x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Marcato Pastahylly Tacapasta Punainen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Marcato Pastahylly Tacapasta Punainen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Marcato Pastahylly Tacapasta Punainen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Marcato Pastahylly Tacapasta Punainen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275734.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216417173.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216417219.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216417218.jpg?ts=1
Marcato Marcato Pastahylly Tacapasta Punainen Pastahylly Tacapasta Punainen Pastahylly Tacapasta Punainen When you have prepared the pasta dough and cut it into desired shape, the Tacapasta pasta drying rack from Marcato is the optimal accessory to store the freshly cut pasta and allow it to dry before cooking. 16 arms in a the shape of a fan have the capacity to carry up to 2 kg of pasta while taking up very limited space. With a multifunctional rod stored in the middle of the drying rack, make it easy to catch the freshly cut pasta from the machine and simply put it on one of Tacapasta's arms t... (1)
  • 08000011003023
3
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Punainen
    • Materiaalit: Metalli, Synteettinen, Muovi, Teräs
  • 44.98 66.00 EUR 3
    3
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Pastahylly Tacapasta Punainen tuotemerkiltä Marcato44.98, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Pastahylly Tacapasta Punainen tuotemerkiltä Marcato44.98, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      When you have prepared the pasta dough and cut it into desired shape, the Tacapasta pasta drying rack from Marcato is the optimal accesso...
      54.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Imperia IPASTA RAVIOLINTEKIJÄ
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127908038.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132513301.jpg?ts=1
      Imperia Imperia IPASTA RAVIOLINTEKIJÄ IPASTA RAVIOLINTEKIJÄ IPASTA RAVIOLINTEKIJÄ IMPERIA IPASTA raviolintekijä on Imperian pastakoneen lisäosa. Sen avulla voit tehdä helposti herkullisia ja tuoreita ravioleja, joiden koko on 5 x 5 cm. (3)
      Imperia IPASTA RAVIOLINTEKIJÄ
      • 08005782004101
      • 410
      1
    • Imperia IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130574155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236998004.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153729722.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84999129.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223580589.jpg?ts=1
      Imperia Imperia IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE IMPERIA IPASTA -pastankuivausteline on valmistettu korkealaatuisesta pyökistä, ja sen avulla kuivaat näppärästi ja helposti jopa 0,45 kg pastaa. Tukevarakenteinen teline on erittäin käytännöllinen, sillä sen avulla kuivumassa oleva pasta vie vain vähän tilaa. Telineen valmistaja on maailmankuulu italialainen pastakoneiden valmistaja Imperia. (2)
      Imperia IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE
      • 08005782005405
      1
    • Electrolux ASSISTENT PASTAMANKELI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128004914.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux ASSISTENT PASTAMANKELI ASSISTENT PASTAMANKELI ASSISTENT PASTAMANKELI Nauti ja valmista tuoretta pastaa helposti Electrolux-pastamankelin avulla. Pastamankeli tuottaa sileät pastalevyt, jotka voidaan muotoilla leikkaamalla tai käyttää sellaisenaan. Mankeli on helppo asentaa ja se sopii seuraaviin Electrolux Assistent-malleihin: EKM4000, EKM4100, EKM4200, EKM4300, EKM4400, EKM4500 ja EKM4600. (2)
      Electrolux ASSISTENT PASTAMANKELI
      • 07319599014002
      1
    • Marcato Atlas 150 pastakone, vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185014731.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/56109498.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144025794.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233029882.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101796610.jpg?ts=1
      Marcato Marcato Atlas 150 pastakone, vihreä Atlas 150 pastakone, vihreä Atlas 150 pastakone, vihreä Atlas 150 Pastakone, Vihreä tuotemerkiltä Marcato (12)
      Marcato Atlas 150 pastakone, vihreä
      • 08000011002606
      • 08000011002439
      • 08000011002446
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 42.48
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 42.48
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 42.48
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 42.48
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 42.48
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 42.19
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 42.19
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 42.19
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 42.79
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 42.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 42.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 43.39
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 43.39
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 40.09
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 40.09
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 40.09
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 40.09
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 40.09
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 40.09
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 40.09
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 40.09
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 40.09
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 40.09
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 40.09
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 40.09
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 40.09
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 40.09
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 40.09
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 40.09
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 40.09
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 40.09
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 40.09
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 40.09
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 40.09
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 40.09
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 40.09
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 40.09
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 44.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 44.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 44.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 44.20
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 44.29
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 44.08
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 44.08
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 44.08
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 44.49
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 44.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 44.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 44.39
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 44.08
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 44.29
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 44.29
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 44.29
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 44.29
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 43.98
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 43.69
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 43.69
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 43.69
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 43.19
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 43.19
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 43.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 43.49
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 43.59
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 43.59
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 43.59
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 43.59
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 43.59
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 43.49
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 43.49
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 43.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 43.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 43.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 43.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 43.49
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 43.09
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 43.09
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 43.09
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 42.79
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 42.79
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 42.79
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 43.79
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 43.60
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 43.60
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 43.60
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 43.70
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 43.79
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 43.79
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 44.19
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 44.19
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 44.19
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 44.39
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 44.69
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 44.79
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 44.79
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 44.79
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 44.79
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 44.89
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 44.79
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 44.69
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 44.69
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 44.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 44.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 44.89
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 44.98
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 45.08
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 45.08
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 45.08
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 45.08
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 45.08
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 44.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 44.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 44.98
    • info@vertaa.fi