x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Grazette XL Concept Protein Shampoo, 400ml

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Grazette XL Concept Protein Shampoo, 400ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Grazette XL Concept Protein Shampoo, 400ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Grazette XL Concept Protein Shampoo, 400ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229637093.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/147899679.jpg?ts=1
Grazette Grazette XL Concept Protein Shampoo, 400ml XL Concept Protein Shampoo, 400ml XL Concept Protein Shampoo, 400ml XL:n Protein Shampoo on keratiinia sisältävä, hiuksia uudistava shampoo normaaleille, kuiville tai vahingoittuneille hiuksille. (1)
  • 07331162256404
5
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kapasiteetti ml: 400 ml
  • Muut ominaisuudet
    • Nettopaino: 461 g
  • 16.90 20.85 EUR 5
    5
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      16.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      XL:n Protein Shampoo on keratiinia sisältävä, hiuksia uudistava shampoo normaaleille, kuiville tai vahingoittuneille hiuksille.20.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      20.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      400 ml, Korjaava shampoo normaaleille ja kuiville hiuksille. Runsaasti keratiinia sisältävä shampoo antaa hiuksille tuuheutta ja kiiltoa....20.85, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Eleven Eleven
      400 ml, Korjaava shampoo normaaleille ja kuiville hiuksille. Runsaasti keratiinia sisältävä shampoo antaa hiuksille tuuheutta ja kiiltoa....20.85, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Beard Monkey Bear Monkey Beard Conditioner 100 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202272025.jpg?ts=1
      Beard Monkey Beard Monkey Bear Monkey Beard Conditioner 100 ml Bear Monkey Beard Conditioner 100 ml Bear Monkey Beard Conditioner 100 ml Hoitava parranhoitoaine, joka tekee parrasta pehmeän ja tuoksuvan. Partabalsami on kehitetty luomaan hyvä kosteustasapaino ja hyvin hoidettu parta. Tämän tuotteen käytön tuloksena on terve parta, jossa on hillitty mintun/vadelman tuoksu. (1)
      Beard Monkey Bear Monkey Beard Conditioner 100 ml
      • 07350037280191
      • 07350037283925
      4
      deal
    • Layrite Concentrated Beard Oil 58 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226005045.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248084784.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126491024.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142202097.jpg?ts=1
      Layrite Layrite Concentrated Beard Oil 58 ml Concentrated Beard Oil 58 ml Concentrated Beard Oil 58 ml (1)
      Layrite Concentrated Beard Oil 58 ml
      • 00857154002264
      1
    • Taylor of Old Bond Street ToOBS Avocado Shaving Cream Tube 75 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182195276.jpg?ts=1
      Taylor of Old Bond Street Taylor of Old Bond Street ToOBS Avocado Shaving Cream Tube 75 ml ToOBS Avocado Shaving Cream Tube 75 ml ToOBS Avocado Shaving Cream Tube 75 ml (1)
      Taylor of Old Bond Street ToOBS Avocado Shaving Cream Tube 75 ml
      • 00696770010303
      1
    • Acqua di Parma Barbiere Black Shaving Brush
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229613821.jpg?ts=1
      Acqua di Parma Acqua di Parma Barbiere Black Shaving Brush Barbiere Black Shaving Brush Barbiere Black Shaving Brush Parranajoharja sitoo lämmintä vettä, jotta saat aikaan paremman vaahdon ja siten tarkemman parranajokokemuksen mahdollisimman läheltä ihoa. Pyörivät liikkeet auttavat harjaa nappaamaan irtoavat partakarvat. (1)
      Acqua di Parma Barbiere Black Shaving Brush
      • 08028713520181
      4
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 16.53
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 16.53
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 17.30
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 17.30
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 17.30
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 17.30
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 17.30
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 17.30
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 17.30
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 17.30
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 17.30
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 17.30
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 17.30
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 17.30
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 17.30
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 17.30
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 17.66
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 17.66
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 16.86
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 17.66
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 17.66
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 17.66
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 17.66
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 18.42
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 18.42
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 17.66
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 17.66
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 18.46
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 18.46
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 17.51
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 16.86
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 16.86
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 17.51
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 17.51
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 16.83
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 17.66
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 17.66
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 17.66
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 17.66
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 17.51
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 17.51
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 17.51
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 17.60
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 17.60
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 19.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 19.90
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 17.62
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 16.86
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 16.86
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 17.62
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 17.62
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 17.62
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 17.62
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 17.62
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 17.62
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 17.62
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 17.62
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 16.82
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 16.82
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 16.82
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 16.82
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 19.90
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 16.82
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 16.82
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 16.82
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 16.86
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 17.02
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 16.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 16.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 16.90
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 16.90
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 16.90
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 16.90
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 16.90
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 16.90
    • info@vertaa.fi