x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Skinfood Kasvovoide

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Skinfood Royal Honey Propolis Enrich Cream
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173367921.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186445289.jpg
      Skinfood Skinfood Royal Honey Propolis Enrich Cream Royal Honey Propolis Enrich Cream Royal Honey Propolis Enrich Cream SKINFOOD Royal Honey Propolis Enrich Creamon hunajaa, propolista (mehiläisen kittivahaa) sekä kuningatarhyytelöä sisältävä kosteusvoide. Sisältää 40% mehiläisen kittivahaa. Kosteusvoide kosteuttaa ja ravitsee ihoa tehokkaasti. Jättää ihon silkkisen pehmeäksi ja estää kosteuden haihtumista iholta. SKINFOOD Royal Honey Propolis Enrich Cream sopii kaikille ihotyypeille, erityisesti kuivalle ja ikääntyvälle iholle. Dermatologisesti testattu. Royal Honey Propolis on hunajaa ja propolista (mehiläisen (3)
      Skinfood Royal Honey Propolis Enrich Cream
      • 08809511276735
      3
      deal
      48.85 EUR
    • Skinfood Premium Avocado Rich Cream 60 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173367521.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173367517.jpg
      Skinfood Skinfood Premium Avocado Rich Cream 60 ml Premium Avocado Rich Cream 60 ml Premium Avocado Rich Cream 60 ml (1)
      Skinfood Premium Avocado Rich Cream 60 ml
      • 08809153101358
      2
      28.45 EUR
    • Skinfood Premium Lettuce&Cucumber Watery Cream 60 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173367511.jpg
      Skinfood Skinfood Premium Lettuce&Cucumber Watery Cream 60 ml Premium Lettuce&Cucumber Watery Cream 60 ml Premium Lettuce&Cucumber Watery Cream 60 ml (1)
      Skinfood Premium Lettuce&Cucumber Watery Cream 60 ml
      • 08809153101457
      1
      24.80 EUR
    • Skinfood Aqua Grape Bounce Cream 54 ml kasvovoide
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173367533.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208559547.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186445313.jpg
      Skinfood Skinfood Aqua Grape Bounce Cream 54 ml kasvovoide Aqua Grape Bounce Cream 54 ml kasvovoide Aqua Grape Bounce Cream 54 ml kasvovoide (1)
      Skinfood Aqua Grape Bounce Cream 54 ml kasvovoide
      • 08809032672535
      1
      43.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Biotherm DEFAULT
        • biotherm
      • Clarins DEFAULT
        • clarins
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Vichy DEFAULT
        • vichy
      • Ei testattu eläimillä DEFAULT
        • ela_inkokeeton
      • Päivävoiteet miehille DEFAULT
        • miehet
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Guerlain (guerlain)
      • Lancome (lanco_me)
      • Shiseido (shiseido)
      • 3INA (3ina)
      • A-creme (a_creme)
      • A-Derma (a_derma)
      • Acasia Skincare (acasia_skincare)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Aesop (aesop)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Alessandro (alessandro)
      • Aloe Pura (aloe_pura)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Andmetics (andmetics)
      • Annayake (annayake)
      • Anthony (anthony)
      • Antipodes (antipodes)
      • Apivita (apivita)
      • Apricot (apricot)
      • Aromatica (aromatica)
      • Artdeco (artdeco)
      • Augustinus Bader (augustinus_bader)
      • Aurea (aurea)
      • Aurelia (aurelia)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Australian Gold (australian_gold)
      • Avant (avant)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Avivir (avivir)
      • A´Pieu (a_pieu)
      • B.O.N (b_o_n)
      • Baba De Caracol (baba_de_caracol)
      • Babe (babe)
      • Babor (babor)
      • BAIOBAY (baiobay)
      • Balm Balm (balm_balm)
      • Balmain (balmain)
      • Banila Co (banila_co)
      • Barberians (barberians)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BAS (bas)
      • Baxter of California (baxter_of_california)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benton (benton)
      • Bielenda (bielenda)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodroga (biodroga)
      • Bioearth (bioearth)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Bionike (bionike)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Biotulin (biotulin)
      • Bioturm (bioturm)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bonmerite (bonmerite)
      • Brushworks (brushworks)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • BYBI Beauty (bybi_beauty)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Carita (carita)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Cattier (cattier)
      • Caudalie (caudalie)
      • CeraVe (cerave)
      • Cetaphil (cetaphil)
      • Chanel (chanel)
      • Chlorys (chlorys)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Clochee Cosmetics (clochee_cosmetics)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Cool Derma (cool_derma)
      • Coola (coola)
      • Cosmoveda (cosmoveda)
      • CosRx (cosrx)
      • COXIR (coxir)
      • Cremorlab (cremorlab)
      • D'Alchemy (d_alchemy)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • DERMA E (derma_e)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaprime (dermaprime)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Diadermine (diadermine)
      • Dick Johnson (dick_johnson)
      • Diet Esthetic (diet_esthetic)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr Botanicals (dr_botanicals)
      • Dr Brandt (dr_brandt)
      • Dr Dennis Gross (dr_dennis_gross)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eco By Sonya (eco_by_sonya)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Elemis (elemis)
      • Elizavecca (elizavecca)
      • Ella Bache (ella_bache)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Emma S. (emma_s_)
      • Eneomey (eneomey)
      • Erborian (erborian)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Eshave (eshave)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Esthederm (esthederm)
      • Eucerin (eucerin)
      • Europharma Group (europharma_group)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Exuviance (exuviance)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • Fillmed (fillmed)
      • FILORGA (filorga)
      • Florame (florame)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Foreo (foreo)
      • Formula 10.0.6 (formula_10_0_6)
      • Frank Body (frank_body)
      • FRUDIA (frudia)
      • Fushi (fushi)
      • GALENIC (galenic)
      • Gallinée (galline_e)
      • Garnier (garnier)
      • Gatineau (gatineau)
      • Glamglow (glamglow)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guinot (guinot)
      • HADA (hada)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Heliotrop (heliotrop)
      • Hemptouch (hemptouch)
      • Hickap (hickap)
      • Himalaya herbals (himalaya_herbals)
      • HoliFrog (holifrog)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Human+kind (human_kind)
      • Huxley (huxley)
      • I Provenzali (i_provenzali)
      • I Want You Naked (i_want_you_naked)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Ingli Pai (ingli_pai)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • Institut Esthederm (institut_esthederm)
      • Intra (intra)
      • Isdin (isdin)
      • It´S SKIN (it_s_skin)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • JOIK (joik)
      • JOWAE (jowae)
      • Jurlique (jurlique)
      • Juvena (juvena)
      • Kaé (kae_)
      • Kenzo (kenzo)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • Kerstin Florian (kerstin_florian)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Klairs (klairs)
      • Kneipp (kneipp)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L300 (l300)
      • La Mer (la_mer)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • La Saponaria (la_saponaria)
      • Lady Green (lady_green)
      • Lagom (lagom)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lavera (lavera)
      • LAVERANA GMBH & Co. KG (laverana_gmbh_co_kg)
      • Lea (lea)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Lierac (lierac)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Logona (logona)
      • Lumene (lumene)
      • Lyko (lyko)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • MAC (mac)
      • Mad Hippie (mad_hippie)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • ManCave (mancave)
      • Mantle (mantle)
      • Manuka Health (manuka_health)
      • Marbert (marbert)
      • Maria Galland (maria_galland)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marina Miracle (marina_miracle)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Martina Gebhardt (martina_gebhardt)
      • Master Lin (master_lin)
      • Matis (matis)
      • Medik8 (medik8)
      • Melvita (melvita)
      • Meraki (meraki)
      • MICARAA (micaraa)
      • Michael Droste-Laux (michael_droste_laux)
      • Milani (milani)
      • MISSHA (missha)
      • Mizon (mizon)
      • MOSSA (mossa)
      • Murad (murad)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Mühle Skin Care (mu_hle_skin_care)
      • Naif (naif)
      • Najel (najel)
      • Naobay (naobay)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Natural Geisha (natural_geisha)
      • Naturie (naturie)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • Neostrata (neostrata)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • New Nordic (new_nordic)
      • NIOD (niod)
      • Nivea (nivea)
      • NORDIK (nordik)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nuxe (nuxe)
      • OFRA (ofra)
      • Oils of Heaven (oils_of_heaven)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • On24 (on24)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Origins (origins)
      • Orlane (orlane)
      • OSKIA (oskia)
      • Pai Skincare (pai_skincare)
      • Palina (palina)
      • Pan Drwal (pan_drwal)
      • Patyka Cosmetics (patyka_cosmetics)
      • Paul Penders (paul_penders)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Phytomer (phytomer)
      • Pixi (pixi)
      • Polaar (polaar)
      • Postquam (postquam)
      • Primavera (primavera)
      • Priori (priori)
      • Priori Skincare (priori_skincare)
      • Proraso (proraso)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • Pulpe De Vie (pulpe_de_vie)
      • Purito (purito)
      • QIRINESS (qiriness)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • Raw Naturals (raw_naturals)
      • Rebecca Stella (rebecca_stella)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Redken (redken)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Reserol (reserol)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revolution Skincare (revolution_skincare)
      • Rexaline (rexaline)
      • RITUALS (rituals)
      • Roc (roc)
      • Rodial (rodial)
      • Rokua Skincare (rokua_skincare)
      • Rosental Organics (rosental_organics)
      • Salcura (salcura)
      • Sampar (sampar)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sante (sante)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sasco (sasco)
      • Sebamed (sebamed)
      • Secret Key (secret_key)
      • Sensai (sensai)
      • Sesderma (sesderma)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Skin79 (skin79)
      • Skinceuticals (skinceuticals)
      • Skinfood (skinfood)
      • Skogen Cosmetics (skogen_cosmetics)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • Speick (speick)
      • St. Tropez (st_tropez)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • STARSKIN (starskin)
      • StriVectin (strivectin)
      • STUDIO BOTANIC (studio_botanic)
      • STYX (styx)
      • Suki (suki)
      • SVR (svr)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • Synchroline (synchroline)
      • TA-NUR (ta_nur)
      • Talika (talika)
      • Tan-Luxe (tan_luxe)
      • Tash Sisterhood (tash_sisterhood)
      • Tautropfen (tautropfen)
      • Taylor of Old Bond Street (taylor_of_old_bond_street)
      • Teaology (teaology)
      • Thalgo (thalgo)
      • The Konjac Sponge (the_konjac_sponge)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • THE SKIN HOUSE (the_skin_house)
      • theBalm (thebalm)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • True organic of Sweden (true_organic_of_sweden)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • Veoli Botanica (veoli_botanica)
      • VICHY (vichy)
      • Viliv (viliv)
      • Weleda (weleda)
      • Wella (wella)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Whamisa (whamisa)
      • Wolf Project (wolf_project)
      • Yon-Ka (yon_ka)
      • Youngblood (youngblood)
      • Youth Lab. (youth_lab_)
      • Yverum (yverum)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Yvonne Ryding (yvonne_ryding)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
      • Zew For Men (zew_for_men)
      • Zoya Goes Pretty (zoya_goes_pretty)
      • Âme pure (a_me_pure)
      • Ê Shave (e_shave)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 55 € (price_3)
      • ≥ 55 € (price_4)
    • Päivävoiteen tyyppi (pa_iva_voiteen_tyyppi):
      • Päivä-/yövoide (pa_iva_yo_voide)
      • Päivävoide (pa_iva_voide)
      • Sävyttävä voide (sa_vytta_va_voide)
      • Yövoide (yo_voide)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 48 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 48 ml - 50 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 50 ml - 60 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 60 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Ihotyyppi (ihotyyppi):
      • Herkkä iho (herkka_iho)
      • Ikääntynyt iho (ika_a_ntynyt_iho)
      • Ikääntyvä iho (ika_a_ntyva_iho)
      • Kaikki ihotyypit (kaikki_ihotyypit)
      • Karkea iho (karkea_iho)
      • Kuiva iho (kuiva_iho)
      • Märkä iho (ma_rka_iho)
      • Normaali iho (normaali_iho)
      • Ongelmaiho (ongelmaiho)
      • Rasvainen iho (rasvainen_iho)
      • Sekaiho (sekaiho)
      • Vaativa iho (vaativa_iho)
      • Ärtynyt iho (a_rtynyt_iho)
    • Vaikutus ihoon (vaikutus_ihoon):
      • Aknea vastaan (aknea_vastaan)
      • Antaa energiaa (antaa_energiaa)
      • Antibakteerinen (antibakteerinen)
      • Eloton iho (eloton_iho)
      • Elvyttävä (elvytta_va_)
      • Huokosia pienentävä (huokosia_pienenta_va_)
      • Ikääntymistä vastaan (ika_a_ntymista_vastaan)
      • Kiilto (kiilto)
      • Kiiltoa vastaan (kiiltoa_vastaan)
      • Kiinteyttävä (kiinteytta_va_)
      • Kirkastava (kirkastava)
      • Kohottava (kohottava)
      • Korjaava (korjaava)
      • Kosteuttava (kosteuttava)
      • Kuoriva (kuoriva)
      • Lisää kimmoisuutta (lisa_a_kimmoisuutta)
      • Mustapäitä vastaan (mustapa_ita_vastaan)
      • Näppyjä vastaan (na_ppyja_vastaan)
      • Pehmentävä (pehmenta_va_)
      • Piristävä (pirista_va_)
      • Puhdistava (puhdistava)
      • Punaisuutta vastaan (punaisuutta_vastaan)
      • Rauhoittava (rauhoittava)
      • Ravitseva (ravitseva)
      • Rentouttava (rentouttava)
      • Ryppyjä ehkäisevä (ryppyja_ehka_iseva_)
      • Suojaava (suojaava)
      • Sävyttävä (sa_vytta_va_)
      • Tasapainottava (tasapainottava)
      • Tasoittava (tasoittava)
      • Tummat silmänympärykset (tummat_silma_nympa_rykset)
      • Tummentumien häivytys (tummentumien_ha_ivytys)
      • Turvotusta vähentävä (turvotusta_va_henta_va_)
      • Täyttävä (ta_ytta_va_)
      • Vahvistava (vahvistava)
      • Vähentää öljyisyyttä (va_henta_a_o_ljyisyytta_)
      • Väsyneelle iholle (va_syneelle_iholle)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 0 - 6 kk (0_6_kk)
      • 1-2 (1_2)
      • 2-4 (2_4)
      • 4-6 (4_6)
      • 6 - 12 kk (6_12_kk)
      • 7-12 (7_12)
      • 20+ (20_)
      • 25+ (25_)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 55+ (55_)
      • Kaikille sallittu (kaikille_sallittu)
    • Ominaisuudet (ihonhoitotuotteen_ominaisuudet):
      • Alkoholiton (alkoholiton)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Hypoallerginen (hypoallerginen)
      • Kosteuttava (kosteuttava)
      • Orgaaninen (orgaaninen)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Tuoksuton (tuoksuton)
      • Öljytön (o_ljyto_n)
    • Voiteen koostumus (koostumus):
      • Geeli (geeli)
      • Jauhe (jauhe)
      • Neste (neste)
      • Puikko (puikko)
      • Voide (voide)
      • Öljy (o_ljy)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi