 cm XD Classic Induction -paistinpannu, 20 cm XD Fry Pan - 8' Induktio tuotemerkiltä Swiss Diamond (5)
      Swiss Diamond XD Classic Induction -paistinpannu, 20 cm
      • 07640119217499
      4
      64.80 EUR
    • Swiss Diamond XD Induktio Grillipannu Neliskulmainen 28x28 cm Alumiini Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276226.jpg
      Swiss Diamond Swiss Diamond XD Induktio Grillipannu Neliskulmainen 28x28 cm Alumiini Musta XD Induktio Grillipannu Neliskulmainen 28x28 cm Alumiini Musta XD Induktio Grillipannu Neliskulmainen 28x28 cm Alumiini Musta XD Induktio Grillipannu Neliskulmainen 28x28 cm Alumiini Musta tuotemerkiltä Swiss Diamond (3)
      Swiss Diamond XD Induktio Grillipannu Neliskulmainen 28x28 cm Alumiini Musta
      • 07640119217611
      2
      deal
      98.59 EUR
    • Swiss Diamond XD Induction Paistinpannu 28 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272044.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105990063.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105990066.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161049413.jpg
      Swiss Diamond Swiss Diamond XD Induction Paistinpannu 28 cm XD Induction Paistinpannu 28 cm XD Induction Paistinpannu 28 cm Swiss Diamondin tasaisesti ja nopeasti lämpenevä 28 cm paistinpannu. Valmistettu paksusta valualumiinista, ja päällystetty erittäin kestävällä ja lämpöä johtavalla XD-timanttipinnoitteella. (2)
      Swiss Diamond XD Induction Paistinpannu 28 cm
      • 07640119216980
      2
      105.00 EUR
    • Swiss Diamond XD Sauce Pan w/ Lid 11' Induktio
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122958016.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122958018.jpg
      Swiss Diamond Swiss Diamond XD Sauce Pan w/ Lid 11' Induktio XD Sauce Pan w/ Lid 11' Induktio XD Sauce Pan w/ Lid 11' Induktio (3)
      Swiss Diamond XD Sauce Pan w/ Lid 11' Induktio
      • 07640119216997
      1
      178.00 EUR
    • Swiss Diamond XD Classic Induction -parilapaistinpannu, 28 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150531453.jpg
      Swiss Diamond Swiss Diamond XD Classic Induction -parilapaistinpannu, 28 cm XD Classic Induction -parilapaistinpannu, 28 cm XD Classic Induction -parilapaistinpannu, 28 cm XD Neliönmuotoinen Paistinpannu 28x28 cm Induktio tuotemerkiltä Swiss Diamond (1)
      Swiss Diamond XD Classic Induction -parilapaistinpannu, 28 cm
      • 07640119217543
      1
      150.10 EUR
    • Swiss Diamond Paistinpannu 20-32 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107937095.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113268136.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124359782.jpg
      Swiss Diamond Swiss Diamond Paistinpannu 20-32 cm Paistinpannu 20-32 cm Paistinpannu 20-32 cm Paistinpannu 20-32 cm tuotemerkiltä Swiss Diamond (1)
      8.1 (1)
      Swiss Diamond Paistinpannu 20-32 cm
      • 07640119210476
      1
      best_reviewed
      139.00 EUR
    • Swiss Diamond XD Induktion Fry Pan Duo 2 Paistinpannut Suuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157757611.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132425791.jpg
      Swiss Diamond Swiss Diamond XD Induktion Fry Pan Duo 2 Paistinpannut Suuri XD Induktion Fry Pan Duo 2 Paistinpannut Suuri XD Induktion Fry Pan Duo 2 Paistinpannut Suuri (1)
      Swiss Diamond XD Induktion Fry Pan Duo 2 Paistinpannut Suuri
      • 07640119218113
      1
      199.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Grillipannu DEFAULT
        • grillipannu
      • Induktioliesi DEFAULT
        • induktioliesi
      • Wokkipannu DEFAULT
        • wokkipannu
      • Valurauta DEFAULT
        • valurauta
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 75 € (price_2)
      • 75 € - 110 € (price_3)
      • ≥ 110 € (price_4)
    • Pannun tyyppi (type_of_pan):
      • Blinipannu (blinipannu)
      • Grillipannu (grillipannu)
      • Keittokasari (keittokasari)
      • Lettupannu (lettupannu)
      • Paellapannu (paellapannu)
      • Painekattila (painekattila)
      • Paistinpannu (paistinpannu)
      • Paistokasari (paistokasari)
      • Pannusetti (pannusetti)
      • Parsakattila (parsakattila)
      • Valurautapata (valurautapata)
      • Wokkipannu (wokkipannu)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 24 cm (halkaisija_cm__1)
      • 24 cm - 26 cm (halkaisija_cm__2)
      • 26 cm - 28 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 28 cm (halkaisija_cm__4)
    • Lieden tyyppi (soveltuvuus_kodinkoneeseen):
      • Induktioliesi (induktioliesi)
      • Kaasuliesi (kaasuliesi)
      • Kaasupoltin (kaasupoltin)
      • Keraaminenliesi (keraaminenliesi)
      • Uuni (uuni)
      • Valurautaliesi (valurautaliesi)
    • Merkki (brand):
      • Tefal (tefal)
      • Fiskars (fiskars)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Demeyere (demeyere)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • Skeppshult (skeppshult)
      • AMT (amt)
      • Balay (balay)
      • Ballarini (ballarini)
      • Bialetti (bialetti)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bosch (bosch)
      • CHASSEUR (chasseur)
      • Clatronic (clatronic)
      • Claus Holm (claus_holm)
      • Cristel (cristel)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Culimat (culimat)
      • De Buyer (de_buyer)
      • DUKA (duka)
      • EGO (ego)
      • Electrolux (electrolux)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esbit (esbit)
      • Espegard (espegard)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exxent (exxent)
      • Fissler (fissler)
      • Funktion (funktion)
      • Gense (gense)
      • Greenpan (greenpan)
      • GSI (gsi)
      • Guison (guison)
      • Heirol (heirol)
      • Icd (icd)
      • Iittala (iittala)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jata (jata)
      • Judge (judge)
      • Ken Hom (ken_hom)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Küchenprofi (ku_chenprofi)
      • Lacor (lacor)
      • Lodge (lodge)
      • Maku (maku)
      • Mauviel (mauviel)
      • Moha (moha)
      • Muurikka (muurikka)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Nordkök (nordko_k)
      • Nordwik (nordwik)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • PENSOFAL (pensofal)
      • Petromax (petromax)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Robens (robens)
      • Satake (satake)
      • Scanpan (scanpan)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Skeppshult Gjutjärn (skeppshult_gjutja_rn)
      • Stabilotherm (stabilotherm)
      • Staub (staub)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Tatonka (tatonka)
      • Teka (teka)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Trangia (trangia)
      • Tristar (tristar)
      • Victoria (victoria)
      • Weber (weber)
      • WMF (wmf)
      • Woll (woll)
      • Xantia (xantia)
      • XXLselect (xxlselect)
      • Zwilling (zwilling)
    • Pannun materiaali (pannun_materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Hiiliteräs (hiilitera_s)
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Ominaisuudet (keittio_va_lineen_ominaisuudet):
      • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_)
      • Mukana kansi (mukana_kansi)
      • Naarmuuntumaton (naarmuuntumaton)
      • Tarttumaton pinta (tarttumaton_pinta)
      • Uuninkestävä (uuninkesta_va_)
    • Kapasiteetti (tilavuus):
      • < 2.5 L (tilavuus_1)
      • 2.5 L - 4 L (tilavuus_2)
      • 4 L - 5 L (tilavuus_3)
      • ≥ 5 L (tilavuus_4)
    • Pannun muoto (pannun_muoto):
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmainen (suorakulmainen)
    • Malli (group):
      • Domo Wok (domo_wok)
      • Fiskars All Steel (fiskars_all_steel)
      • Fiskars Brasserie (fiskars_brasserie)
      • Fiskars Classic (fiskars_classic)
      • Fiskars Functional Form (fiskars_functional_form)
      • Fiskars Hard Face (fiskars_hard_face)
      • Fiskars Norden (fiskars_norden)
      • Fiskars Rotisser (fiskars_rotisser)
      • Iittala Tools (iittala_tools)
      • Le Creuset Signature (le_creuset_signature)
      • Skeppshult Noir (skeppshult_noir)
      • Skeppshult Traditional (skeppshult_traditional)
      • Staub Cocotte (staub_cocotte)
      • Tefal Ceramic (tefal_ceramic)
      • Tefal Ingenio (tefal_ingenio)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Pinnoitteen tyyppi (tarttumattoman_pinnoitteen_tyyppi):
      • Alumiini (alumiini)
      • Ceramic (ceramic)
      • Emaille (emaille)
      • Green Tek PTFE (green_tek_ptfe)
      • PTFE (ptfe)
      • Slip-Let (slip_let)
      • Titanium (titanium)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi