x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    BaByliss peili

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    • BaByliss 8438E 2-SID X8/X1 -peili
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149174414.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163818240.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100992299.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159027440.jpg
      BaByliss BaByliss 8438E 2-SID X8/X1 -peili 8438E 2-SID X8/X1 -peili 8438E 2-SID X8/X1 -peili Meikkauspeili. Käytännöllinen ja tyylikäs meikkipeili kahdeksalla kirkkaalla ja energiaa säästävällä LED-valolla. Toisella puolella normaali peili ja toisella 8X suurennos. Kallistettavan peilin halkaisija on 20,5 cm. Virtajohto valoille. Tukeva liukumaton jalusta. Takuu: 2 vuotta. (5)
      6.833333333333333 (2)
      BaByliss 8438E 2-SID X8/X1 -peili
      Valo on aivan turha
      Peili on muuten erittäin hyvä ja suurentaa hyvin. Mutta miinus siitä, että valo ei valaise juuri lainkaan! Ilman lisävaloja ei toimi!
      7.0
      0 10
    • BaByliss 8438E 2-SID X8/X1 -peili
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149174414.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163818240.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100992299.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159027440.jpg
      BaByliss BaByliss 8438E 2-SID X8/X1 -peili 8438E 2-SID X8/X1 -peili 8438E 2-SID X8/X1 -peili Meikkauspeili. Käytännöllinen ja tyylikäs meikkipeili kahdeksalla kirkkaalla ja energiaa säästävällä LED-valolla. Toisella puolella normaali peili ja toisella 8X suurennos. Kallistettavan peilin halkaisija on 20,5 cm. Virtajohto valoille. Tukeva liukumaton jalusta. Takuu: 2 vuotta. (5)
      6.833333333333333 (2)
      BaByliss 8438E 2-SID X8/X1 -peili
      Valo on aivan turha
      Peili on muuten erittäin hyvä ja suurentaa hyvin. Mutta miinus siitä, että valo ei valaise juuri lainkaan! Ilman lisävaloja ei toimi!
      7.0
      0 10
    Peilit 6.833333333333333 (2)
    0 - 6
    • BaByliss 8438E 2-SID X8/X1 -peili
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149174414.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163818240.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100992299.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159027440.jpg
      BaByliss BaByliss 8438E 2-SID X8/X1 -peili 8438E 2-SID X8/X1 -peili 8438E 2-SID X8/X1 -peili Meikkauspeili. Käytännöllinen ja tyylikäs meikkipeili kahdeksalla kirkkaalla ja energiaa säästävällä LED-valolla. Toisella puolella normaali peili ja toisella 8X suurennos. Kallistettavan peilin halkaisija on 20,5 cm. Virtajohto valoille. Tukeva liukumaton jalusta. Takuu: 2 vuotta. (5)
      6.833333333333333 (2)
      BaByliss 8438E 2-SID X8/X1 -peili
      • 03030050059823
      • 8438E
      • 890998
      5
      good_buy
      62.90 EUR
    • BaByliss Make-up Spegel x10 LED 9436E
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173081745.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163817704.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163817707.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163519025.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147834338.jpg
      BaByliss BaByliss Make-up Spegel x10 LED 9436E Make-up Spegel x10 LED 9436E Make-up Spegel x10 LED 9436E Babyliss 9436E meikkipeilin avulla voit meikata tarkasti missä tahansa myös ilman sähköä. Se toimii kolmella AA-paristolla, jotka toimitetaan mukana pakkauksessa. (1)
      BaByliss Make-up Spegel x10 LED 9436E
      • 03030050154894
      • 9436E
      • 3030050154894
      4
      48.44 EUR
    • BaByliss Ultra Slim Beauty Mirror 9450E
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155829616.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162698422.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162698420.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162698424.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158144452.jpg
      BaByliss BaByliss Ultra Slim Beauty Mirror 9450E Ultra Slim Beauty Mirror 9450E Ultra Slim Beauty Mirror 9450E BaByliss-meikkauspeilillä viimeistelet tyylisi ammattitasoisesti. Yksipuoleisessa peilissä on 10-kertainen suurennuslasi, jonka avulla näet pienetkin yksityiskohdat. (1)
      BaByliss Ultra Slim Beauty Mirror 9450E
      • 03030050154900
      • 6452467
      • 9450E
      • 3030050154900
      3
      128.50 EUR
    • BaByliss Peili kiinnikkeellä 8437e Babyliss
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171065863.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125400906.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/119448350.jpg
      BaByliss BaByliss Peili kiinnikkeellä 8437e Babyliss Peili kiinnikkeellä 8437e Babyliss Peili kiinnikkeellä 8437e Babyliss Peili kiinnikkeellä 8437e Babyliss on etsimäsi tuote ulkonäkösi kohentamiseen! Kokeile 100 % aitoja Babyliss tuotteita ja anna alan ammattilaisten korostaa kauneuttasi. Virtalähde: Akut 7-kertainen suurennus Valo: kyllä (1)
      BaByliss Peili kiinnikkeellä 8437e Babyliss
      • 03030050059816
      • 8437E
      • 890990
      3
      67.90 EUR
    • BaByliss Meikkipeii valolla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158989580.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158989581.jpg
      BaByliss BaByliss Meikkipeii valolla Meikkipeii valolla Meikkipeii valolla Kaksipuolisen peilin halkaisija on 17,83 cm ; peilin yksi puoli on 7x suurennoksella, toinen on tavallinen ; säädettävä kulma ; sähkölamppu 20 W (vaihdettava) ; valaistus toimii verkkovirralla (2)
      BaByliss Meikkipeii valolla
      1
      69.25 EUR
    • BaByliss 10 x suurentava ja valaistus
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167305852.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155802900.jpg
      BaByliss BaByliss 10 x suurentava ja valaistus 10 x suurentava ja valaistus 10 x suurentava ja valaistus Tyylikäs ja helppokäyttöinen peili, jossa 10 x "zoom" ja sisäänrakennettu valo, täydellinen meikkikäyttöön. Peilin valo on paristokäyttöinen, joten peiliä on helppo siirtää ja turvallinen käyttää myös kylpyhuoneessa. (1)
      BaByliss 10 x suurentava ja valaistus
      • 03030057943408
      2
      17.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Pyöreä peili DEFAULT
        • pyo_rea_
      • Valopeili DEFAULT
        • valot
      • Kehyksetön peili DEFAULT
        • kehykseto_n
      • Artek DEFAULT
        • artek
      • House Doctor DEFAULT
        • house_doctor
      • Ferm Living DEFAULT
        • ferm_living
    • Merkki (brand):
      • Artek (artek)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Gubi (gubi)
      • HAY (hay)
      • 4Living (4living)
      • 24hShop (24hshop)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • A2 (a2)
      • AMC (amc)
      • Andrese Dekoori (andrese_dekoori)
      • Ariake (ariake)
      • Asplund (asplund)
      • Astro (astro)
      • AYTM (aytm)
      • BaByliss (babyliss)
      • Balvi (balvi)
      • Beliani (beliani)
      • Beurer (beurer)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BM (bm)
      • Bosign (bosign)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Browgame Cosmetics (browgame_cosmetics)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Carolina gynning (carolina_gynning)
      • Caroline Ek (caroline_ek)
      • Casuelle (casuelle)
      • Childhome (childhome)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Decotique (decotique)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Douglas (douglas)
      • E-ville (e_ville)
      • EO (eo)
      • Erbe (erbe)
      • Essem Design (essem_design)
      • Essis Collection by Lasilinkki (essis_collection_by_lasilinkki)
      • Fanni K (fanni_k)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Flos (flos)
      • Frama (frama)
      • Fredericia (fredericia)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Frost (frost)
      • FS (fs)
      • Gami (gami)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Hair Doctor (hair_doctor)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home4You (home4you)
      • Homedics (homedics)
      • Hubsch (hubsch)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • J-Line (j_line)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Kartell (kartell)
      • KLAASINTERJÖÖR (klaasinterjo_o_r)
      • Klong (klong)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • LINDBY (lindby)
      • Lladro (lladro)
      • Lokal Helsinki (lokal_helsinki)
      • Luwo (luwo)
      • Magis (magis)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Me (me)
      • Meblocross (meblocross)
      • Menu (menu)
      • Meraki (meraki)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • MOEBE (moebe)
      • Montana (montana)
      • Muhle (muhle)
      • Muubs (muubs)
      • Muuto (muuto)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • New Works (new_works)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • On24 (on24)
      • OneConcept (oneconcept)
      • OWL (owl)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Revlon (revlon)
      • RGE (rge)
      • Room mates (room_mates)
      • RoomMates (roommates)
      • Scherlin (scherlin)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Shela`s (shela_s)
      • Sika-Design (sika_design)
      • Silk'n (silk_n)
      • Simplehuman (simplehuman)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Smartphoto (smartphoto)
      • SMD Design (smd_design)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Stolab (stolab)
      • Swedese (swedese)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Trendteam (trendteam)
      • TRIO (trio)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wenko (wenko)
      • Woud (woud)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zeller Present (zeller_present)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Ørskov (_rskov)
    • Hinta (price):
      • < 75 € (budget)
      • 75 € - 130 € (price_2)
      • 130 € - 255 € (price_3)
      • ≥ 255 € (price_4)
    • Peilin tyyppi (peilin_tyyppi):
      • Kokovartalopeili (kokovartalopeili)
      • Kylpyhuoneen peili (kylpyhuoneen_peili)
      • Käsipeili (ka_sipeili)
      • Meikkipeili BaByliss Meikkipeili (meikkipeili)
    • Sijoitus (sijoitus):
      • Lattia (lattia)
      • Pöytä (po_yta_)
      • Seinä (seina_)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Ominaisuudet (peilin_ominaisuudet):
    • Leveys (leveys):
      • < 35 cm (leveys_1)
      • 35 cm - 50 cm (leveys_2)
      • 50 cm - 65 cm (leveys_3)
      • ≥ 65 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 50 cm (korkeus_1)
      • 50 cm - 70 cm (korkeus_2)
      • 70 cm - 100 cm (korkeus_3)
      • ≥ 100 cm (korkeus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi