x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Proraso Eucalyptus shaving cream 150 ml

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Proraso Eucalyptus shaving cream 150 ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Proraso Eucalyptus shaving cream 150 ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Proraso Eucalyptus shaving cream 150 ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229639544.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/255325226.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222303685.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/188178457.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142127684.jpg?ts=1
Proraso Proraso Eucalyptus shaving cream 150 ml Eucalyptus shaving cream 150 ml Eucalyptus shaving cream 150 ml Prorason Shaving Cream Eucalyptus And Menthol on ainutlaatuinen partavaahto, jonka runsas ja täyteläinen koostumus loihtii todella runsaan vaahdon. (1)
  • 08004395001118
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Parranhoitotuotteen tyyppi: Partavaahdo
    • Kapasiteetti ml: 150 ml
    • Sukupuoli: Miehet
  • 15.80 40.98 EUR 2
    2
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      Prorason Shaving Cream Eucalyptus And Menthol on ainutlaatuinen partavaahto, jonka runsas ja täyteläinen koostumus loihtii todella runsaa...15.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      40.98, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • L'Oréal Men Expert Barber Club 3-in-1 Wash 200ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142248378.jpg?ts=1
      L'Oréal L'Oréal Men Expert Barber Club 3-in-1 Wash 200ml Men Expert Barber Club 3-in-1 Wash 200ml Men Expert Barber Club 3-in-1 Wash 200ml 200 ml, L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Wash on 3-in-1-puhdistustuote, joka poistaa iholta lian ja epäpuhtaudet. Samalla tuote hoitaa partaa tehden siitä pehmeämmän ja helpommin muotoiltavan. Hellävarainen puhdistustuote sisältää seetrin eteeristä öljyä, joka tuo iholle miellyttävän tuoksun.Koko: 200 ml (10)
      L'Oréal Men Expert Barber Club 3-in-1 Wash 200ml
      • 03600523526161
      3
    • Barberians - Burned Pine Beard Oil 30 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162939368.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230804874.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230804875.jpg?ts=1
      Barberians Barberians - Burned Pine Beard Oil 30 ml - Burned Pine Beard Oil 30 ml - Burned Pine Beard Oil 30 ml Our new very masculine scented oil. with a hint of leather, pine and smoke, the scent will remind you of days sitting in front of the camp fire.Softening and nutritious oil, which applies moisture and care for the beard without grease. Beard Oil is a thin oil taming the beard, and applies a natural shine and a pleasant look. The oil appears refreshing with a natural light scent of wood and citrus, making the best of the beard.Beard Oil consist of carefully selected organic and natural ingredients and vitamins like: Argon oil, sea buckthorn, rapeseed oil plus vitamins C, E and F. Barberians Beard Oil with all these amazing ingredients will soften, tame your beard and apply a fresh scent. (1)
      Barberians - Burned Pine Beard Oil 30 ml
      • 05709954026313
      • 2130
      2
    • Percy Nobleman Beard Conditioning Oil - Signature Scented 100ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229606727.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107214015.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172814332.jpg?ts=1
      Percy Nobleman Percy Nobleman Beard Conditioning Oil - Signature Scented 100ml Beard Conditioning Oil - Signature Scented 100ml Beard Conditioning Oil - Signature Scented 100ml Nourishing oil for your beard, which is good for all kinds and thicknesses of beards. All the oils are natural and of the very best quality. It leaves your beard softer than ever before. (1)
      Percy Nobleman Beard Conditioning Oil - Signature Scented 100ml
      • 00700604498240
      3
    • Weleda Shaving Toner 100 ml - Aftershave Luxplusista
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242177545.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254212452.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165154504.jpg?ts=1
      Weleda Weleda Shaving Toner 100 ml - Aftershave Luxplusista Shaving Toner 100 ml - Aftershave Luxplusista Shaving Toner 100 ml - Aftershave Luxplusista (1)
      Weleda Shaving Toner 100 ml - Aftershave Luxplusista
      • 04001638098816
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 15.63
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 15.58
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 15.53
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 15.48
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 15.73
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 15.72
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 15.72
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 15.73
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 15.73
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 15.73
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 15.26
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 15.26
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 15.25
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 15.25
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 15.25
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.25
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 15.25
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 15.25
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 14.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 14.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 14.85
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 14.80
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 14.75
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 14.70
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 14.65
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 14.60
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 14.60
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 14.60
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 14.60
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 14.60
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 14.60
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 14.60
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 14.60
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 14.55
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 14.50
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 15.25
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 15.25
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 15.25
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 15.25
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 15.25
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 15.25
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 15.25
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 20.26
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 20.19
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 20.12
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 20.05
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 19.92
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 19.85
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 19.79
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 19.73
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 19.67
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 15.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 15.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 20.54
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 20.54
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 20.54
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 20.54
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 20.54
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 20.54
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 20.54
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 20.54
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 40.98
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 40.98
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 15.80
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 15.80
    • info@vertaa.fi