x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Micki Peppi nukke, 60 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Micki Peppi nukke, 60 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Micki Peppi nukke, 60 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Micki Peppi nukke, 60 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/211611927.jpg
Micki Micki Peppi nukke, 60 cm Peppi nukke, 60 cm Peppi nukke, 60 cm Micki Nukke Peppi Pitkätossu 60 cm on ihanan pehmeä Peppi-nukke vahvoissa väreissä. Tällä suurella Pepillä on brodeeratut kasvot ja irrotettavat vaatteet. Nuken voi pestä 30 asteessa. Mitat: 60 cm. Ikäsuositus: 0 kk (1)
  • 07315624437563
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri
    • Materiaalit: Puu
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: Kaikille sallittu
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Yleiset ominaisuudet
    • Nuken tyyppi: Pehmonukke
  • 44.90 61.40 EUR 3
    3
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      44.90, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Micki Nukke Peppi Pitkätossu 60 cm on ihanan pehmeä Peppi-nukke vahvoissa väreissä. Tällä suurella Pepillä on brodeeratut kasvot ja irrot...48.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • adlibris adlibris
      5.829633446457342 (86)
      61.40, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Jellycat - Smudge Elephant Soft Toy Dark gray - 0 - 8 years - Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207068345.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207068347.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207068346.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226572088.jpg
      Jellycat Jellycat - Smudge Elephant Soft Toy Dark gray - 0 - 8 years - Grey - Smudge Elephant Soft Toy Dark gray - 0 - 8 years - Grey - Smudge Elephant Soft Toy Dark gray - 0 - 8 years - Grey Jellycat - Soft Animals - Dark gray Smudge Elephant soft toy by Jellycat. Soft pal that is perfect for hugs. Beans at the bottom allow it to sit upright. Measurements: 34 cm. Suitable from birth. Meets or exceeds safety standard EN71. CE Marked. 100% Polyester. Hand wash only. (1)
      Jellycat - Smudge Elephant Soft Toy Dark gray - 0 - 8 years - Grey
      • 00670983107760
      1
    • Wild republic Ecokins Medium Wolf
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223835614.jpg
      Wild republic Wild republic Ecokins Medium Wolf Ecokins Medium Wolf Ecokins Medium Wolf Run with the Wolf pack with this stuffed animal Wolf and go on the adventure of a Lifetime while creating hours of never-ending fun. This Wolf plush toy is made of soft high-quality fabrics giving it a realistic design and lifelike features people love. Gift this animal plush to anyone who loves wolfs, it is sure to bring a smile to their face and joy to their heart. This realistic stuffed animal is one of a kind and stimulates hours of creative play. (1)
      Wild republic Ecokins Medium Wolf
      • 00092389247213
      • 24721
      1
    • Wild republic Dinosauria Mini Spinosaurus
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216038515.jpg
      Wild republic Wild republic Dinosauria Mini Spinosaurus Dinosauria Mini Spinosaurus Dinosauria Mini Spinosaurus (1)
      Wild republic Dinosauria Mini Spinosaurus
      • 00092389154924
      • 15492
      1
    • Wild republic Ecokins Mini Hippo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219868775.jpg
      Wild republic Wild republic Ecokins Mini Hippo Ecokins Mini Hippo Ecokins Mini Hippo The name hippo originates from Greek origin and means River horse. they produce an oil on their skin that helps keep them moisturized and protects them from the suns rays. How cool is that? explore land and water with this creature, just make sure to come up for air every five minutes or so. Even if they are sleeping underwater, they will automatically come up for air without waking. Bring the magic of the zoo to your home with this adorable stuffed hippo and watch imaginations bloom. (1)
      Wild republic Ecokins Mini Hippo
      • 00092389248036
      • 24803
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 63.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 63.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 44.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 44.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 44.90
    • info@vertaa.fi