x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Exuviance Kasvovoide

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Exuviance Focus Daily Corrector SPF 35 40 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229643432.jpg?ts=1
      Exuviance Exuviance Focus Daily Corrector SPF 35 40 g Focus Daily Corrector SPF 35 40 g Focus Daily Corrector SPF 35 40 g 40 g, Erittäin kevyt aurinkosuojalla varustettu voide päiväkäyttöön. Kosteuttaa kevyesti ja miellyttävästi. Ehkäisee hyperpigmentaatiota ja tasoittaa ihon sävyä sekä antaa hehkua. Levitä puhdistetulle iholle aamulla. Sopii kaikille ihotyypeille ja on erityisen hyvä iholle, jossa on pigmenttiläiskiä tai taipumus rasvoittumiseen. Vastaava kuin OptiLight All-Over Dark Spot Minimizer SPF 25. (1)
      Exuviance Focus Daily Corrector SPF 35 40 g
      • 00732013250119
      5
      47.85 EUR
    • Exuviance Embrace Glycolic Expert Moisturizer 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229612878.jpg?ts=1
      Exuviance Exuviance Embrace Glycolic Expert Moisturizer 50 ml Embrace Glycolic Expert Moisturizer 50 ml Embrace Glycolic Expert Moisturizer 50 ml Kevyt ja kosteuttava AHA-happoja sisältävä voide, jota voi käyttää sekä aamulla että illalla. Stimuloi ihosolujen uusiutumista ja luonnollista kollageenintuotantoa. Toimii myös antioksidanttina iholla. (1)
      Exuviance Embrace Glycolic Expert Moisturizer 50 ml
      • 00732013202682
      5
      40.40 EUR
    • Exuviance Empower Skin Caring BB Fluid SPF 50 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229607477.jpg?ts=1
      Exuviance Exuviance Empower Skin Caring BB Fluid SPF 50 50 ml Empower Skin Caring BB Fluid SPF 50 50 ml Empower Skin Caring BB Fluid SPF 50 50 ml Erittäin kevyt ja kosteuttava voide, jossa on korkea fysikaalinen UV-suoja, SPF 50. Kevyesti sävytetty koostumus tasoittaa ihon sävyä. (1)
      Exuviance Empower Skin Caring BB Fluid SPF 50 50 ml
      • 00732013250126
      5
      38.85 EUR
    • Exuviance Relax Overnight Transformation Complex 50 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229636236.jpg?ts=1
      Exuviance Exuviance Relax Overnight Transformation Complex 50 g Relax Overnight Transformation Complex 50 g Relax Overnight Transformation Complex 50 g 50 g, Tehokkaasti kosteuttava ja uudistava PHA-happoja sisältävä yövoide, joka vahvistaa ihon omaa suojamuuria. Levitä puhdistetulle iholle illalla. Sopii kaikille ihotyypeille. Vastaava kuinEvening Restorative Complex. (1)
      Exuviance Relax Overnight Transformation Complex 50 g
      • 00732013202699
      5
      39.85 EUR
    • Exuviance Relax AGE Less Everyday 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229611118.jpg?ts=1
      Exuviance Exuviance Relax AGE Less Everyday 50 ml Relax AGE Less Everyday 50 ml Relax AGE Less Everyday 50 ml Age Less Everyday on kevyt ja kosteuttava voide, jota voi käyttää sekä aamulla että illalla. PHA kosteuttaa ja vahvistaa ihoa. (1)
      Exuviance Relax AGE Less Everyday 50 ml
      • 00732013202521
      5
      38.85 EUR
    • Exuviance Belive Toning Neck Cream 125 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229631831.jpg?ts=1
      Exuviance Exuviance Belive Toning Neck Cream 125 g Belive Toning Neck Cream 125 g Belive Toning Neck Cream 125 g Toning Neck Cream on kaulan ja dekolteen herkälle iholle kehitetty voide. Voide palauttaa ihon rakennetta ja täyteläisyyttä sekä tasoittaa ihon sävyä. (1)
      Exuviance Belive Toning Neck Cream 125 g
      • 00732013202538
      3
      76.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Biotherm DEFAULT
        • biotherm
      • Clarins DEFAULT
        • clarins
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Vichy DEFAULT
        • vichy
      • Ei testattu eläimillä DEFAULT
        • ela_inkokeeton
      • Päivävoiteet miehille DEFAULT
        • miehet
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Guerlain (guerlain)
      • Lancome (lanco_me)
      • Shiseido (shiseido)
      • 3INA (3ina)
      • A-creme (a_creme)
      • A-Derma (a_derma)
      • ABSOLUTION (absolution)
      • Acasia Skincare (acasia_skincare)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Aesop (aesop)
      • Ahava (ahava)
      • Akademikliniken (akademikliniken)
      • Alcina (alcina)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • Alma K Dead Sea Minerals (alma_k_dead_sea_minerals)
      • Alqvimia (alqvimia)
      • AMELIORATE (ameliorate)
      • American Crew (american_crew)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Annayake (annayake)
      • Anthony (anthony)
      • Antipodes (antipodes)
      • Apivita (apivita)
      • Apricot (apricot)
      • Aquatadeus (aquatadeus)
      • Aromatica (aromatica)
      • Artdeco (artdeco)
      • Artemis (artemis)
      • Astion Phama (astion_phama)
      • Augustinus Bader (augustinus_bader)
      • Aurelia (aurelia)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Australian Gold (australian_gold)
      • Avant (avant)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Avivir (avivir)
      • B.O.N (b_o_n)
      • Babe (babe)
      • Babor (babor)
      • BAIOBAY (baiobay)
      • Balance Me (balance_me)
      • Balm Balm (balm_balm)
      • Bamford (bamford)
      • Banila Co (banila_co)
      • Barberians (barberians)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Basiderm (basiderm)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benecos (benecos)
      • Benton (benton)
      • Berrichi (berrichi)
      • Bielenda (bielenda)
      • Bigelius Skincare (bigelius_skincare)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodroga (biodroga)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Bioline (bioline)
      • Bionike (bionike)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biovive (biovive)
      • Biovène (biove_ne)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • BM (bm)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bronners (bronners)
      • Brushworks (brushworks)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Bybi (bybi)
      • BYBI Beauty (bybi_beauty)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Camilla Pihl Cosmetics (camilla_pihl_cosmetics)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Cattier (cattier)
      • Caudalie (caudalie)
      • CBD-Vital (cbd_vital)
      • CeraVe (cerave)
      • Cetaphil (cetaphil)
      • Cicamed (cicamed)
      • Cinq Mondes (cinq_mondes)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Clochee Cosmetics (clochee_cosmetics)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Cool Derma (cool_derma)
      • Coola (coola)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • CosRx (cosrx)
      • COXIR (coxir)
      • D'Alchemy (d_alchemy)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • DERMA E (derma_e)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Dick Johnson (dick_johnson)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr Dennis Gross (dr_dennis_gross)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. bronner's (dr_bronner_s)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Drasanvi (drasanvi)
      • Ducray (ducray)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eco By Sonya (eco_by_sonya)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Elemis (elemis)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Emma S. (emma_s_)
      • Eneomey (eneomey)
      • Erborian (erborian)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estee Lauder Companies (estee_lauder_companies)
      • Estee Lauder Companies-Darphin (estee_lauder_companies_darphin)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Esthederm (esthederm)
      • Eucerin (eucerin)
      • Eve Lom (eve_lom)
      • Evolve (evolve)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Exuviance (exuviance)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Faebey (faebey)
      • Fillmed (fillmed)
      • FILORGA (filorga)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Foreo (foreo)
      • Formula 10.0.6 (formula_10_0_6)
      • Frank Body (frank_body)
      • Frantsila (frantsila)
      • FRUDIA (frudia)
      • Garnier (garnier)
      • Gatineau (gatineau)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamglow (glamglow)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Glynt (glynt)
      • Gosh (gosh)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guinot (guinot)
      • HADA (hada)
      • Hankintatukku (hankintatukku)
      • Hej Organic (hej_organic)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • Hickap (hickap)
      • HoliFrog (holifrog)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Human+kind (human_kind)
      • Huxley (huxley)
      • Icon Beauty (icon_beauty)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • Institut Esthederm (institut_esthederm)
      • Instytutum (instytutum)
      • Iroha (iroha)
      • Isdin (isdin)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • It´S SKIN (it_s_skin)
      • Jabushe (jabushe)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jeanne Piaubert (jeanne_piaubert)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • Joik Organic (joik_organic)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • JOWAE (jowae)
      • Jurlique (jurlique)
      • Juvena (juvena)
      • Kerstin Florian (kerstin_florian)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Klairs (klairs)
      • Klapp (klapp)
      • Kneipp (kneipp)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • Korres (korres)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L300 (l300)
      • La Mer (la_mer)
      • La Provencale Bio (la_provencale_bio)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lancaster (lancaster)
      • Laneige (laneige)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Lierac (lierac)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Logona (logona)
      • Louis Widmer (louis_widmer)
      • Lumene (lumene)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • MAC (mac)
      • Mad Hippie (mad_hippie)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malin+Goetz (malin_goetz)
      • Mantle (mantle)
      • Marbert (marbert)
      • Maria Galland (maria_galland)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marina Miracle (marina_miracle)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Matis (matis)
      • Medik8 (medik8)
      • Melvita (melvita)
      • Meraki (meraki)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • MISSHA (missha)
      • Mizon (mizon)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Morgan's Pomade (morgan_s_pomade)
      • MOSSA (mossa)
      • Murad (murad)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nacomi (nacomi)
      • Naif (naif)
      • Naobay (naobay)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Natural Geisha (natural_geisha)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • Neostrata (neostrata)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • New Nordic (new_nordic)
      • NIOD (niod)
      • Nivea (nivea)
      • NORDIK (nordik)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nuxe (nuxe)
      • OFRA (ofra)
      • Olay (olay)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Omorovicza (omorovicza)
      • On24 (on24)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Origins (origins)
      • OSKIA (oskia)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Pan Drwal (pan_drwal)
      • Patyka (patyka)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Perris Skin Fitness (perris_skin_fitness)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Phytorelax (phytorelax)
      • Pixi (pixi)
      • Polaar (polaar)
      • Priori (priori)
      • Proraso (proraso)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Pulpe De Vie (pulpe_de_vie)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Purito (purito)
      • QA (qa)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • Raw Naturals (raw_naturals)
      • Rebecca Stella (rebecca_stella)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Reserol (reserol)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revolution (revolution)
      • Revolution Skincare (revolution_skincare)
      • Rexaline (rexaline)
      • RITUALS (rituals)
      • Rodial (rodial)
      • Rokua Skincare (rokua_skincare)
      • Rosalique (rosalique)
      • Salcura (salcura)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sasco (sasco)
      • Sebamed (sebamed)
      • Secret Key (secret_key)
      • Sensai (sensai)
      • Sesderma (sesderma)
      • Shangpree (shangpree)
      • Simple (simple)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Skin Beliefs (skin_beliefs)
      • Skin Proud (skin_proud)
      • Skin Regimen (skin_regimen)
      • Skin79 (skin79)
      • Skinceuticals (skinceuticals)
      • Skinfood (skinfood)
      • Skogen Cosmetics (skogen_cosmetics)
      • Smashbox (smashbox)
      • Snp (snp)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • STARSKIN (starskin)
      • Stay Well (stay_well)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • StriVectin (strivectin)
      • STUDIO BOTANIC (studio_botanic)
      • SVR (svr)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • Synchroline (synchroline)
      • Talika (talika)
      • Tan-Luxe (tan_luxe)
      • Tash Sisterhood (tash_sisterhood)
      • Taylor of Old Bond Street (taylor_of_old_bond_street)
      • Teaology (teaology)
      • Thalgo (thalgo)
      • THE GREY (the_grey)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • The Scottish Fine Soaps Company (the_scottish_fine_soaps_company)
      • THE SKIN HOUSE (the_skin_house)
      • theBalm (thebalm)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • U Beauty (u_beauty)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • Valmont (valmont)
      • Veoli Botanica (veoli_botanica)
      • Verso (verso)
      • VICHY (vichy)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Weleda (weleda)
      • Wella (wella)
      • Whamisa (whamisa)
      • Wolf Project (wolf_project)
      • Xlash (xlash)
      • Yon-Ka (yon_ka)
      • YOU & OIL (you_oil)
      • Youngblood (youngblood)
      • Youth Lab (youth_lab)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Yvonne Ryding (yvonne_ryding)
      • Zew For Men (zew_for_men)
      • Âme pure (a_me_pure)
      • Ê Shave (e_shave)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 55 € (price_3)
      • ≥ 55 € (price_4)
    • Päivävoiteen tyyppi (pa_iva_voiteen_tyyppi):
      • Päivä-/yövoide (pa_iva_yo_voide)
      • Päivävoide (pa_iva_voide)
      • Sävyttävä voide (sa_vytta_va_voide)
      • Yövoide (yo_voide)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 40 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 40 ml - 50 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 50 ml - 52 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 52 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Ihotyyppi (ihotyyppi):
      • Herkkä iho (herkka_iho)
      • Ikääntynyt iho (ika_a_ntynyt_iho)
      • Ikääntyvä iho (ika_a_ntyva_iho)
      • Kaikki ihotyypit (kaikki_ihotyypit)
      • Karkea iho (karkea_iho)
      • Kuiva iho (kuiva_iho)
      • Normaali iho (normaali_iho)
      • Ongelmaiho (ongelmaiho)
      • Rasvainen iho (rasvainen_iho)
      • Sekaiho (sekaiho)
      • Vaativa iho (vaativa_iho)
    • Vaikutus ihoon (vaikutus_ihoon):
      • Aknea vastaan (aknea_vastaan)
      • Antaa energiaa (antaa_energiaa)
      • Eloton iho (eloton_iho)
      • Elvyttävä (elvytta_va_)
      • Huokosia pienentävä (huokosia_pienenta_va_)
      • Ikääntymistä vastaan (ika_a_ntymista_vastaan)
      • Kiilto (kiilto)
      • Kiiltoa vastaan (kiiltoa_vastaan)
      • Kiinteyttävä (kiinteytta_va_)
      • Kirkastava (kirkastava)
      • Kohottava (kohottava)
      • Korjaava (korjaava)
      • Kosteuttava (kosteuttava)
      • Kuoriva (kuoriva)
      • Lisää kimmoisuutta (lisa_a_kimmoisuutta)
      • Näppyjä vastaan (na_ppyja_vastaan)
      • Pehmentävä (pehmenta_va_)
      • Piristävä (pirista_va_)
      • Puhdistava (puhdistava)
      • Punaisuutta vastaan (punaisuutta_vastaan)
      • Rauhoittava (rauhoittava)
      • Ravitseva (ravitseva)
      • Ryppyjä ehkäisevä (ryppyja_ehka_iseva_)
      • Suojaava (suojaava)
      • Sävyttävä (sa_vytta_va_)
      • Tasapainottava (tasapainottava)
      • Tasoittava (tasoittava)
      • Tummentumien häivytys (tummentumien_ha_ivytys)
      • Turvotusta vähentävä (turvotusta_va_henta_va_)
      • Täyttävä (ta_ytta_va_)
      • Vahvistava (vahvistava)
      • Väsyneelle iholle (va_syneelle_iholle)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 0 - 6 kk (0_6_kk)
      • 1-2 (1_2)
      • 2-4 (2_4)
      • 4-6 (4_6)
      • 6 - 12 kk (6_12_kk)
      • 7-12 (7_12)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 50+ (50_)
      • 60+ (60_)
      • Kaikille sallittu (kaikille_sallittu)
    • Ominaisuudet (ihonhoitotuotteen_ominaisuudet):
      • Alkoholiton (alkoholiton)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Hypoallerginen (hypoallerginen)
      • Kosteuttava (kosteuttava)
      • Orgaaninen (orgaaninen)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Tuoksuton (tuoksuton)
      • Öljytön (o_ljyto_n)
    • Voiteen koostumus (koostumus):
      • Geeli (geeli)
      • Neste (neste)
      • Voide (voide)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi