x
x
x Katso kategorioita x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
x Kategoriat
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Peak performance parka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}

    osta Peak performance parka

    • Peak performance parka

      Oletko etsimässä uutta ja trendikästä parka takkia? Vertaa Peak Performance parkojen hintoja sivuillamme ja löydä itsellesi sopivin parka parhaaseen mahdolliseen hintaan! Peak Performance on ruotsalainen vaatteiden valmistaja, jonka tuotteet tunnetaan tinkimättömästä laadusta. Peak Performance on pohjoismaiden suurin toiminnallisen urheilun vaatemerkki, jonka vaatteet valmistetaan vain parhaimmista materiaaleista. Peak Performance valmistaa golf, laskettelu ja ulkoilu vaatteita. Peak Performance parkoja löytyy moneen eri tyyliin ja niiden tekniset materiaalit takaavat parhaimman kestävyyden. 

      Tarjolla on laaja valikoima parka takkeja eri väreissä ja kuoseissa. Peak Performance parka takki on monikäyttöinen ja sen takia voit käyttää sitä sekä ulkoilussa että kaupunkikävelyllä. Vertaa Peak Performance parkat sivuillamme ja hanki omasi jo tänään!

       

       

    0 - 5
    • Peak performance Frost Down Parka
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/4/4/7/4/peak-performance-frost-down-parka-66374474.jpg?m=aHR0cHM6Ly9jZG4tbWVkaWEuc3BvcnRhbW9yZS5zZS91cGxvYWRzL3Byb2R1Y3RzLzU3MTA5ODk0NTI3MDFfMDAxXzFiYWNiYmZkNDJmMjQ5ODY4YTgyZGI2YjI5YjU3N2FiX2pwZ180Mzl4MzU2X2Nyb3Atc21hcnRfdXBzY2FsZV9xODUuanBn
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/0/7/2/4/peak-performance-frost-down-parka-80800724.jpg
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/4/4/7/4/peak-performance-frost-down-parka-66374474.jpg?m=aHR0cHM6Ly9jZG4tbWVkaWEuc3BvcnRhbW9yZS5zZS91cGxvYWRzL3Byb2R1Y3RzLzU3MTA5ODk0NTI3MDFfMDAxXzFiYWNiYmZkNDJmMjQ5ODY4YTgyZGI2YjI5YjU3N2FiX2pwZ180Mzl4MzU2X2Nyb3Atc21hcnRfdXBzY2FsZV9xODUuanBn
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/0/7/2/4/peak-performance-frost-down-parka-80800724.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzAvNy8yLzQvcGVhay1wZXJmb3JtYW5jZS1mcm9zdC1kb3duLXBhcmthLTgwODAwNzI0LmpwZw==
      Peak performance Frost Down Parka (1)
      Peak performance Frost Down Parka
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      236.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      236.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      2
    • Peak performance Frost Down Parka
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/3/2/8/7/peak-performance-frost-down-parka-80713287.jpg
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/3/2/8/7/peak-performance-frost-down-parka-80713287.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzMvMi84LzcvcGVhay1wZXJmb3JtYW5jZS1mcm9zdC1kb3duLXBhcmthLTgwNzEzMjg3LmpwZw==
      Peak performance Frost Down Parka (1)
      Peak performance Frost Down Parka
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      236.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      236.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
      most_sold
    • Peak performance Groa Jacket
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/0/2/7/peak-performance-groa-jacket-64672027.jpg
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/0/2/7/peak-performance-groa-jacket-64672027.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzIvMC8yLzcvcGVhay1wZXJmb3JtYW5jZS1ncm9hLWphY2tldC02NDY3MjAyNy5qcGc=
      Peak performance Groa Jacket (1)
      Peak performance Groa Jacket
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      238.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      238.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Peak performance Frost Down Parka
      • //static3.vertaa.fi/fotos/{{size}}/7/5/1/5/peak-performance-frost-down-parka-65827515.jpg?m=aHR0cHM6Ly9jZG4tbWVkaWEuc3BvcnRhbW9yZS5zZS91cGxvYWRzL3Byb2R1Y3RzLzU3MTA5ODk0NTI3MDFfMDAxXzFiYWNiYmZkNDJmMjQ5ODY4YTgyZGI2YjI5YjU3N2FiX2pwZ180Mzl4MzU2X2Nyb3Atc21hcnRfdXBzY2FsZV9xODUuanBn
      • //static3.vertaa.fi/fotos/{{size}}/7/5/1/5/peak-performance-frost-down-parka-65827515.jpg?m=aHR0cHM6Ly9jZG4tbWVkaWEuc3BvcnRhbW9yZS5zZS91cGxvYWRzL3Byb2R1Y3RzLzU3MTA5ODk0NTI3MDFfMDAxXzFiYWNiYmZkNDJmMjQ5ODY4YTgyZGI2YjI5YjU3N2FiX2pwZ180Mzl4MzU2X2Nyb3Atc21hcnRfdXBzY2FsZV9xODUuanBn
      Peak performance Frost Down Parka (1)
      Peak performance Frost Down Parka
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      236.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      236.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Peak performance Groa Jacket
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/0/3/8/peak-performance-groa-jacket-64672038.jpg
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/0/3/8/peak-performance-groa-jacket-64672038.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzIvMC8zLzgvcGVhay1wZXJmb3JtYW5jZS1ncm9hLWphY2tldC02NDY3MjAzOC5qcGc=
      Peak performance Groa Jacket (1)
      Peak performance Groa Jacket
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      238.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      238.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Didriksons DEFAULT
        • didriksons
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Koko (vaatteen_koko):
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 3XL (3xl)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €60 (budget)
      • €60 - €100 (edulliset)
      • €100 - €150 (keskihintaiset)
      • €150 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Didriksons (didriksons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Makia (makia)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Peak (peak)
      • 2117 Of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abercrombie & fitch (abercrombie_fitch)
      • Adidas (adidas)
      • Adidas By Stella Mccartney (adidas_by_stella_mccartney)
      • ADPT. (adpt_)
      • Afends (afends)
      • Aigle (aigle)
      • Alba moda green (alba_moda_green)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • Amy vermont (amy_vermont)
      • Anna field (anna_field)
      • Antony morato (antony_morato)
      • Arc'Teryx (arc_teryx)
      • Armor lux (armor_lux)
      • Babista (babista)
      • Banana republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bellfield (bellfield)
      • Ben sherman (ben_sherman)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Benny Gold (benny_gold)
      • Bergans (bergans)
      • Bergans Of Norway (bergans_of_norway)
      • Betty london (betty_london)
      • bik bok (bik_bok)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black Kaviar (black_kaviar)
      • black premium by emp (black_premium_by_emp)
      • Blauer (blauer)
      • Blend (blend)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bogner Fire + Ice (bogner_fire_ice)
      • Bomboogie (bomboogie)
      • bonobo jeans (bonobo_jeans)
      • Boss orange (boss_orange)
      • brandit (brandit)
      • Brixtol (brixtol)
      • Brooklyn's Own by Rocawear (brooklyn_s_own_by_rocawear)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burton (burton)
      • Canadian Classics (canadian_classics)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carolina Cavour (carolina_cavour)
      • Casual attitude (casual_attitude)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • CELIO (celio)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Chevignon (chevignon)
      • Clay Cooper (clay_cooper)
      • Cleptomanicx (cleptomanicx)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colour Wear (colour_wear)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cortefiel (cortefiel)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Dc (dc)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons 1913 (didriksons_1913)
      • diesel (diesel)
      • Dobsom (dobsom)
      • Doomsday (doomsday)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Curve (dorothy_perkins_curve)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • DP Maternity (dp_maternity)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • e-ville.com (e_ville_com)
      • Ebbe (ebbe)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Eleven paris (eleven_paris)
      • Elka Pieterman (elka_pieterman)
      • Elvine (elvine)
      • Emerica (emerica)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Encore (encore)
      • Esprit (esprit)
      • Even&odd (even_odd)
      • Even&Odd Active (even_odd_active)
      • Expresso (expresso)
      • Ezekiel (ezekiel)
      • FAIRPLAY (fairplay)
      • Fat Moose (fat_moose)
      • Forvert (forvert)
      • FOX (fox)
      • Franklin Marshall (franklin_marshall)
      • Frieda & Freddies (frieda_freddies)
      • G.i.g.a. dx (g_i_g_a_dx)
      • G-star raw (g_star_raw)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gap (gap)
      • Gaudi (gaudi)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Glamorous Petite (glamorous_petite)
      • Globe (globe)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Happy Holly (happy_holly)
      • Happy Size (happy_size)
      • Harrington (harrington)
      • Helly hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Hoodlamb (hoodlamb)
      • Hope (hope)
      • Houdini (houdini)
      • Hunter (hunter)
      • Hurley (hurley)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ikks (ikks)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.CREW (j_crew)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack & Jones Core (jack_jones_core)
      • Jack & Jones Originals (jack_jones_originals)
      • Jack & jones premium (jack_jones_premium)
      • Jack & jones vintage (jack_jones_vintage)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Jofama (jofama)
      • Johaug (johaug)
      • Junarose (junarose)
      • Junk de luxe (junk_de_luxe)
      • K.O.I KINGS OF INDIGO (k_o_i_kings_of_indigo)
      • Kamora Jeans (kamora_jeans)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karitraa (karitraa)
      • Khujo (khujo)
      • Killtec (killtec)
      • Kilt Heritage (kilt_heritage)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • KIOMI (kiomi)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • Kookai (kookai)
      • Laura kent (laura_kent)
      • Lee (lee)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Lonsdale london (lonsdale_london)
      • Loreak mendian (loreak_mendian)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Lost Ink Plus (lost_ink_plus)
      • Lovechild (lovechild)
      • Ltb (ltb)
      • Luhta (luhta)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maharishi (maharishi)
      • Mama-Licious (mama_licious)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mazine (mazine)
      • Mbym (mbym)
      • Me too (me_too)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Minimum (minimum)
      • Mint&berry (mint_berry)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Miss Selfridge Petite (miss_selfridge_petite)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mona (mona)
      • Moony mood (moony_mood)
      • morgan (morgan)
      • mountain works (mountain_works)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Nagano (nagano)
      • Nana Judy (nana_judy)
      • Napapijri (napapijri)
      • Native youth (native_youth)
      • Navitas (navitas)
      • Needle & Thread (needle_thread)
      • New Look (new_look)
      • New Look Curves (new_look_curves)
      • Nikita (nikita)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oasis (oasis)
      • Obey (obey)
      • Object (object)
      • One step (one_step)
      • Onepiece (onepiece)
      • Only (only)
      • Only Petite (only_petite)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Open End (open_end)
      • OVS (ovs)
      • Packmack (packmack)
      • Patagonia (patagonia)
      • Penfield (penfield)
      • Persona by Marina Rinaldi (persona_by_marina_rinaldi)
      • Petit bateau (petit_bateau)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Peuterey (peuterey)
      • picture organic clothing (picture_organic_clothing)
      • Pier one (pier_one)
      • Poler (poler)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • r.e.d. by emp (r_e_d_by_emp)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rains (rains)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Religion (religion)
      • Replay (replay)
      • Replika (replika)
      • Revolution (revolution)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Rocawear (rocawear)
      • Roxy (roxy)
      • RVCA (rvca)
      • S.oliver (s_oliver)
      • Sail racing (sail_racing)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • School rag (school_rag)
      • Schott (schott)
      • Schott nyc (schott_nyc)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch & soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected homme (selected_homme)
      • shine original (shine_original)
      • Sisley (sisley)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • SOL's (sol_s)
      • Solid (solid)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spoom (spoom)
      • Springfield (springfield)
      • Spyder (spyder)
      • Storm & Marie (storm_marie)
      • Strellson (strellson)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • tailored originals (tailored_originals)
      • Tenson (tenson)
      • The Hundreds (the_hundreds)
      • The Legend of Zelda (the_legend_of_zelda)
      • The north face (the_north_face)
      • Tiffosi (tiffosi)
      • TOGETHER (together)
      • Tom joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Topman (topman)
      • topshop (topshop)
      • True religion (true_religion)
      • Twintip (twintip)
      • Urban classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vero Moda Petite (vero_moda_petite)
      • Vila (vila)
      • Volcom (volcom)
      • Wallis (wallis)
      • William Baxter (william_baxter)
      • Wld (wld)
      • Won hundred (won_hundred)
      • Wrangler (wrangler)
      • Wyte (wyte)
      • Yas (yas)
      • YMC You Must Create (ymc_you_must_create)
      • Your turn (your_turn)
      • Your Turn Active (your_turn_active)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Zizzi (zizzi)
    • Materiaali (materiaali):
      • Muu (muu)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi
    vertaa.fi
    Muiden maiden sivustot