x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Phanteks PH-EC360ATG_DWT01

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Phanteks PH-EC360ATG_DWT01
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Phanteks PH-EC360ATG_DWT01
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Phanteks PH-EC360ATG_DWT01
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208736800.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217378351.jpg?ts=1
Phanteks Phanteks PH-EC360ATG_DWT01 PH-EC360ATG_DWT01 PH-EC360ATG_DWT01 (5)
  • 00886523302131
  • PH-EC360ATG_DWT01
  • 301393
1
  • Suunnittelu
    • Kotelon muoto: Midi-torni
    • Väri: Valkoinen
    • Materiaalit: Lasi
  • 123.64 123.64 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      123.64, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Cougar GEMINI M HOPEA TIETOKONEKOTELO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221930639.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218860707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172219657.jpg?ts=1
      Cougar Cougar GEMINI M HOPEA TIETOKONEKOTELO GEMINI M HOPEA TIETOKONEKOTELO GEMINI M HOPEA TIETOKONEKOTELO Cougar Gemini M-sarjan kotelo on suunniteltu yhdistämään elegantin muotoilun ja huipputason suorituskyvyn pieneen kokoon. Rakenna unelmiesi järjestelmä värikkäällä valaistuksella kompaktiin mutta monipuoliseen koteloon. Helppo pääsy liitäntiin Kotelossa on helposti käsillä olevat portit sekä runsaasti tilaa laajennuksille. Se tukee muunmuassa pystyyn asennettuja näytönohjaimia, jonka avulla voit ottaa järjestelmästäsi kaiken tehon irti. Monipuolinen yhteensopivuus Kotelo tukee pienen kokoluok... (2)
      Cougar GEMINI M HOPEA TIETOKONEKOTELO
      • 04715302442514
      • 385TMB0.0002
      1
    • RAIJINTEK GERT-058
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231589116.jpg?ts=1
      RAIJINTEK RAIJINTEK GERT-058 GERT-058 GERT-058 (1)
      RAIJINTEK GERT-058
      • 04715109922189
      1
    • Cougar kotelo Dust 2 (Desert Sand)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218975024.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226380136.jpg?ts=1
      Cougar Cougar kotelo Dust 2 (Desert Sand) kotelo Dust 2 (Desert Sand) kotelo Dust 2 (Desert Sand) (1)
      Cougar kotelo Dust 2 (Desert Sand)
      • 04710483772962
      • 385QM90.0003
      1
    • DAN Cases GEDN-005
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176915532.jpg?ts=1
      DAN Cases DAN Cases GEDN-005 GEDN-005 GEDN-005 Minitower, Mini-ITX, ei virtalähde (tukee SFX & SFX-L), 2 x 2.5" laitepaikat, vesijäähdytys: tukee enintään 120mm Jäähdyttimen (AIO brackiet), max näytönohjain: 30 cm, musta (1)
      DAN Cases GEDN-005
      • 04260562960051
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 97.75
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 97.75
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 89.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 89.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 89.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 89.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 89.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 89.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 89.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 90.93
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 90.93
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 81.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 87.21
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 87.21
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 95.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 85.97
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 85.97
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 85.97
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 105.81
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 105.81
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 105.81
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 105.81
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 105.81
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 105.81
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 105.81
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 102.09
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 102.09
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 102.09
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 123.64
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 123.64
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 123.64
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 123.64
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 123.64
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 123.64
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 123.64
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 123.64
    • info@vertaa.fi