x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Royal Catering Pastakone - 14 cm - 0,5 - 3 mm - käsikäyttöinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Royal Catering Pastakone - 14 cm - 0,5 - 3 mm - käsikäyttöinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Royal Catering Pastakone - 14 cm - 0,5 - 3 mm - käsikäyttöinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Royal Catering Pastakone - 14 cm - 0,5 - 3 mm - käsikäyttöinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211457065.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211457064.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211457066.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161530479.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211457063.jpg?ts=1
Royal Catering Royal Catering Pastakone - 14 cm - 0,5 - 3 mm - käsikäyttöinen Pastakone - 14 cm - 0,5 - 3 mm - käsikäyttöinen Pastakone - 14 cm - 0,5 - 3 mm - käsikäyttöinen Tuorepastaa käden käänteessä Ravintoloihin, trattorioihin tai kotikeittiöön: Keittiövälineiden asiantuntijan Royal Cateringin yleiskäyttöinen pastakone RC-PM150Z on korvaamaton apuväline eri pastalaatujen valmistukseen. Nopeuttamalla työtä säästät aikaa ja näin ollen myös rahaa. monipuolinen - valssaa pastataikinan ja leikkaa sen eri leveyksiin: 1,5 - 6,6 mm säädettävä: seitsemän taikinan paksuutta välillä 0,5 ja 3 mm turvallinen: säädettävällä puupuristimella kiinnität pastakoneen tukevasti ... (1)
  • 04062859951670
1
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea
    • Keittiökoneen tyyppi: Pastakone
    • Materiaalit: Teräs
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 13.6 cm
    • Leveys (cm): 35 cm
    • Paino: 2.5 kg
    • Pituus: 19 cm
  • 40.99 55.00 EUR 1
    1
    • Expondo.fi Expondo.fi
      Tuorepastaa käden käänteessä Ravintoloihin, trattorioihin tai kotikeittiöön: Keittiövälineiden asiantuntijan Royal Cateringin yleiskäyttö...
      40.99, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Kitchen Craft Pastakone DELUXE IC
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148070406.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159102557.jpg?ts=1
      Kitchen Craft Kitchen Craft Pastakone DELUXE IC Pastakone DELUXE IC Pastakone DELUXE IC tarpeellinen tarvike erilaisten pastojen kotona valmistukseen ; lisäleikkuri mahdollistaa lasagnelevyjen ja tagliatellen (pesämallinen) ja fettunicien (nauha) valmistuksen ; pastakoneessa on rullatoiminta ja se on helppokäyttöinen (1)
      Kitchen Craft Pastakone DELUXE IC
      1
    • Marcato Atlas 150 pastakone, kupari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185014797.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233029807.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190892244.jpg?ts=1
      Marcato Marcato Atlas 150 pastakone, kupari Atlas 150 pastakone, kupari Atlas 150 pastakone, kupari Upea vuoden 2021 Marcato Atlas uutuusväri - kupari! Ylellinen kuparinvärinen Marcato Atlas pastakone on täydellinen lahja italialaisen ruoan ystävälle! Aito ja alkuperäinen italialainen Marcato Atlas-pastakone on vertaansa vailla tuorepastan valmistuksessa. Soveltuu erinomaisesti myös karjalanpiirakoiden tai näkkileivän leivontaan! Marcato Atlas on lukuisia testejä voittanut pastakone, jolla on 5 kansainvälistä patenttia. Tällä koneella teet kolmea erilaista pastaa. Kuvallisesta ohjekirjasta lö (1)
      Marcato Atlas 150 pastakone, kupari
      • 08000011005942
      2
    • Imperia IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130574155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236998004.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153729722.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84999129.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223580589.jpg?ts=1
      Imperia Imperia IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE IMPERIA IPASTA -pastankuivausteline on valmistettu korkealaatuisesta pyökistä, ja sen avulla kuivaat näppärästi ja helposti jopa 0,45 kg pastaa. Tukevarakenteinen teline on erittäin käytännöllinen, sillä sen avulla kuivumassa oleva pasta vie vain vähän tilaa. Telineen valmistaja on maailmankuulu italialainen pastakoneiden valmistaja Imperia. (2)
      Imperia IPASTA KUIVAUSTELINE PASTALLE
      • 08005782005405
      1
    • Electrolux ASSISTENT PASTAMANKELI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128004914.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux ASSISTENT PASTAMANKELI ASSISTENT PASTAMANKELI ASSISTENT PASTAMANKELI Nauti ja valmista tuoretta pastaa helposti Electrolux-pastamankelin avulla. Pastamankeli tuottaa sileät pastalevyt, jotka voidaan muotoilla leikkaamalla tai käyttää sellaisenaan. Mankeli on helppo asentaa ja se sopii seuraaviin Electrolux Assistent-malleihin: EKM4000, EKM4100, EKM4200, EKM4300, EKM4400, EKM4500 ja EKM4600. (2)
      Electrolux ASSISTENT PASTAMANKELI
      • 07319599014002
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 39.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 39.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 41.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 41.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 37.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 35.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 35.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 40.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 40.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 40.99
    • info@vertaa.fi