x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bestway Lay-Z-Spa Milan Airjet Plus -poreallas, 196 x 71 cm

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bestway Lay-Z-Spa Milan Airjet Plus -poreallas, 196 x 71 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bestway Lay-Z-Spa Milan Airjet Plus -poreallas, 196 x 71 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bestway Lay-Z-Spa Milan Airjet Plus -poreallas, 196 x 71 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208626711.jpg?ts=1
Bestway Bestway Lay-Z-Spa Milan Airjet Plus -poreallas, 196 x 71 cm Lay-Z-Spa Milan Airjet Plus -poreallas, 196 x 71 cm Lay-Z-Spa Milan Airjet Plus -poreallas, 196 x 71 cm Lay-Z-Spa Milan Airjet Plus- ulkoporealtaalla luot ainutlaatuisen kylpyläelämyksen suoraan omalla pihallasi helposti ja nopeasti! Tyylikäs Milan Airjet Plus sopii jopa 6 hengelle ja se soveltuu erinomaisesti pihamaalle tai rakenteeltaan riittävän kestävälle terassille. Allas on erittäin helppo asentaa ja lisäksi sen siirtäminen kotoa mökille tai ystävän luokse viikonlopuksi ei ole temppu eikä mikään. Rentouttavan vesihieronnan lomassa unohtaa päivän kiireet ja rauhoittaa koko perheen tai kaveriporukan. Lay-Z-Spa tarjoaa täydelllisen rentoutumishetken ja on varmuudella myös lasten suosikki.Kaikki Lay-Z-Spa-altaat on valmistettu korkealaatuisista materiaaleista. Altaan seinät ovat valmistettu DuraPlus-materiaalista, joka varmistaa altaan loistavan vahvuuden ja kestävyyden. Kolmesta kerroksesta koostuva Duraplus sisältää polyesteriverkkoa ja PVC-muovia. Altaan lattia on vuorattu pehmeällä, jaloille miellyttävän tuntuisella päällysteellä. Y-palkkirakenteet ulkoporealtaan seinissä tarjoavat (1)
  • 06942138975949
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Uima-altaan tyyppi: Ulkoporeallas
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Lapset
  • 588.99 598.99 EUR 2
    2
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      588.99, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      Lay-Z-Spa Milan Airjet Plus- ulkoporealtaalla luot ainutlaatuisen kylpyläelämyksen suoraan omalla pihallasi helposti ja nopeasti! Tyylikä...598.99, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • MSpa Poreallas Super Camaro P-CA069 Premium 6 hlö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187778153.jpg?ts=1
      MSpa MSpa Poreallas Super Camaro P-CA069 Premium 6 hlö Poreallas Super Camaro P-CA069 Premium 6 hlö Poreallas Super Camaro P-CA069 Premium 6 hlö Super Camaro P-CA069 Premium on kuudelle ihmiselle sopiva poreallas M-spalta. Premium on paranneltu versio M-span suursuositusta Super Camero-porealtaasta, sillä se on valmistettu antibakteerisesta materiaalista, joka takaa parhaan mahdollisen veden laadun. Altaan asentaminen on helppoa ja yksinkertaista, sillä se täyttää itse itsensä 10 minuutissa ja käyttää normaalia virtalähdettä. Altaan kolmea poretoimintoa ohjataan kaukosäätimellä. Altaassa on vahvistettu PVC-lattia ja tekonahkasta valmistettu kansi turvalukolla. Veden voi vaihtaa helposti altaaseen integroidun tyhjennysventtiilin avulla ja altaan puhtaanapito on helppoa siinä olevan otsonipuhdistimen avulla. Poreallasta voi käyttää kylminäkin päivinä, sillä sen saa lämmitettyä jopa 40 asteeseen. - Tilaa 6 henkilölle - Huippulämpötila 40°C. - Älykäs kauko-ohjaustoiminto - Porepumppu 720W/1HP - Filtteripumppu 2000L/h, 55W, 12V - 138 kpl jet-reikiä - Puhallettava eristyskansi - Eristysmatto käyttömukavuuden ja energiansäästön lisääm (1)
      MSpa Poreallas Super Camaro P-CA069 Premium 6 hlö
      • 06954521622378
      1
    • Wellis Jupiter Midnight Canyon ulkoporeallas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212453556.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245669840.jpg?ts=1
      Wellis Wellis Jupiter Midnight Canyon ulkoporeallas Jupiter Midnight Canyon ulkoporeallas Jupiter Midnight Canyon ulkoporeallas TUOTEKUVA VIITTEELLINEN. ALTAAN SISÄVÄRI ON MIDNIGHT CANYON ELI MUSTA RUSKEILLA RAIDOILLA (kuva2) MUUTEN KUVA VASTAA TUOTETTA Wellis on Euroopan johtava porealtaiden valmistaja. Pitkälle automatisoitu, moderni tuotanto yhdistettynä laadukkaisiin ja kestäviin materiaaleihin ovat avainasemassa korkealuokkaisen porealtaan valmistuksessa. Luotettava kanadalainen ohjaus- ja lämmitysjärjestelmä pitää veden lämpimänä ja puhtaana ympäri vuoden. Jupiter on yksi Welliksen suosituimmista poreallasmalleist (2)
      Wellis Jupiter Midnight Canyon ulkoporeallas
      • 06438014271972
      • 102391000
      2
    • Wellis Malaga Standard Alba Pearl ulkoporeallas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208504770.jpg?ts=1
      Wellis Wellis Malaga Standard Alba Pearl ulkoporeallas Malaga Standard Alba Pearl ulkoporeallas Malaga Standard Alba Pearl ulkoporeallas Wellis on Euroopan johtava porealtaiden valmistaja. Pitkälle automatisoitu, moderni tuotanto yhdistettynä laadukkaisiin ja kestäviin materiaaleihin ovat avainasemassa korkealuokkaisen porealtaan valmistuksessa. Luotettava kanadalainen ohjaus- ja lämmitysjärjestelmä pitää veden lämpimänä ja puhtaana ympäri vuoden. Runkoeristyksen ansiosta allas on helppo huoltaa tulevaisuudessa. Runkoeristyksen lisäksi myös allaskuori on eristetty ja paksu lämpökansi kuuluu altaan hintaan. Puhtaasta vedestä huol (1)
      Wellis Malaga Standard Alba Pearl ulkoporeallas
      • 06438014274553
      • 102416575
      2
    • Bestway Poreallas LAY-Z-SPA Milan AirJet Plus 916 l Ø196x71 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/260562816.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/260563049.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/260563067.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/260563046.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/260563084.jpg?ts=1
      Bestway Bestway Poreallas LAY-Z-SPA Milan AirJet Plus 916 l Ø196x71 cm Poreallas LAY-Z-SPA Milan AirJet Plus 916 l Ø196x71 cm Poreallas LAY-Z-SPA Milan AirJet Plus 916 l Ø196x71 cm Bestiin Milan AirJet Plus Lay Z Spa Milan on täydellinen kylpylä neljästä kuudelle ihmiselle, jossa voit rentoutua. Poreallas on varustettu 140 kuplisuihkulla ja täysin varustettu. Voit helposti käyttää kuplia modernin kosketusnäytön ohjauspaneelin tai puhelimen kätevän sovelluksen kautta. Vesi voidaan lämmittää 40 ° C: seen, jotta olet aina mukava ja lämmin. Bestway Milan AirJet Plus perustuu kestävään kestävyyteen. Kylpylän seinät ovat erityisen suojattuja mahdollisilta vuodoilta ja ulkoseinä on kestävä UV -säteilylle. Kylpyläpumpussa on ohjauspaneeli, jossa on moderni kosketusnäyttö. Lisäksi poreallaspumpulla on myös virransäästöjärjestelmä, joka säästää virtaa (automaattinen käynnistys-/stop -järjestelmä) ja jäätymiskilven, joka varmistaa kylpyamme Ei jäädytä (antamatta veden jäähtyä yli 4 astetta). Lisäksi Milan AirJet Plus -sovelluksen avulla pumppua voidaan käyttää myös etäyhteyden kautta älypuhelimesi Bestway Management (1)
      Bestway Poreallas LAY-Z-SPA Milan AirJet Plus 916 l Ø196x71 cm
      • 06942138979343
      • 06941607341292
      • 60029
      2
    • min
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 715.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 715.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 715.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 715.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 715.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 715.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 715.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 749.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 749.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 699.30
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 705.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 695.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 695.80
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 695.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 695.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 695.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 695.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 695.80
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 705.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 705.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 715.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 715.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 715.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 715.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 715.80
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 705.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 705.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 705.80
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 695.80
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 705.80
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 625.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 625.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 625.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 625.80
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 625.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 625.80
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 615.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 615.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 615.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 615.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 615.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 615.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 615.80
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 605.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 605.80
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 605.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 615.80
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 615.80
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 605.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 605.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 605.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 595.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 595.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 595.80
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 595.80
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 605.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 605.80
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 625.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 625.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 625.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 625.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 625.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 625.80
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 550.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 550.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 550.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 550.99
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 573.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 573.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 573.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 573.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 573.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 573.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 573.99
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 565.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 565.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 565.80
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 545.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 545.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 545.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 545.80
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 565.80
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 565.80
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 554.99
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 553.99
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 553.99
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 553.99
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 553.99
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 553.99
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 553.99
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 553.99
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 553.99
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 553.99
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 553.99
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 553.99
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 553.99
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 553.99
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 553.99
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 588.99
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 588.99
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 588.99
    • info@vertaa.fi