x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Gillette King C. Gillette Double Edge Safety Razor partahöylä

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Gillette King C. Gillette Double Edge Safety Razor partahöylä
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Gillette King C. Gillette Double Edge Safety Razor partahöylä
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Gillette King C. Gillette Double Edge Safety Razor partahöylä
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210694382.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210694383.jpg?ts=1
Gillette Gillette King C. Gillette Double Edge Safety Razor partahöylä King C. Gillette Double Edge Safety Razor partahöylä King C. Gillette Double Edge Safety Razor partahöylä King C. Gillette Double Edge -partahöylän ikoninen, Gilletten perinteeseen nojaava muotoilu mahdollistaa äärimmäisen tarkan rajaamisen. Kaksipuolinen, platinapinnoitettu terä on ihanteellinen pulisonkien tarkkaan muotoilemiseen ja parran selkeään rajaamiseen. Suljettu kamparakenne antaa erinomaisen hallittavuuden ja korkealaatuinen, kromipinnoitettu varsi takaa pitkän kestävyyden. Mukana viiden kappaleen pakkaus korkealaatuisia, platinapinnoitettuja teriä. (10)
  • 07702018541652
1
  • 25.70 25.70 EUR 1
    1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      King C. Gillette Double Edge -partahöylän ikoninen, Gilletten perinteeseen nojaava muotoilu mahdollistaa äärimmäisen tarkan rajaamisen. K...25.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Nõberu Of Sweden Beard Balm Tobacco Vanilla, 50ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230557258.jpg?ts=1
      Nõberu Of Sweden Nõberu Of Sweden Beard Balm Tobacco Vanilla, 50ml Beard Balm Tobacco Vanilla, 50ml Beard Balm Tobacco Vanilla, 50ml 50 ml, Nõberu of Sweden Beard Balm on partabalsami/partavaha, joka suojaa partaasi hankaukselta ja muulta rasitukselta. Jos haluat paksun ja muhkean parran, tässä on oikea tuote siihen. Partabalsami suojaa partaasi ja samalla poistaa siitä ilmavuutta, jotta parta näyttää välittömästi muhkeammalta partavahaa lisättyäsi. Jos partasi on muotoiltavaa laatua, voit käyttää partavahaamme myös parran tyylittelyyn. Käyttö:Partavaha on kovaa purkissa ja sitä on syytä lämmittää, jotta sen käsittely helpottuu. Voit lämmittää vahaa esimerkiksi peukalollasi, kun otat partabalsamia purkista. Kun vaha on lämmennyt käsiteltäväksi, lisää sitä partaasi ja muotoile parta haluamallasi tavalla. Ominaisuudet:Nõberu of Sweden Beard Balm partabalsami on sekoitus mehiläisvahaa ja erilaisia öljyjä kuten manteliöljy ja kookosöljy. Tämä tuote ravitsee ja pehmentää partaa, mutta toimii myös kevyenä muotoilutuotteena. Partavahamme ainutlaatuisen öljysekoituksen ansiosta voit saada parrastasi entistä upeamman näköi (1)
      Nõberu Of Sweden Beard Balm Tobacco Vanilla, 50ml
      • 07350092208192
      4
      deal
    • Dear Beard Beard Oil 50 ml – Amber
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153798616.jpg?ts=1
      Dear Beard Dear Beard Beard Oil 50 ml – Amber Beard Oil 50 ml – Amber Beard Oil 50 ml – Amber Pehmentävä ja suojaava öljy kosteuttaa partaa ja ehkäisee sen kähertymistä. Öljy kosteuttaa myös ihoa ja lievittää kutinaa ja ärsytystä. (1)
      Dear Beard Beard Oil 50 ml – Amber
      • 08053853722553
      1
    • The Scottish Fine Soaps Company Shave Soap & Bowl Set 100 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252882571.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257288949.jpg?ts=1
      The Scottish Fine Soaps Company The Scottish Fine Soaps Company Shave Soap & Bowl Set 100 g Shave Soap & Bowl Set 100 g Shave Soap & Bowl Set 100 g Vetiver & Sandalwood Shave Soap & Bowl Set on parranajosaippuasarja, joka toimitetaan modernissa, tyylikkäässä kulhossa, jonka kannessa on tyylikäs valmistajan merkki. Parranajosaippua on helppo vaahdottaa, mikä pehmentää kasvojen karvoja ja suojaa ihoasi ajettaessa. (1)
      The Scottish Fine Soaps Company Shave Soap & Bowl Set 100 g
      • 05016365032049
      2
    • Nõberu Of Sweden Beard Conditioner Sandalwood 13ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229645872.jpg?ts=1
      Nõberu Of Sweden Nõberu Of Sweden Beard Conditioner Sandalwood 13ml Beard Conditioner Sandalwood 13ml Beard Conditioner Sandalwood 13ml 130 ml, Nõberu of Sweden Beard Conditioner on ravitseva parran hoitoaine, joka tekee parrasta pehmeän ja takuttoman. Hoitoaine myös korjaa, pehmentää ja ravitsee ihoa parran alla. Käytä yhdessä partashampoonkanssa. Käyttö:Kun olet pessyt parran shampoolla, lisää partaan parran hoitoaine ja anna sen vaikuttaa hetken ennen kuin huuhdot hoitoaineen pois. Ominaisuudet:Runsas määrä ravitsevaa arganöljyä kosteuttaa partasi ja ihosi ja tekee parrasta helpon käsitellä. Tuoksu:Valitse kolmesta tuoksusta: Sandalwood on ylellinen ja aistikas tuoksu, joka sisältää santelipuun, nahkan ja myskin sävyjä. Amber-Lime on pirteä ja raikas tuoksu, joka sisältää limen, appelsiinin, seetrin ja meripihkan sävyjä. Tobacco Vanilla on pehmeän vaniljainen tuoksu, joka saa uusia sävyä ja lisää intensiivisyyttä käytön mukaan. Sisältää seuraavia tuoksuja. Alkutuoksut: Inkivääri, tupakan lehti, anisruoho, korianteri, vanilja. Keskituoksut: tupakan kukka, neilikka, muskottipähkinä, luumu, viikunapuu. Lopp (1)
      Nõberu Of Sweden Beard Conditioner Sandalwood 13ml
      • 07350092208147
      4
      deal
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 24.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 19.08
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 19.08
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 19.08
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 19.08
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 19.08
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 19.08
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 19.08
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 19.08
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 19.90
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 19.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 19.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 20.96
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 20.96
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 20.96
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 20.96
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 20.96
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 20.96
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 20.02
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 20.02
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 20.02
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 20.02
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 23.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 23.80
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 19.07
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 19.07
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 19.07
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 25.70
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 25.70
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 25.70
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 25.70
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 25.70
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 25.70
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 23.80
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 25.70
    • info@vertaa.fi