x
x
x Katso kategorioita x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
x Kategoriat
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Peak performance parka

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}

    osta Peak performance parka

    • Peak performance parka

      Oletko etsimässä uutta ja trendikästä parka takkia? Vertaa Peak Performance parkojen hintoja sivuillamme ja löydä itsellesi sopivin parka parhaaseen mahdolliseen hintaan! Peak Performance on ruotsalainen vaatteiden valmistaja, jonka tuotteet tunnetaan tinkimättömästä laadusta. Peak Performance on pohjoismaiden suurin toiminnallisen urheilun vaatemerkki, jonka vaatteet valmistetaan vain parhaimmista materiaaleista. Peak Performance valmistaa golf, laskettelu ja ulkoilu vaatteita. Peak Performance parkoja löytyy moneen eri tyyliin ja niiden tekniset materiaalit takaavat parhaimman kestävyyden. 

      Tarjolla on laaja valikoima parka takkeja eri väreissä ja kuoseissa. Peak Performance parka takki on monikäyttöinen ja sen takia voit käyttää sitä sekä ulkoilussa että kaupunkikävelyllä. Vertaa Peak Performance parkat sivuillamme ja hanki omasi jo tänään!

       

       

    0 - 4
    • Peak performance Unit Jacket
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/6/0/6/3/peak-performance-unit-jacket-85346063.jpg
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/6/0/6/3/peak-performance-unit-jacket-85346063.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzYvMC82LzMvcGVhay1wZXJmb3JtYW5jZS11bml0LWphY2tldC04NTM0NjA2My5qcGc=
      Peak performance Unit Jacket (2)
      Peak performance Unit Jacket
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      378.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      378.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
      most_sold
    • Peak performance Unit Jacket
      • //static3.vertaa.fi/fotos/{{size}}/0/6/0/9/peak-performance-unit-jacket-85440609.jpg
      • //static3.vertaa.fi/fotos/{{size}}/0/6/0/9/peak-performance-unit-jacket-85440609.jpg?m=Ly9zdGF0aWMzLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzAvNi8wLzkvcGVhay1wZXJmb3JtYW5jZS11bml0LWphY2tldC04NTQ0MDYwOS5qcGc=
      Peak performance Unit Jacket (1)
      Peak performance Unit Jacket
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      378.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      378.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Peak performance Ramona Jacket
      • //static1.vertaa.fi/fotos/{{size}}/1/4/8/1/peak-performance-ramona-jacket-85911481.jpg
      • //static1.vertaa.fi/fotos/{{size}}/1/4/8/1/peak-performance-ramona-jacket-85911481.jpg?m=Ly9zdGF0aWMxLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzEvNC84LzEvcGVhay1wZXJmb3JtYW5jZS1yYW1vbmEtamFja2V0LTg1OTExNDgxLmpwZw==
      Peak performance Ramona Jacket (1)
      Peak performance Ramona Jacket
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      448.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      448.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Peak performance Frost Down Parka
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/4/4/7/4/peak-performance-frost-down-parka-66374474.jpg?m=aHR0cHM6Ly9jZG4tbWVkaWEuc3BvcnRhbW9yZS5zZS91cGxvYWRzL3Byb2R1Y3RzLzU3MTA5ODk0NTI3MDFfMDAxXzFiYWNiYmZkNDJmMjQ5ODY4YTgyZGI2YjI5YjU3N2FiX2pwZ180Mzl4MzU2X2Nyb3Atc21hcnRfdXBzY2FsZV9xODUuanBn
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/0/7/2/4/peak-performance-frost-down-parka-80800724.jpg
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/4/4/7/4/peak-performance-frost-down-parka-66374474.jpg?m=aHR0cHM6Ly9jZG4tbWVkaWEuc3BvcnRhbW9yZS5zZS91cGxvYWRzL3Byb2R1Y3RzLzU3MTA5ODk0NTI3MDFfMDAxXzFiYWNiYmZkNDJmMjQ5ODY4YTgyZGI2YjI5YjU3N2FiX2pwZ180Mzl4MzU2X2Nyb3Atc21hcnRfdXBzY2FsZV9xODUuanBn
      • //static0.vertaa.fi/fotos/{{size}}/0/7/2/4/peak-performance-frost-down-parka-80800724.jpg?m=Ly9zdGF0aWMwLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzAvNy8yLzQvcGVhay1wZXJmb3JtYW5jZS1mcm9zdC1kb3duLXBhcmthLTgwODAwNzI0LmpwZw==
      Peak performance Frost Down Parka (1)
      Peak performance Frost Down Parka
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      236.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      sportamore.fi sportamore.fi
      6.814285714285715 (1)
      236.9, 5pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Didriksons DEFAULT
        • didriksons
      • Fjällräven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Koko (vaatteen_koko):
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 3XL (3xl)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €60 (budget)
      • €60 - €100 (edulliset)
      • €100 - €150 (keskihintaiset)
      • €150 - €200 (kalliit)
      • Yli €200 (erittain_kalliit)
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Didriksons (didriksons)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Makia (makia)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Peak (peak)
      • 2117 Of Sweden (2117_of_sweden)
      • 80DB Original (80db_original)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abercrombie & fitch (abercrombie_fitch)
      • Adidas (adidas)
      • Adidas By Stella Mccartney (adidas_by_stella_mccartney)
      • Aigle (aigle)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Amy vermont (amy_vermont)
      • Anna field (anna_field)
      • Arc'Teryx (arc_teryx)
      • Armor lux (armor_lux)
      • Banana republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Bellfield (bellfield)
      • Belstaff (belstaff)
      • Ben sherman (ben_sherman)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Bergans (bergans)
      • Bergans Of Norway (bergans_of_norway)
      • Berghaus (berghaus)
      • Betty london (betty_london)
      • bik bok (bik_bok)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black Kaviar (black_kaviar)
      • Blend (blend)
      • Bogner Fire + Ice (bogner_fire_ice)
      • Boss orange (boss_orange)
      • Brixtol (brixtol)
      • Brooklyn's Own by Rocawear (brooklyn_s_own_by_rocawear)
      • Burton (burton)
      • calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Canadian Classics (canadian_classics)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carolina Cavour (carolina_cavour)
      • Casual attitude (casual_attitude)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Cayler & sons (cayler_sons)
      • CELIO (celio)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Chevignon (chevignon)
      • Chipie (chipie)
      • Chrome (chrome)
      • Closed (closed)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Colour Wear (colour_wear)
      • Columbia (columbia)
      • Covert Overt (covert_overt)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Culture (culture)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Dc (dc)
      • Denham (denham)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons 1913 (didriksons_1913)
      • diesel (diesel)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dorothy Perkins Curve (dorothy_perkins_curve)
      • Dorothy Perkins Petite (dorothy_perkins_petite)
      • Dorothy Perkins Tall (dorothy_perkins_tall)
      • DP Maternity (dp_maternity)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Ebbe (ebbe)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Eleven paris (eleven_paris)
      • Elka Pieterman (elka_pieterman)
      • Elvine (elvine)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Encore (encore)
      • Esprit (esprit)
      • Evans (evans)
      • Even&odd (even_odd)
      • Even&Odd Active (even_odd_active)
      • Ezekiel (ezekiel)
      • FÅK (fa_k)
      • Fat Moose (fat_moose)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Forvert (forvert)
      • FOX (fox)
      • Franklin Marshall (franklin_marshall)
      • Freeman t.porter (freeman_t_porter)
      • French kick (french_kick)
      • G.i.g.a. dx (g_i_g_a_dx)
      • G-star raw (g_star_raw)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gap (gap)
      • Gaudi (gaudi)
      • Geographical Norway (geographical_norway)
      • Gipsy (gipsy)
      • Globe (globe)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Harrington (harrington)
      • Helly hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Hoodlamb (hoodlamb)
      • Hope (hope)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ikks (ikks)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Ivy Park (ivy_park)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack & Jones Core (jack_jones_core)
      • Jack & Jones Originals (jack_jones_originals)
      • Jack & jones premium (jack_jones_premium)
      • Jack & jones vintage (jack_jones_vintage)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JDY (jdy)
      • Jennyfer (jennyfer)
      • Jette (jette)
      • Johaug (johaug)
      • JOOP ! (joop_)
      • Junarose (junarose)
      • Junk de luxe (junk_de_luxe)
      • K.O.I KINGS OF INDIGO (k_o_i_kings_of_indigo)
      • K-way (k_way)
      • Kamora Jeans (kamora_jeans)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Khujo (khujo)
      • Killtec (killtec)
      • Kilt Heritage (kilt_heritage)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • KIOMI (kiomi)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • Kookai (kookai)
      • Laura kent (laura_kent)
      • LE TEMPS DES CERISES (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Liu Jo Jeans (liu_jo_jeans)
      • Loreak mendian (loreak_mendian)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Lost Ink Plus (lost_ink_plus)
      • Ltb (ltb)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maharishi (maharishi)
      • Mama licious (mama_licious)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Marc O'Polo DENIM (marc_o_polo_denim)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Maze (maze)
      • Mazine (mazine)
      • Mbym (mbym)
      • Merc (merc)
      • Meru (meru)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Minimum (minimum)
      • Mint&berry (mint_berry)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molo (molo)
      • Mona (mona)
      • Moony mood (moony_mood)
      • morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • mountain works (mountain_works)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Nagano (nagano)
      • Naketano (naketano)
      • Nana Judy (nana_judy)
      • Napapijri (napapijri)
      • Native youth (native_youth)
      • Navitas (navitas)
      • New Look (new_look)
      • New Look Curves (new_look_curves)
      • New Look Maternity (new_look_maternity)
      • New Look Tall (new_look_tall)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Nudie jeans (nudie_jeans)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakwood (oakwood)
      • Oasis (oasis)
      • Obey (obey)
      • Obey Clothing (obey_clothing)
      • Object (object)
      • One step (one_step)
      • Only (only)
      • Only Petite (only_petite)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ontour (ontour)
      • Open End (open_end)
      • Oxbow (oxbow)
      • Packmack (packmack)
      • Patagonia (patagonia)
      • Penfield (penfield)
      • Persona by Marina Rinaldi (persona_by_marina_rinaldi)
      • Petit bateau (petit_bateau)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Peuterey (peuterey)
      • picture organic clothing (picture_organic_clothing)
      • Pier one (pier_one)
      • Pinewood (pinewood)
      • Prana (prana)
      • Produkt (produkt)
      • PS by Paul Smith (ps_by_paul_smith)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ragwear Plus (ragwear_plus)
      • Rains (rains)
      • Rebecca minkoff (rebecca_minkoff)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Religion (religion)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Rocawear (rocawear)
      • Roxy (roxy)
      • Rvlt (rvlt)
      • Sail racing (sail_racing)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • School rag (school_rag)
      • Schott (schott)
      • Schott nyc (schott_nyc)
      • Scotch & soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • See u soon (see_u_soon)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • Serge Blanco (serge_blanco)
      • shine original (shine_original)
      • Sisley (sisley)
      • Sixth June (sixth_june)
      • Skhoop (skhoop)
      • SOL's (sol_s)
      • Solid (solid)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Spoom (spoom)
      • Spyder (spyder)
      • Storm & Marie (storm_marie)
      • Strellson (strellson)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Suit (suit)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Tbs (tbs)
      • Teddy smith (teddy_smith)
      • Tenson (tenson)
      • The north face (the_north_face)
      • Tiffosi (tiffosi)
      • Timberland (timberland)
      • TOGETHER (together)
      • Tom joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Topman (topman)
      • topshop (topshop)
      • True religion (true_religion)
      • Twintip (twintip)
      • U.s. polo assn. (u_s_polo_assn_)
      • Urban classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vero Moda Petite (vero_moda_petite)
      • Vicomte a. (vicomte_a_)
      • Vila (vila)
      • Volcom (volcom)
      • Wallis (wallis)
      • Wemoto (wemoto)
      • Wesc (wesc)
      • Whyred (whyred)
      • William Baxter (william_baxter)
      • Wld (wld)
      • Wyte (wyte)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yas (yas)
      • YMC You Must Create (ymc_you_must_create)
      • Your turn (your_turn)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Zizzi (zizzi)
    • Materiaali (materiaali):
      • Muu (muu)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi