x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bioderma Kasvovoide

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Bioderma Sensibio DS+ Soothing Purifying Cream 40 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156263617.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116827981.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165824106.jpg
      Bioderma Bioderma Sensibio DS+ Soothing Purifying Cream 40 ml Sensibio DS+ Soothing Purifying Cream 40 ml Sensibio DS+ Soothing Purifying Cream 40 ml (3)
      Bioderma Sensibio DS+ Soothing Purifying Cream 40 ml
      • 03401397240470
      3
      14.80 EUR
    • Bioderma Sensibio Rich 40 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156263599.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116820468.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118070668.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131218574.jpg
      Bioderma Bioderma Sensibio Rich 40 ml Sensibio Rich 40 ml Sensibio Rich 40 ml (3)
      Bioderma Sensibio Rich 40 ml
      • 00787734760171
      • 00784922653680
      • 03401346673274
      3
      15.80 EUR
    • Bioderma Sebium Sébium Sensitive 30 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156263553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163900415.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163408500.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116733581.jpg
      Bioderma Bioderma Sebium Sébium Sensitive 30 ml Sebium Sébium Sensitive 30 ml Sebium Sébium Sensitive 30 ml (2)
      Bioderma Sebium Sébium Sensitive 30 ml
      • 03401360106994
      3
      16.80 EUR
    • Bioderma Sensibio Light 40 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156263602.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118071257.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131219238.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146350663.jpg
      Bioderma Bioderma Sensibio Light 40 ml Sensibio Light 40 ml Sensibio Light 40 ml (3)
      Bioderma Sensibio Light 40 ml
      • 03401346673106
      2
      15.95 EUR
    • Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 40 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156263593.jpg
      Bioderma Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 40 ml Hydrabio Perfecteur SPF 30 40 ml Hydrabio Perfecteur SPF 30 40 ml (3)
      Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 40 ml
      • 03401329447977
      • 04150116478227
      2
      21.95 EUR
    • Bioderma Hydrabio H2O 500 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156263640.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141669549.jpg
      Bioderma Bioderma Hydrabio H2O 500 ml Hydrabio H2O 500 ml Hydrabio H2O 500 ml (1)
      Bioderma Hydrabio H2O 500 ml
      • 03401321549020
      3
      18.95 EUR
    • Bioderma Atoderm Nutritive 40 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156263639.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118071876.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121257106.jpg
      Bioderma Bioderma Atoderm Nutritive 40 ml Atoderm Nutritive 40 ml Atoderm Nutritive 40 ml (2)
      Bioderma Atoderm Nutritive 40 ml
      • 03401399373008
      • 03401342463534
      • 00160289308010
      1
      20.80 EUR
    • Bioderma Sebium Mat Control 30 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156263579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172072004.jpg
      Bioderma Bioderma Sebium Mat Control 30 ml Sebium Mat Control 30 ml Sebium Mat Control 30 ml (1)
      Bioderma Sebium Mat Control 30 ml
      • 03401381682361
      2
      14.95 EUR
    • Bioderma Sensibio Forte 40 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156263595.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179192750.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151061776.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118071454.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150047711.jpg
      Bioderma Bioderma Sensibio Forte 40 ml Sensibio Forte 40 ml Sensibio Forte 40 ml (1)
      Bioderma Sensibio Forte 40 ml
      • 00798813838230
      • 00798813703705
      • 00885802208515
      • 00885204191996
      • 00885204237571
      • 03401573670282
      • 00885204191651
      • 00885483473011
      • 08854805764801
      • 00885204237854
      2
      15.95 EUR
    • Bioderma Sensibio AR 40 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156263572.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117061988.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165824139.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168613574.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118071249.jpg
      Bioderma Bioderma Sensibio AR 40 ml Sensibio AR 40 ml Sensibio AR 40 ml (1)
      Bioderma Sensibio AR 40 ml
      • 03401343696245
      2
      16.95 EUR
    • Bioderma Hydrabio Gel-Creme 40 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156263571.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168891619.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165297496.jpg
      Bioderma Bioderma Hydrabio Gel-Creme 40 ml Hydrabio Gel-Creme 40 ml Hydrabio Gel-Creme 40 ml (1)
      Bioderma Hydrabio Gel-Creme 40 ml
      • 03401329447809
      2
      19.40 EUR
    • Bioderma Sebium Hydra 40 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156263544.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172220851.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167884335.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144725230.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151067711.jpg
      Bioderma Bioderma Sebium Hydra 40 ml Sebium Hydra 40 ml Sebium Hydra 40 ml (1)
      Bioderma Sebium Hydra 40 ml
      • 03401348840421
      • 3401348840421
      1
      16.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjouksessa IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Biotherm DEFAULT
        • biotherm
      • Clarins DEFAULT
        • clarins
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Vichy DEFAULT
        • vichy
      • Ei testattu eläimillä DEFAULT
        • ela_inkokeeton
      • Päivävoiteet miehille DEFAULT
        • miehet
    • Merkki (brand):
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Guerlain (guerlain)
      • Lancome (lanco_me)
      • Shiseido (shiseido)
      • A-creme (a_creme)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Ahava (ahava)
      • Akademikliniken (akademikliniken)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Aromatica (aromatica)
      • Artdeco (artdeco)
      • Aurelia (aurelia)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Australian Gold (australian_gold)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Avivir (avivir)
      • Baba De Caracol (baba_de_caracol)
      • Babor (babor)
      • Bagliora (bagliora)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Baxter of California (baxter_of_california)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benton (benton)
      • BIO:VÉGANE (bio_ve_gane)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodroga (biodroga)
      • Bioearth (bioearth)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Bionike (bionike)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Booming Bob (booming_bob)
      • Bronners (bronners)
      • Brushworks (brushworks)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Bybi (bybi)
      • BYBI Beauty (bybi_beauty)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Carita (carita)
      • Cattier (cattier)
      • Caudalie (caudalie)
      • Chanel (chanel)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Cocoa Brown (cocoa_brown)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Compagnie De Provence (compagnie_de_provence)
      • CosRx (cosrx)
      • COXIR (coxir)
      • Cremorlab (cremorlab)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dentaid (dentaid)
      • Derma (derma)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Diadermine (diadermine)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr Botanicals (dr_botanicals)
      • Dr Dennis Gross (dr_dennis_gross)
      • Dr Dennis Gross Skincare (dr_dennis_gross_skincare)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. (dr_)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. bronner's (dr_bronner_s)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • E Nature (e_nature)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Elemis (elemis)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • ENDOCARE (endocare)
      • Eneomey (eneomey)
      • Erborian (erborian)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Eucerin (eucerin)
      • Evo (evo)
      • Evolve (evolve)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Exuviance (exuviance)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • FILORGA (filorga)
      • Florame (florame)
      • FLOSLEK (floslek)
      • Formula 10.0.6 (formula_10_0_6)
      • FRUDIA (frudia)
      • Fushi (fushi)
      • GALENIC (galenic)
      • Garnier (garnier)
      • Gatineau (gatineau)
      • Generique (generique)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glam Glow (glam_glow)
      • Glamglow (glamglow)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guinot (guinot)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • Huxley (huxley)
      • I Provenzali (i_provenzali)
      • IBP (ibp)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • Institut Esthederm (institut_esthederm)
      • IsaDora (isadora)
      • It´S SKIN (it_s_skin)
      • Jabushe (jabushe)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • JOWAE (jowae)
      • Juvena (juvena)
      • Kaé (kae_)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kiehls (kiehls)
      • Klairs (klairs)
      • Kneipp (kneipp)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab Series (lab_series)
      • Lady Green (lady_green)
      • Lancaster (lancaster)
      • Laneige (laneige)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lea (lea)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Lierac (lierac)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Logona (logona)
      • Lumene (lumene)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • M Picaut Swedish Skincare (m_picaut_swedish_skincare)
      • MAC (mac)
      • Malin+Goetz (malin_goetz)
      • Marbert (marbert)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Martina Gebhardt (martina_gebhardt)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Medik8 (medik8)
      • Meraki (meraki)
      • MERCI HANDY (merci_handy)
      • MICARAA (micaraa)
      • Milani (milani)
      • MISSHA (missha)
      • Mizon (mizon)
      • MOSSA (mossa)
      • Murad (murad)
      • Murumuru (murumuru)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nacomi (nacomi)
      • Naif (naif)
      • NAIRIAN (nairian)
      • Naobay (naobay)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Naturie (naturie)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • Neostrata (neostrata)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • NIOD (niod)
      • Nioxin (nioxin)
      • Nivea (nivea)
      • NUORI (nuori)
      • Nuxe (nuxe)
      • OFRA (ofra)
      • Olay (olay)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Omorovicza (omorovicza)
      • On24 (on24)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Origins (origins)
      • OSKIA Skincare (oskia_skincare)
      • Outlet (outlet)
      • Pai Skincare (pai_skincare)
      • Palmolive (palmolive)
      • Paul Penders (paul_penders)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Perris Monte Carlo (perris_monte_carlo)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • PHB (phb)
      • Philosophy (philosophy)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Primavera (primavera)
      • Priori (priori)
      • Pulpe De Vie (pulpe_de_vie)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • QIRINESS (qiriness)
      • Raw Naturals (raw_naturals)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revolution Skincare (revolution_skincare)
      • RITUALS (rituals)
      • Rodial (rodial)
      • Rubinstein (rubinstein)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sebamed (sebamed)
      • Secret Key (secret_key)
      • Sensai (sensai)
      • Sesderma (sesderma)
      • Signe seebid (signe_seebid)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Skin79 (skin79)
      • Skinceuticals (skinceuticals)
      • Skinfood (skinfood)
      • Skins (skins)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • Speick (speick)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • STARSKIN (starskin)
      • Stendhal (stendhal)
      • StriVectin (strivectin)
      • Suki (suki)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • Synchroline (synchroline)
      • Tash Sisterhood (tash_sisterhood)
      • Tata Harper (tata_harper)
      • Tautropfen (tautropfen)
      • Teaology (teaology)
      • The Konjac Sponge (the_konjac_sponge)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • THE SKIN HOUSE (the_skin_house)
      • theBalm (thebalm)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • Valmont (valmont)
      • Verso (verso)
      • VICHY (vichy)
      • Vita Liberata (vita_liberata)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
      • Zoya Goes Pretty (zoya_goes_pretty)
      • Âme pure (a_me_pure)
    • Päivävoiteen tyyppi (pa_iva_voiteen_tyyppi):
      • Päivä-/yövoide (pa_iva_yo_voide)
      • Päivävoide (pa_iva_voide)
      • Sävyttävä voide (sa_vytta_va_voide)
      • Yövoide (yo_voide)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 48 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 48 ml - 50 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 50 ml - 100 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 100 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Ihotyyppi (ihotyyppi):
      • Herkkä iho (herkka_iho)
      • Ikääntynyt iho (ika_a_ntynyt_iho)
      • Ikääntyvä iho (ika_a_ntyva_iho)
      • Kaikki ihotyypit (kaikki_ihotyypit)
      • Kuiva iho (kuiva_iho)
      • Märkä iho (ma_rka_iho)
      • Normaali iho (normaali_iho)
      • Ongelmaiho (ongelmaiho)
      • Rasvainen iho (rasvainen_iho)
      • Sekaiho (sekaiho)
      • Vaativa iho (vaativa_iho)
      • Ärtynyt iho (a_rtynyt_iho)
    • Vaikutus ihoon (vaikutus_ihoon):
      • Aknea vastaan (aknea_vastaan)
      • Antaa energiaa (antaa_energiaa)
      • Antibakteerinen (antibakteerinen)
      • Eloton iho (eloton_iho)
      • Elvyttävä (elvytta_va_)
      • Huokosia pienentävä (huokosia_pienenta_va_)
      • Ikääntymistä vastaan (ika_a_ntymista_vastaan)
      • Kiilto (kiilto)
      • Kiiltoa vastaan (kiiltoa_vastaan)
      • Kiinteyttävä (kiinteytta_va_)
      • Kirkastava (kirkastava)
      • Kohottava (kohottava)
      • Korjaava (korjaava)
      • Kosteuttava (kosteuttava)
      • Kuoriva (kuoriva)
      • Lisää kimmoisuutta (lisa_a_kimmoisuutta)
      • Mustapäitä vastaan (mustapa_ita_vastaan)
      • Näppyjä vastaan (na_ppyja_vastaan)
      • Pehmentävä (pehmenta_va_)
      • Piristävä (pirista_va_)
      • Pohjustava (pohjustava)
      • Puhdistava (puhdistava)
      • Punaisuutta vastaan (punaisuutta_vastaan)
      • Rauhoittava (rauhoittava)
      • Ravitseva (ravitseva)
      • Rentouttava (rentouttava)
      • Ryppyjä ehkäisevä (ryppyja_ehka_iseva_)
      • Suojaava (suojaava)
      • Sävyttävä (sa_vytta_va_)
      • Tasapainottava (tasapainottava)
      • Tasoittava (tasoittava)
      • Tummat silmänympärykset (tummat_silma_nympa_rykset)
      • Tummentumien häivytys (tummentumien_ha_ivytys)
      • Turvotusta vähentävä (turvotusta_va_henta_va_)
      • Täyttävä (ta_ytta_va_)
      • Vahvistava (vahvistava)
      • Vähentää öljyisyyttä (va_henta_a_o_ljyisyytta_)
      • Väsyneelle iholle (va_syneelle_iholle)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 0 - 6 kk (0_6_kk)
      • 1-2 (1_2)
      • 2-4 (2_4)
      • 4-6 (4_6)
      • 6 - 12 kk (6_12_kk)
      • 7-12 (7_12)
      • 20+ (20_)
      • 25+ (25_)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 55+ (55_)
      • Kaikille sallittu (kaikille_sallittu)
    • Ominaisuudet (ihonhoitotuotteen_ominaisuudet):
      • Alkoholiton (alkoholiton)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Hypoallerginen (hypoallerginen)
      • Kosteuttava (kosteuttava)
      • Orgaaninen (orgaaninen)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Tuoksuton (tuoksuton)
      • Öljytön (o_ljyto_n)
    • Lahjapakkaus (lahjapakkaus):
      • Kyllä (kylla_)
    • Voiteen koostumus (koostumus):
      • Geeli (geeli)
      • Neste (neste)
      • Puikko (puikko)
      • Voide (voide)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi