x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Clarins Parranhoitotuotteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Clarins Men After Shave Soother 75ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249697719.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249699661.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249699658.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171198617.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101238819.jpg?ts=1
      Clarins Clarins Men After Shave Soother 75ml Men After Shave Soother 75ml Men After Shave Soother 75ml Alkoholiton After Shave kevyessä ja raikkaassa muodossa. Rauhoittaaa parranajosta ärtynyttä ihoa. Iho puhdistuu ja ärsytykset vähenevät. Sisältää muun muassa rauhoittavaa ja puhdistavaa meripiikkiputkea, ihoa vahvistavaa tiikeriruohoa, rauhoittavaa ja energiaa antavaa ClarinsMen-yhdistettä, suojaavaa Clarins E3P -yhdistettä, kosteuttavaa ja ihoa uudelleenrakentavaa avokadoa, kosteuttavaa ja ihoa vahvistavaa marulaöljyä sekä ihoa ravitsevaa ja suojaavaa sheavoita. Käyttö: Levitä kevyin liikkein kasvoille ja kaulalle keskittyen ajeltuihin ihoalueisiin. (3)
      Clarins Men After Shave Soother 75ml
      • 03380813034100
      • 03666057010798
      • 80081606
      6
      good_buy
      deal
      36.00 EUR
    • Clarins Men Shave Ease 30ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/260091658.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/260091670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/260091672.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/260091668.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167883684.jpg?ts=1
      Clarins Clarins Men Shave Ease 30ml Men Shave Ease 30ml Men Shave Ease 30ml Erittäin hieno 2-in-1 partaöljy, jossa on raikas tuoksu. Suojaa ihoärsytyksiltä muodostamalla ihon ja höylän väliin kalvon, jonka ansiosta terä liukuu sulavasti. Erittäin tehokas parranajotuote. Sisältää runsaasti kasviuutteita ja eteerisiä öljyjä, joiden ansiosta parranajosta tulee miellyttävämpää. Sisältää muun muassa oliiviuutetta, kamomillaa, rilpiöuutetta, eteeristen öljyjen yhdistelmän, eukalyptusta sekä minttua. Vahvistaa, piristää ja puhdistaa. Käyttö: Levitä pieni määrä joko ennen Smooth Shavea pehmentääksesi partaa tai sellaisenaan perinteisenä parranajotuotteena. (1)
      Clarins Men Shave Ease 30ml
      • 03380810508109
      • 0050810
      3
      deal
      36.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Beard Monkey DEFAULT
        • beard_monkey
      • Mr Bear Family DEFAULT
        • mr_bear_family
      • Partaöljyt DEFAULT
        • partao_ljy
      • Nõberu of Sweden DEFAULT
        • no_beru_of_sweden
      • Proraso DEFAULT
        • proraso
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Sopii lahjaksi DEFAULT
        • kylla_
      • Parta- ja viiksivahat DEFAULT
        • partavaha
        • viiksivaha
    • Tuotetyyppi (parranhoitotuotteen_tyyppi):
      • Beard Butter (beard_butter)
      • Beard Conditioner (beard_conditioner)
      • Beard Scissor (beard_scissor)
      • Beard Sets (beard_sets)
      • Parranhoitoaine (parranhoitoaine)
      • Partaharja (partaharja)
      • Partakampa (partakampa)
      • Partashampoo (partashampoo)
      • Partavaahdo (partavaahdo)
      • Partavaha (partavaha)
      • Partavoide (partavoide)
      • Partaöljy (partao_ljy)
      • Viiksivaha (viiksivaha)
    • Merkki (brand):
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • ACORELLE (acorelle)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Aesop (aesop)
      • Ahava (ahava)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • American Crew (american_crew)
      • Andrea (andrea)
      • Anthony (anthony)
      • Arran Sense of Scotland (arran_sense_of_scotland)
      • Artemis (artemis)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Babor (babor)
      • BaByliss (babyliss)
      • Balmain (balmain)
      • Barber Mind (barber_mind)
      • Barberians (barberians)
      • Barberians Copenhagen Products (barberians_copenhagen_products)
      • Baxter of California (baxter_of_california)
      • BAYLIS & HARDING (baylis_harding)
      • Bazgir & Veljkovic (bazgir_veljkovic)
      • Beard Brother (beard_brother)
      • Beardburys (beardburys)
      • Benecos (benecos)
      • Benjamin Barber (benjamin_barber)
      • BIC (bic)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biotherm Homme (biotherm_homme)
      • Bluebeards Revenge (bluebeards_revenge)
      • Booming Bob (booming_bob)
      • Bulldog (bulldog)
      • BULLFROG (bullfrog)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Casa Noire (casa_noire)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Clubman (clubman)
      • Clubman Pinaud (clubman_pinaud)
      • Collistar (collistar)
      • Creed (creed)
      • Dapper Dan (dapper_dan)
      • Dear Barber (dear_barber)
      • Dear Beard (dear_beard)
      • Declare (declare)
      • DeoDoc (deodoc)
      • Depot (depot)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Dick Johnson (dick_johnson)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr K. Soap Company (dr_k_soap_company)
      • Dr. Dittmar (dr_dittmar)
      • Ecooking (ecooking)
      • Edwin Jagger (edwin_jagger)
      • Elemis (elemis)
      • Erbe (erbe)
      • Evo (evo)
      • Freak Show (freak_show)
      • Geisha shaver (geisha_shaver)
      • Gillette (gillette)
      • Golden Beards (golden_beards)
      • Gordon (gordon)
      • Graham Hill (graham_hill)
      • Grazette (grazette)
      • Green + The Gent (green_the_gent)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Gøld's (g_ld_s)
      • Hairgum (hairgum)
      • Hajuvesi.fi (hajuvesi_fi)
      • Hans Kniebes (hans_kniebes)
      • Hercules Sägemann (hercules_sa_gemann)
      • Hermès Paris (herme_s_paris)
      • Hildegard Braukmann (hildegard_braukmann)
      • Hjärtligt (hja_rtligt)
      • House 99 (house_99)
      • Ibero (ibero)
      • Id Hair (id_hair)
      • Jack Black (jack_black)
      • Kent Brushes (kent_brushes)
      • King Brown Pomade (king_brown_pomade)
      • Klar (klar)
      • Klar Seifen (klar_seifen)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • Layrite (layrite)
      • Lea (lea)
      • Leather Master Scandinavia (leather_master_scandinavia)
      • Loelle (loelle)
      • Löwengrip Care & Color (lo_wengrip_care_color)
      • ManCave (mancave)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Men Rock (men_rock)
      • Meraki (meraki)
      • Morgan's (morgan_s)
      • Morgan's Pomade (morgan_s_pomade)
      • Mountaineer Brand (mountaineer_brand)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Muhle (muhle)
      • Mühle Shaving Rasurkultur (mu_hle_shaving_rasurkultur)
      • No Hair Crew (no_hair_crew)
      • NOM (nom)
      • Nuxe (nuxe)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • Oil Can Grooming (oil_can_grooming)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Pan Drwal (pan_drwal)
      • Parker (parker)
      • PARSA (parsa)
      • Partawa (partawa)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Payot (payot)
      • Percy Nobleman (percy_nobleman)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Philips (philips)
      • Polaar (polaar)
      • Proraso (proraso)
      • Pusher (pusher)
      • Raw Naturals (raw_naturals)
      • Raw Naturals by Recipe for Men (raw_naturals_by_recipe_for_men)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Redken (redken)
      • Reuzel (reuzel)
      • RITUALS (rituals)
      • Rokua Skincare (rokua_skincare)
      • Salming (salming)
      • Sebastian (sebastian)
      • Sharper Of Sweden (sharper_of_sweden)
      • Shave Safe (shave_safe)
      • Skin Regimen (skin_regimen)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • System Professional (system_professional)
      • Tabac (tabac)
      • Tabac Original (tabac_original)
      • Taylor of Old Bond Street (taylor_of_old_bond_street)
      • TEK (tek)
      • The Bluebeards Revenge (the_bluebeards_revenge)
      • The Great British Grooming Co. (the_great_british_grooming_co_)
      • The Scottish Fine Soaps Company (the_scottish_fine_soaps_company)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • V76 by Vaughn (v76_by_vaughn)
      • Van Gils (van_gils)
      • Venus (venus)
      • VICHY (vichy)
      • Vittorio (vittorio)
      • Wahl (wahl)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Weleda (weleda)
      • Yon-Ka (yon_ka)
      • Zew For Men (zew_for_men)
    • Hinta (price):
      • < 18 € (budget)
      • 18 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 30 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 30 ml - 65 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 65 ml - 100 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 100 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Lahjapakkaus (lahjapakkaus):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi