x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Peak performance parka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}

    osta Peak performance parka

    • Peak performance parka

      Oletko etsimässä uutta ja trendikästä parka takkia? Vertaa Peak Performance parkojen hintoja sivuillamme ja löydä itsellesi sopivin parka parhaaseen mahdolliseen hintaan! Peak Performance on ruotsalainen vaatteiden valmistaja, jonka tuotteet tunnetaan tinkimättömästä laadusta. Peak Performance on pohjoismaiden suurin toiminnallisen urheilun vaatemerkki, jonka vaatteet valmistetaan vain parhaimmista materiaaleista. Peak Performance valmistaa golf, laskettelu ja ulkoilu vaatteita. Peak Performance parkoja löytyy moneen eri tyyliin ja niiden tekniset materiaalit takaavat parhaimman kestävyyden. 

      Tarjolla on laaja valikoima parka takkeja eri väreissä ja kuoseissa. Peak Performance parka takki on monikäyttöinen ja sen takia voit käyttää sitä sekä ulkoilussa että kaupunkikävelyllä. Vertaa Peak Performance parkat sivuillamme ja hanki omasi jo tänään!

       

       

    0 - 4
    • Peak performance Unit Jacket
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/6/7/8/9/peak-performance-unit-jacket-87966789.jpg
      Peak performance Unit Jacket (2)
      Peak performance Unit Jacket
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.866666666666667 (1)
      188.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.866666666666667 (1)
      188.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
      most_sold
    • Peak performance Ramona Jacket
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/3/5/0/peak-performance-ramona-jacket-95441350.jpg
      Peak performance Ramona Jacket (1)
      Peak performance Ramona Jacket
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.866666666666667 (1)
      448.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.866666666666667 (1)
      448.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Peak performance M CIVIL LT PARKA S BLACK
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/1/9/0/8/peak-performance-m-civil-lt-parka-s-black-102061908.jpg
      Peak performance M CIVIL LT PARKA S BLACK (1)
      Peak performance M CIVIL LT PARKA S BLACK
      Stadium.fi Stadium.fi
      6.556565788187771 (3)
      299.9, 4pv (offer_sdt_4_days)
      Stadium.fi Stadium.fi
      6.556565788187771 (3)
      299.9, 4pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Peak performance Vital Parka
      • //pc.vertaa.fi/{{size}}/5/4/2/2/peak-performance-vital-parka-104755422.jpg
      Peak performance Vital Parka (1)
      Peak performance Vital Parka
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.866666666666667 (1)
      498.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.866666666666667 (1)
      498.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Didriksons DEFAULT
        • didriksons
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Didriksons (didriksons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Makia (makia)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • 66 North (66_north)
      • 80DB Original (80db_original)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aigle (aigle)
      • Alife & kickin (alife_kickin)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Amy vermont (amy_vermont)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armor lux (armor_lux)
      • Authentic Style (authentic_style)
      • Babista (babista)
      • Bangastic (bangastic)
      • Barbour (barbour)
      • Bench (bench)
      • Bench Performance (bench_performance)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Bergans Of Norway (bergans_of_norway)
      • Betty london (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Bioworld Europe (bioworld_europe)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black Kaviar (black_kaviar)
      • Brandit (brandit)
      • Burton (burton)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casual attitude (casual_attitude)
      • Cayler & sons (cayler_sons)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Chevignon (chevignon)
      • Chipie (chipie)
      • Chrome (chrome)
      • Colour Wear - CLWR (colour_wear_clwr)
      • Columbia (columbia)
      • Cream (cream)
      • Cross Sportswear (cross_sportswear)
      • Dc-shoes (dc_shoes)
      • Deeluxe (deeluxe)
      • DEF (def)
      • Derbe (derbe)
      • Derhy (derhy)
      • Desigual (desigual)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons1913 (didriksons1913)
      • Diesel (diesel)
      • Dobsom (dobsom)
      • Ebbe (ebbe)
      • Element (element)
      • Eleven paris (eleven_paris)
      • Elvine (elvine)
      • Encore (encore)
      • Esprit (esprit)
      • Etnies (etnies)
      • Everest (everest)
      • Ezekiel (ezekiel)
      • Fila (fila)
      • Finside (finside)
      • Forplay (forplay)
      • Franklin Marshall (franklin_marshall)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Freeman t.porter (freeman_t_porter)
      • FÅK (fa_k)
      • G-Star RAW (g_star_raw)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Geox (geox)
      • Globe (globe)
      • Gothicana by EMP (gothicana_by_emp)
      • Grimey Wear (grimey_wear)
      • Hackett (hackett)
      • Haglofs (haglofs)
      • Halti (halti)
      • Harrington (harrington)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Helikon Tex (helikon_tex)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ikks (ikks)
      • Inari (inari)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Junarose (junarose)
      • Just rhyse (just_rhyse)
      • Kamora Jeans (kamora_jeans)
      • Kaporal (kaporal)
      • Khujo (khujo)
      • Kookai (kookai)
      • Laura kent (laura_kent)
      • Lee (lee)
      • LE TEMPS DES CERISES (le_temps_des_cerises)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loreak mendian (loreak_mendian)
      • Lrg (lrg)
      • Ltb (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mama-Licious (mama_licious)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Matterhorn (matterhorn)
      • Mavi (mavi)
      • Mavi Jeans (mavi_jeans)
      • Mazine (mazine)
      • Miamoda (miamoda)
      • Mil-Tec (mil_tec)
      • Millet (millet)
      • Molly bracken (molly_bracken)
      • Molo (molo)
      • Mona (mona)
      • Moony mood (moony_mood)
      • Morgan (morgan)
      • Mountain works (mountain_works)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Naketano (naketano)
      • Napapijri (napapijri)
      • NEFF (neff)
      • New era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Nixon (nixon)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrona (norrona)
      • Norrøna (norr_na)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakwood (oakwood)
      • One step (one_step)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oxbow (oxbow)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pepe jeans (pepe_jeans)
      • Petit bateau (petit_bateau)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Picture organic clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Poizen Industries (poizen_industries)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R.e.d. by emp (r_e_d_by_emp)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rains (rains)
      • Raiski (raiski)
      • Redskins (redskins)
      • REELL (reell)
      • Reell jeans (reell_jeans)
      • Regatta (regatta)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rockabella (rockabella)
      • Roxy (roxy)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail racing (sail_racing)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • School rag (school_rag)
      • Schott (schott)
      • Scotch soda (scotch_soda)
      • See u soon (see_u_soon)
      • Selected (selected)
      • Serge Blanco (serge_blanco)
      • Shine original (shine_original)
      • Sisley (sisley)
      • Sixth June (sixth_june)
      • Sketchy Tank (sketchy_tank)
      • Skhoop (skhoop)
      • STACCATO (staccato)
      • Sublevel (sublevel)
      • Suit (suit)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Supra (supra)
      • Svea (svea)
      • Tbs (tbs)
      • Tenson (tenson)
      • The Legend of Zelda (the_legend_of_zelda)
      • The north face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tretorn (tretorn)
      • U.s polo assn. (u_s_polo_assn_)
      • Urban classics (urban_classics)
      • Urban surface (urban_surface)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • Vintage Industries (vintage_industries)
      • Volcom (volcom)
      • Vsct clubwear (vsct_clubwear)
      • Wear Colour (wear_colour)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wyte (wyte)
      • Yurban (yurban)
    • Hinta (price):
      • < 85€ (budget)
      • 85€ - 140€ (low)
      • 140€ - 230€ (medium)
      • > 230€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Musta, Printtikuosi (musta_printtikuosi)
      • Musta, Ruskea (musta_ruskea)
      • Musta, Valkoinen (musta_valkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Sininen, Harmaa (sininen_harmaa)
      • Sininen, Musta (sininen_musta)
      • Sininen, Ruskea (sininen_ruskea)
      • Sininen, Sininen (sininen_sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Vihreä, Musta (vihrea_musta)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Muut materiaalit (muut_materiaalit)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
    • Koko (koko):
      • 104 (104)
      • 140 (140)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 5XL (5xl)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
    • Koron korkeus (koron_korkeus):
      • 0.0 (0_0)
    • Ikä alkaen (ika_alkaen):
      • 18 (ika_alkaen_18.0)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • DE 32 (de_32)
      • DE 34 (de_34)
      • DE 36 (de_36)
      • DE 38 (de_38)
      • DE 42 (de_42)
      • DE 46 (de_46)
      • DE 48 (de_48)
      • EU L (eu_l)
      • EU M (eu_m)
      • EU S (eu_s)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • T3 (t3)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
    • Vaatteiden koko (vaatteiden_koko):
      • 140 (140)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 3XL (3xl)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 5XL (5xl)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi