x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Skagerak peili

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Skagerak Cutter peili, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158067387.jpg
      Skagerak Skagerak Cutter peili, musta Cutter peili, musta Cutter peili, musta Skagerakin Cutter-peili on osa Niels Hvassin suunnittelemaa puuhuonekalujen kokoelmaa, jonka ensimmäisen osan Hvass suunnitteli vuonna 1999 Tanskan designmuseon Planken Ud -näyttelyyn. Cutter-peilin pelkistetyn rytmikäs olemus syntyy suorakulmaisen peililasin sekä puisten kiinnikkeiden yhdistelmästä. Cutter-peili löytää paikkansa niin eteisestä kuin makuuhuoneesta, ja sen ajaton olemus sointuu kauniisti yhteen muiden Cutter-sarjan kalusteiden kanssa. (1)
      Skagerak Cutter peili, musta
      • 05706420050063
      1
      515.00 EUR
    • Skagerak Georg peili, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178378653.jpg
      Skagerak Skagerak Georg peili, musta Georg peili, musta Georg peili, musta Skagerakin Georg-peili on osa Chris Liljenberg Halstrømin suunnittelemaa viehättävää puista huonekalukokoelmaa. Alun perin eteiskäyttöön suunnitellun Georg-kokoelman huonekaluissa ja tarvikkeissa toistuu minimalistinen muotokieli, joka on miellyttävä yhdistelmä skandinaavista ja japanilaista estetiikkaa. Konstailemattomat Georg-kalusteet sopivat kokonsa puolesta niin pieniin kuin suurempiinkin tiloihin. (1)
      Skagerak Georg peili, musta
      • 05706420070801
      1
      419.00 EUR
    • Skagerak Cutter peili, tiikki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158068013.jpg
      Skagerak Skagerak Cutter peili, tiikki Cutter peili, tiikki Cutter peili, tiikki Skagerakin Cutter-peili on osa Niels Hvassin suunnittelemaa puuhuonekalujen kokoelmaa, jonka ensimmäisen osan Hvass suunnitteli vuonna 1999 Tanskan designmuseon Planken Ud -näyttelyyn. Cutter-peilin pelkistetyn rytmikäs olemus syntyy suorakulmaisen peililasin sekä puisten kiinnikkeiden yhdistelmästä. Cutter-peili löytää paikkansa niin eteisestä kuin makuuhuoneesta, ja sen ajaton olemus sointuu kauniisti yhteen muiden Cutter-sarjan kalusteiden kanssa. (1)
      Skagerak Cutter peili, tiikki
      • 05706420036326
      1
      489.00 EUR
    • Skagerak Aino peili, pieni, tammi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146823816.jpg
      Skagerak Skagerak Aino peili, pieni, tammi Aino peili, pieni, tammi Aino peili, pieni, tammi Skagerakin Aino-peili seisoo kauniin tammijalan varassa, ja tammi kehystää myös itse peiliä. Pyöreä, kaksipuolinen kuvastin sopii niin meikkipeiliksi kuin sisustuksen yksityiskohdaksi, ja sen avulla voit korostaa esimerkiksi huonekasvin tai valaisimen ilmettä. Aino-peilit ovat suunnitelleet Wesley Walters ja Salla Luhtasela. (1)
      Skagerak Aino peili, pieni, tammi
      • 05706420094227
      1
      125.00 EUR
    • Skagerak Aino peili, iso, tammi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146823936.jpg
      Skagerak Skagerak Aino peili, iso, tammi Aino peili, iso, tammi Aino peili, iso, tammi Skagerakin Aino-peili seisoo kauniin tammijalan varassa, ja tammi kehystää myös itse peiliä. Pyöreä, kaksipuolinenkuvastin sopii niin meikkipeiliksi kuin sisustuksen yksityiskohdaksi, ja sen avulla voit korostaa esimerkiksi huonekasvin tai valaisimen ilmettä. Aino-peilit ovat suunnitelleet Wesley Walters ja Salla Luhtasela. (1)
      Skagerak Aino peili, iso, tammi
      • 05706420094241
      1
      195.00 EUR
    • Skagerak Georg peili, tammi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178377787.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152345334.jpg
      Skagerak Skagerak Georg peili, tammi Georg peili, tammi Georg peili, tammi Skagerakin Georg-peili on osa Chris Liljenberg Halstrømin suunnittelemaa viehättävää puista huonekalukokoelmaa. Alun perin eteiskäyttöön suunnitellun Georg-kokoelmanhuonekaluissa ja tarvikkeissatoistuu minimalistinen muotokieli, joka on miellyttävä yhdistelmä skandinaavista ja japanilaista estetiikkaa. Konstailemattomat Georg-kalusteet sopivat kokonsa puolesta niin pieniin kuin suurempiinkin tiloihin. (1)
      Skagerak Georg peili, tammi
      • 05706420069447
      1
      389.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Pyöreä peili DEFAULT
        • pyo_rea_
      • Valopeili DEFAULT
        • valot
      • Kehyksetön peili DEFAULT
        • kehykseto_n
      • Artek DEFAULT
        • artek
      • House Doctor DEFAULT
        • house_doctor
      • Ferm Living DEFAULT
        • ferm_living
    • Merkki (brand):
      • Artek (artek)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Gubi (gubi)
      • HAY (hay)
      • 4Living (4living)
      • 24hShop (24hshop)
      • &tradition (_tradition)
      • Adler (adler)
      • AMC (amc)
      • Andas (andas)
      • Andrese Dekoori (andrese_dekoori)
      • Arcade (arcade)
      • Ariake (ariake)
      • Asplund (asplund)
      • Astro (astro)
      • Attwood (attwood)
      • AYTM (aytm)
      • BaByliss (babyliss)
      • Balvi (balvi)
      • Beliani (beliani)
      • Beurer (beurer)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BM (bm)
      • Bosign (bosign)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Browgame Cosmetic (browgame_cosmetic)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Casuelle (casuelle)
      • Childhome (childhome)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Decotique (decotique)
      • Department (department)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Disney (disney)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Douglas (douglas)
      • E-ville (e_ville)
      • Eglo (eglo)
      • EO (eo)
      • Erbe (erbe)
      • Essem Design (essem_design)
      • Fanni K (fanni_k)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Frama (frama)
      • Fredericia (fredericia)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Frost (frost)
      • FS (fs)
      • Gami (gami)
      • Gejst (gejst)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home4You (home4you)
      • Homedics (homedics)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Jokey (jokey)
      • Kartell (kartell)
      • KLAASINTERJÖÖR (klaasinterjo_o_r)
      • Klong (klong)
      • Kristina Dam Studio (kristina_dam_studio)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • LINDBY (lindby)
      • Loom (loom)
      • Luwo (luwo)
      • Magis (magis)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Me (me)
      • Meblocross (meblocross)
      • Medisana (medisana)
      • Menu (menu)
      • Meraki (meraki)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • MOEBE (moebe)
      • Montana (montana)
      • Muhle (muhle)
      • Muubs (muubs)
      • Muuto (muuto)
      • Nanlite (nanlite)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • New Works (new_works)
      • Nichba-Design (nichba_design)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • On24 (on24)
      • OWL (owl)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Physa (physa)
      • Revlon (revlon)
      • RGE (rge)
      • RIDDER (ridder)
      • RoomMates (roommates)
      • Scherlin (scherlin)
      • Serax (serax)
      • Shela`s (shela_s)
      • Silk'n (silk_n)
      • Sit (sit)
      • Skagerak (skagerak)
      • Smartphoto (smartphoto)
      • SMD Design (smd_design)
      • Smedbo (smedbo)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stolab (stolab)
      • Swedese (swedese)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Trendteam (trendteam)
      • TRIO (trio)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Vargen & Thor (vargen_thor)
      • Versa (versa)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wenko (wenko)
      • Woud (woud)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zeller Present (zeller_present)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Ørskov (_rskov)
    • Hinta (price):
      • < 70 € (budget)
      • 70 € - 115 € (price_2)
      • 115 € - 220 € (price_3)
      • ≥ 220 € (price_4)
    • Peilin tyyppi (peilin_tyyppi):
      • Kokovartalopeili (kokovartalopeili)
      • Kylpyhuoneen peili (kylpyhuoneen_peili)
      • Käsipeili (ka_sipeili)
      • Meikkipeili (meikkipeili)
    • Sijoitus (sijoitus):
      • Lattia (lattia)
      • Pöytä (po_yta_)
      • Seinä (seina_)
    • Muoto (muoto):
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Ominaisuudet (peilin_ominaisuudet):
      • Kehyksetön (kehykseto_n)
      • Suurentava (suurentava)
      • Valot (valot)
    • Leveys (leveys):
      • < 40 cm (leveys_1)
      • 40 cm - 50 cm (leveys_2)
      • 50 cm - 65 cm (leveys_3)
      • ≥ 65 cm (leveys_4)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 50 cm (korkeus_1)
      • 50 cm - 70 cm (korkeus_2)
      • 70 cm - 100 cm (korkeus_3)
      • ≥ 100 cm (korkeus_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi