x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    The Body Shop Päivävoiteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • The Body Shop E-vitamiini geelikosteusvoide 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143376046.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136898631.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143394432.jpg
      The Body Shop The Body Shop E-vitamiini geelikosteusvoide 50 ml E-vitamiini geelikosteusvoide 50 ml E-vitamiini geelikosteusvoide 50 ml (1)
      The Body Shop E-vitamiini geelikosteusvoide 50 ml
      • 05028197934934
      • 5028197934934
      1
      34.94 EUR
    • The Body Shop Oils of Life elvyttävä kasvoöljy 30 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143854811.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151689928.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148589541.jpg
      The Body Shop The Body Shop Oils of Life elvyttävä kasvoöljy 30 ml Oils of Life elvyttävä kasvoöljy 30 ml Oils of Life elvyttävä kasvoöljy 30 ml (1)
      The Body Shop Oils of Life elvyttävä kasvoöljy 30 ml
      • 05028197943561
      1
      42.94 EUR
    • The Body Shop SPF30 E-vitamiini kosteusvoide 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141668737.jpg
      The Body Shop The Body Shop SPF30 E-vitamiini kosteusvoide 50 ml SPF30 E-vitamiini kosteusvoide 50 ml SPF30 E-vitamiini kosteusvoide 50 ml (1)
      The Body Shop SPF30 E-vitamiini kosteusvoide 50 ml
      • 05028197960322
      1
      27.94 EUR
    • The Body Shop E-vitamiini kosteusvoide 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144509290.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148684787.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143377642.jpg
      The Body Shop The Body Shop E-vitamiini kosteusvoide 50 ml E-vitamiini kosteusvoide 50 ml E-vitamiini kosteusvoide 50 ml (1)
      The Body Shop E-vitamiini kosteusvoide 50 ml
      • 05028197933456
      • 5028197933456
      1
      27.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Hajusteeton DEFAULT
        • kylla_
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Biotherm DEFAULT
        • biotherm
      • Clarins DEFAULT
        • clarins
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Lancôme DEFAULT
        • lanco_me
      • Vichy DEFAULT
        • vichy
    • Merkki (brand):
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Guerlain (guerlain)
      • Lancome (lanco_me)
      • Shiseido (shiseido)
      • Ahava (ahava)
      • Akademikliniken (akademikliniken)
      • Alcina (alcina)
      • Annayake (annayake)
      • Aromatica (aromatica)
      • Artdeco (artdeco)
      • Aurelia (aurelia)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Avivir (avivir)
      • Babor (babor)
      • Bagliora (bagliora)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Benton (benton)
      • Bielenda (bielenda)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biodroga (biodroga)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Bionike (bionike)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bronners (bronners)
      • Bulldog (bulldog)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Carita (carita)
      • Caudalie (caudalie)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Cocoa Brown (cocoa_brown)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • CosRx (cosrx)
      • Cremorlab (cremorlab)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dior (dior)
      • Dr Brandt (dr_brandt)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr Spiller (dr_spiller)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • E Nature (e_nature)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Egyptian Magic (egyptian_magic)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Elemis (elemis)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Eneomey (eneomey)
      • Erborian (erborian)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Europharma Group (europharma_group)
      • Evo (evo)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Exuviance (exuviance)
      • FILORGA (filorga)
      • Formula 10.0.6 (formula_10_0_6)
      • Gatineau (gatineau)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamglow (glamglow)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Grown alchemist (grown_alchemist)
      • Guinot (guinot)
      • Hawkins & Brimble (hawkins_brimble)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Hempz (hempz)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Huxley (huxley)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Ingrid millet (ingrid_millet)
      • Integro (integro)
      • J.ONE (j_one)
      • Jack Black (jack_black)
      • JOIK (joik)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • Juvena (juvena)
      • Kenzo (kenzo)
      • KENZOKI (kenzoki)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • Korres (korres)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lab Series (lab_series)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Lierac (lierac)
      • LOEWE (loewe)
      • Logona (logona)
      • Lumene (lumene)
      • Löwengrip Care & Color (lo_wengrip_care_color)
      • M Picaut Swedish Skincare (m_picaut_swedish_skincare)
      • M.A.C (m_a_c)
      • MAC (mac)
      • Madara (madara)
      • Marbert (marbert)
      • Marc Inbane (marc_inbane)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Matis (matis)
      • Mavala (mavala)
      • Medik8 (medik8)
      • MISSHA (missha)
      • Mizon (mizon)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Murad (murad)
      • Nacomi (nacomi)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal’s Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • Neostrata (neostrata)
      • Nuxe (nuxe)
      • OFRA (ofra)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Origins (origins)
      • OSKIA (oskia)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Perris (perris)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • Philosophy (philosophy)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Primavera (primavera)
      • Priori (priori)
      • Proraso (proraso)
      • Raw Naturals (raw_naturals)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Redken (redken)
      • Ref (ref)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • RITUALS (rituals)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Santaverde (santaverde)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Secret Key (secret_key)
      • Sensai (sensai)
      • sisley (sisley)
      • Skin79 (skin79)
      • Skincode (skincode)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • Synchroline (synchroline)
      • Tabac (tabac)
      • The Balm (the_balm)
      • The Body Shop (the_body_shop)
      • The Great British Grooming Co. (the_great_british_grooming_co_)
      • The Konjac Sponge (the_konjac_sponge)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Thebalm (thebalm)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • True organic of Sweden (true_organic_of_sweden)
      • VICHY (vichy)
      • Weleda (weleda)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Whamisa (whamisa)
      • Young Blood (young_blood)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 60 € (price_3)
      • ≥ 60 € (price_4)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 42 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 42 ml - 50 ml (sisa_lto_ml_2)
      • ≥ 50 ml (sisa_lto_ml_3)
    • Ihotyyppi (ihotyyppi):
      • Aging skin (aging_skin)
      • Herkkä iho (herkka_iho)
      • Ikääntynyt iho (ika_a_ntynyt_iho)
      • Kaikki ihotyypit (kaikki_ihotyypit)
      • Kuiva iho (kuiva_iho)
      • Normaali iho (normaali_iho)
      • Pigment skin (pigment_skin)
      • Rasvainen iho (rasvainen_iho)
      • Sekaiho (sekaiho)
      • Skin with scars (skin_with_scars)
      • uneven_skin (uneven_skin)
    • Alkoholiton (alkoholiton):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Vaikutus ihoon (kasvon_ihonhoitotuotteet_sisa_ltyva_t):
      • Aknea vastaan (aknea_vastaan)
      • Antaa energiaa (antaa_energiaa)
      • Elvyttävä (elvytta_va_)
      • Ikääntymistä vastaan (ika_a_ntymista_vastaan)
      • Kiinteyttävä (kiinteytta_va_)
      • Kosteuttava (kosteuttava)
      • Lisää kimmoisuutta (lisa_a_kimmoisuutta)
      • Mattifying (mattifying)
      • Rauhoittava (rauhoittava)
      • Ravitseva (ravitseva)
      • Ryppyjä ehkäisevä (ryppyja_ehka_iseva_)
      • Suojaava (suojaava)
      • Tasoittava (tasoittava)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Päivävoiteen tyyppi (pa_iva_voiteen_tyyppi):
      • Anti dry skin (anti_dry_skin)
      • Anti unevennes (anti_unevennes)
      • Anti-tiredness (anti_tiredness)
      • Ikääntyminen (ika_a_ntyminen)
      • Matifying (matifying)
      • Nutritious (nutritious)
      • Ryppyjä vastaan (ryppyja_vastaan)
      • Softening (softening)
      • Sävyttävä voide (sa_vytta_va_voide)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 20 - 35 (20_35)
      • 30+ (30_)
      • 35+ (35_)
      • 40 - 60 (40_60)
      • 40+ (40_)
      • 50+ (50_)
      • 60+ (60_)
      • Kaikille sallittu (kaikille_sallittu)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Parabeeniton (parabeeniton):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Lahjapakkaus (lahjapakkaus):
      • Kyllä (kylla_)
    • Hajusteeton (hajusteeton):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi