x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hape palapeli

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Hape Palapeli, Aurinkolaakso, Pepe & Friends E1601
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/8/1/5/9/hape-pepe-friends-sonnental-puzzel-e1601-85708159.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/9/0/5/hape-pepe-friends-sonnental-puzzel-e1601-86197905.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/0/2/3/hape-pepe-friends-sonnental-puzzel-e1601-88261023.jpg
      Hape Palapeli, Aurinkolaakso, Pepe & Friends E1601 (1)
      Hape Palapeli, Aurinkolaakso, Pepe & Friends E1601
      Pink or Blue Pink or Blue
      6.536403643548301 (4)
      22.32, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Pink or Blue Pink or Blue
      6.536403643548301 (4)
      22.32, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
      most_sold
    • Hape Palikkapalapeli, Pepe & Friends E0452
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/7/8/9/5/hape-pepe-friends-blokpuzzel-85707895.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/0/1/6/hape-pepe-friends-blokpuzzel-88261016.jpg
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/9/5/3/1/hape-pepe-friends-blokpuzzel-88929531.jpg
      Hape Palikkapalapeli, Pepe & Friends E0452 (1)
      Hape Palikkapalapeli, Pepe & Friends E0452
      Pink or Blue Pink or Blue
      6.536403643548301 (4)
      24.16, 2pv (offer_sdt_2_days)
      Pink or Blue Pink or Blue
      6.536403643548301 (4)
      24.16, 2pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Muumi DEFAULT
        • muumi
      • Ravensburger DEFAULT
        • ravensburger
      • Rave DEFAULT
        • rave
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Muumi (muumi)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • Rave (rave)
      • Clementoni (clementoni)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Alphageek (alphageek)
      • Babblarna (babblarna)
      • Book (book)
      • CleverBuyOnline.com (cleverbuyonline_com)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Prinsessat (disney_prinsessat)
      • Diverse (diverse)
      • Egmont karnan (egmont_karnan)
      • Eichhorn (eichhorn)
      • Frost (frost)
      • Galt (galt)
      • Geomag (geomag)
      • Goula (goula)
      • Haba (haba)
      • Hape (hape)
      • Hess (hess)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kids Conce (kids_conce)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Lasgo (lasgo)
      • Maailman Vahvin Nalle (maailman_vahvin_nalle)
      • Marvel Spider-Man (marvel_spider_man)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Micki (micki)
      • Mumin (mumin)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • None (none)
      • Palapeli (palapeli)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peliko (peliko)
      • Pettson & Findus (pettson_findus)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Sebra (sebra)
      • Small Foot (small_foot)
      • Tactic (tactic)
      • Tildas (tildas)
      • Trefl (trefl)
      • USAopoly (usaopoly)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Woodlii (woodlii)
      • Wrebbit (wrebbit)
    • Hinta (price):
      • < 15€ (budget)
      • 15€ - 19€ (low)
      • 19€ - 23€ (medium)
      • > 23€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Jumbo Jan van Haasteren (jumbo_jan_van_haasteren)
      • Palapeli Jan van Haasteren (palapeli_jan_van_haasteren)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 3 vuotta, 3 vuotta years (3_vuotta_3_vuotta_years)
      • 3 vuotta years (3_vuotta_years)
    • Mallin nimi (group_name):
      • Jan van Haasteren (jan_van_haasteren)
    • Väri (va_ri):
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Koko (koko):
      • 58 (58)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • M (m)
    • Korkeus (korkeus):
      • 2 cm (korkeus_2.0)
      • 49 cm (korkeus_49.0)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi