x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Thule penaali

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Thule Subterra PowerShuttle -tarvikelaukku, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214647407.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214647432.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214647434.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214647433.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247148793.jpg?ts=1
      Thule Thule Subterra PowerShuttle -tarvikelaukku, musta Subterra PowerShuttle -tarvikelaukku, musta Subterra PowerShuttle -tarvikelaukku, musta . (9)
      Thule Subterra PowerShuttle -tarvikelaukku, musta
      • 00085854246170
      • 3204138
      3
      good_buy
      most_sold
      34.89 EUR
    • Thule Subterra PowerShuttle Large -tarvikelaukku, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217806287.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217806286.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237402690.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160942070.jpg?ts=1
      Thule Thule Subterra PowerShuttle Large -tarvikelaukku, musta Subterra PowerShuttle Large -tarvikelaukku, musta Subterra PowerShuttle Large -tarvikelaukku, musta Thule Subterra PowerShuttle Large -tarvikelaukku on loistava ratkaisu elektroniikan kuljettamiseen ja organisointiin matkoilla. Erillisten säilytyslokeroiden avulla suojaat johtosarjat, sovittimet ja muut elektroniikkalaitteet. Tavarat pysyvät hyvässä järjestyksessä ja ulottuvilla lentokoneen istuimen säilytystaskuissa. Puhelimen latausta varten laukussa on johdon läpivienti. Latausten välissä johtoa voi säilyttää ulkotaskussa, josta se on nopeasti saatavilla. Laukun kestävä rakenne, lujat materiaalit, pehmikkeet ja YKK-vetoketjut antavat tarvikkeille tehokkaan suojan.Ominaisuudet:Kestävä rakenneElektroniikan ja pientavaran järjestämiseenMateriaali: nylonMitat: 24 x 19 x 9 cmVäri: musta (7)
      Thule Subterra PowerShuttle Large -tarvikelaukku, musta
      • 00085854246187
      • 3204139
      2
      good_buy
      37.98 EUR
    • Thule Subterra PowerShuttle Mini -tarvikelaukku, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158949490.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237432489.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169463448.jpg?ts=1
      Thule Thule Subterra PowerShuttle Mini -tarvikelaukku, musta Subterra PowerShuttle Mini -tarvikelaukku, musta Subterra PowerShuttle Mini -tarvikelaukku, musta Thule Subterra PowerShuttle Mini on kompaktin kokoinen kuljetuslaukku johtojen ja tarvikkeiden kuljettamiseen ja käsittelyyn matkan aikana. Laukusta löytyy useita suojaavia taskuja ja silmukoita, joihin tavarat voi järjestellä. Laukun muotoilun ansiosta kuljetus on helppoa ja se mahtuukin hyvin reppuun tai käsilaukkuun. Voit pakata laukkuun esim. passin, kynän ja tarpeelliset elektroniset laitteet, jotka ovat helposti ulottuvilla lentokoneen istuimen säilytystaskussa. Laukussa on kestävä rakenne, lujat materiaalit, hyvät pehmikkeet ja YKK-vetoketjut, jotka suojaavat tarvikkeita tehokkaasti.Ominaisuudet:Kestävä rakenneSäilytysratkaisu pienille esineilleMateriaali: nylonMitat: 20 x 10 x 5 cmVäri: musta (2)
      Thule Subterra PowerShuttle Mini -tarvikelaukku, musta
      • 00085854246163
      • 3204137
      3
      good_buy
      24.89 EUR
    • Thule Crossover 2 Travel Kit -toilettilaukku, S, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153657216.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237380636.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237380635.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158376839.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222061907.jpg?ts=1
      Thule Thule Crossover 2 Travel Kit -toilettilaukku, S, musta Crossover 2 Travel Kit -toilettilaukku, S, musta Crossover 2 Travel Kit -toilettilaukku, S, musta Thule Crossover 2 Travel Kit -toilettilaukku on näppärän kokoinen pussi, jossa hygienitarvikket tai muut pienet tavarat kulkevat helposti mukana. Pussissa on yksi iso vetoketjullinen tasku, jossa voi kuljetta vaikka hammasharjaa ja -tahnaa tai pieniä elektroniikkalaitteita. Kantamista varten pussissa on erikoissuuri silmukka.Ominaisuudet:Tilavuus: 1 LMateriaali: nylonMitat: 19 x 7,5 x 3,5 cmVäri: musta (1)
      Thule Crossover 2 Travel Kit -toilettilaukku, S, musta
      • 00085854245210
      • 3204041
      3
      22.88 EUR
    • Thule Crossover 2 Travel Organizer -matkalompakko, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171034441.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223214106.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223214104.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223214102.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158411821.jpg?ts=1
      Thule Thule Crossover 2 Travel Organizer -matkalompakko, musta Crossover 2 Travel Organizer -matkalompakko, musta Crossover 2 Travel Organizer -matkalompakko, musta Thule Crossover 2 Travel Organizer on monikäyttöinen 2-in-1 pussi, joka toimii matkalompakkona ja pienten tavaroiden järjestäjänä. Pääpussin sisällä on magneettikiinnitteinen pussi, jonka voi halutessaan irrottaa. Irrotettavassa vetoketjulla varustetussa pussissa on RFID-suojaus, joten passi, luottokortit ja henkilötiedot ovat turvassa ja suojattuna. Luottokortteja varten RFID-taskussa on elastiset kiinnitysnauhat, jotka pitävät kortit paikoillaan. Muut tavarat ovat helppo pitää hyvässä järjestyksessä ja paikoillaan vetoketjullisissa verkko- ja sisätaskuissa. Kynää varten pussissa löytyy erillinen kynäsilmukka ja turvallista kuljettamista varten pussi on varustettu käsilenkillä.Ominaisuudet:Irrotettava RFID-suojattu pussiTilavuus: 2 LMateriaali: nylonMitat: 12 x 5 x 21 cmVäri: musta (2)
      Thule Crossover 2 Travel Organizer -matkalompakko, musta
      • 00085854245203
      • 3204040
      • 0085854245203
      1
      54.89 EUR
    • Thule Crossover 2 Travel Kit -toilettilaukku, M, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153657423.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237380633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237380634.jpg?ts=1
      Thule Thule Crossover 2 Travel Kit -toilettilaukku, M, musta Crossover 2 Travel Kit -toilettilaukku, M, musta Crossover 2 Travel Kit -toilettilaukku, M, musta Kotelo, nailon, musta (1)
      Thule Crossover 2 Travel Kit -toilettilaukku, M, musta
      • 00085854245227
      • 3204042
      1
      37.65 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • TOPModel DEFAULT
        • topmodel
      • LEGO DEFAULT
        • lego
      • Sisältää kyniä DEFAULT
        • kylla_
      • Fjällraven DEFAULT
        • fja_llra_ven
      • Eastpak DEFAULT
        • eastpak
      • Dakine DEFAULT
        • dakine
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Asmodee (asmodee)
      • Atletico de Madrid (atletico_de_madrid)
      • Bamse (bamse)
      • Beckmann (beckmann)
      • Benetton (benetton)
      • Bestial Wolf (bestial_wolf)
      • BlackFit8 (blackfit8)
      • Burde (burde)
      • Capitán América (capita_n_ame_rica)
      • Case Logic (case_logic)
      • Catrinas (catrinas)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Cerdá (cerda_)
      • Clairefontaine (clairefontaine)
      • Cyp Brands (cyp_brands)
      • Dakine (dakine)
      • Depesche (depesche)
      • Derwent (derwent)
      • Dickies (dickies)
      • Dino (dino)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Eastpak (eastpak)
      • Ecko unltd. (ecko_unltd_)
      • El Nino (el_nino)
      • Element (element)
      • Ergobag (ergobag)
      • Esselte (esselte)
      • Euromic (euromic)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Frii of Norway (frii_of_norway)
      • Glow Lab (glow_lab)
      • GORJUSS (gorjuss)
      • Grupo Erik (grupo_erik)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Herschel (herschel)
      • Hydroponic (hydroponic)
      • Janod (janod)
      • JanSport (jansport)
      • Jeva (jeva)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kaloo (kaloo)
      • Kaos (kaos)
      • KARACTERMANIA (karactermania)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kipling (kipling)
      • Konix (konix)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • LEGO (lego)
      • Leitz (leitz)
      • Lois (lois)
      • Maclaren (maclaren)
      • Maped (maped)
      • Marc Marquez (marc_marquez)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marvel (marvel)
      • Mayland-Burde A/S (mayland_burde_a_s)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Milan (milan)
      • Minions (minions)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Moleskine (moleskine)
      • Monster Cars (monster_cars)
      • MOOS (moos)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Munich (munich)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nasa (nasa)
      • Nerf (nerf)
      • Nici (nici)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nikidom (nikidom)
      • Nintendo (nintendo)
      • Nitro (nitro)
      • Nobo (nobo)
      • O'Neill (o_neill)
      • OrbitKey (orbitkey)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Pipetto (pipetto)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Princess Mimi (princess_mimi)
      • Puma (puma)
      • Pyramid (pyramid)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rainbow (rainbow)
      • Real Federación Española de Fútbol (real_federacio_n_espan_ola_de_fu_tbol)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Reer (reer)
      • Rhodia (rhodia)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Safta (safta)
      • Santoro (santoro)
      • Satch (satch)
      • Schmidt (schmidt)
      • Scooli (scooli)
      • SD Toys (sd_toys)
      • Ses (ses)
      • Sevilla (sevilla)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skooter (skooter)
      • Skpat (skpat)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Star Wars (star_wars)
      • Super Mario (super_mario)
      • Superdry (superdry)
      • Superthings (superthings)
      • Teenage Mutant Ninja Turtles (teenage_mutant_ninja_turtles)
      • The Mandalorian (the_mandalorian)
      • Thule (thule)
      • Tinka (tinka)
      • TOPModel (topmodel)
      • Totto (totto)
      • Toy Story (toy_story)
      • Umbro (umbro)
      • Unicorn (unicorn)
      • Valencia Basket (valencia_basket)
      • Valiant (valiant)
      • Vans (vans)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Hinta (price):
      • < 19 € (budget)
      • 19 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 27 € (price_3)
      • ≥ 27 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kotelon tyyppi (kotelon_tyyppi):
      • Kova kotelo (kova_kotelo)
      • Pehmeä kotelo (pehmea_kotelo)
    • Sisältää kyniä (sisa_lta_a_kynia_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi