x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Wacom STU-430 & Sign Pro PDF

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Wacom STU-430 & Sign Pro PDF
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Wacom STU-430 & Sign Pro PDF
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Wacom STU-430 & Sign Pro PDF
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106530393.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155336473.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115849211.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155174655.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225706112.jpg
Wacom Wacom STU-430 & Sign Pro PDF STU-430 & Sign Pro PDF STU-430 & Sign Pro PDF The STU-430 is a full-featured, monochrome signature pad with a thin design and a low-profile, flat surface. The 4.3 inch screen is large enough to capture longer signatures as well as to accommodate soft buttons in addition to the signature area. (3)
  • 04056572712106
  • 04949268622608
  • 04949268619240
  • STU-430-SP-SET
  • 4949268622608
  • STU-430-CH2
  • 7633845
5
good_buy
  • Tekniset tiedot
    • Painetasot: 1024
    • Liitettävyys: Langallinen
    • Käyttöliittymä: USB 2.0
    • Johdon pituus (m): 2 m
    • Kuvaruututyyppi: LCD
    • Sisältää hiiren: Ei
    • USB 2.0 porttien määrä: 1
  • Ohjelmisto
    • Yhteensopivat käyttöjärjestelmät: Windows, Windows 8, Windows 7
    • Windows yhteensopivuus: Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows XP
  • Pakkauksen sisältö
    • Stylus mukana: Kyllä
    • Pika-aloitus opas: Kyllä
    • Sisältää johdot: USB
  • Yleiset ominaisuudet
    • Drawing tablet options: Built in display
    • Sukupuoli: Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
  • Kynä
    • Akkuvapaa kynä: Kyllä
    • Langaton kynä: Kyllä
  • Liitettävyys
    • USB: Kyllä
  • Näyttö
    • Kuvasuhde: 16:10
    • Multi-touch: Ei
    • Näyttövärejä: Monochrome
    • Sisäänrakennettu näyttö: Kyllä
  • Painikkeet
    • Mukautettavat näppäimet: Ei
  • Muut ominaisuudet
    • Liitäntätyyppi: USB
  • 219.53 292.99 EUR 5
    5
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Allekirjoituspääte kanssa Nestekidenäyttö, 9.6 x 6 cm, sähkömagneettinen, langallinen, USB219.53, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      226.05, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      The STU-430 is a full-featured, monochrome signature pad with a thin design and a low-profile, flat surface. The 4.3 inch screen is large...228.57, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Senetic.fi Senetic.fi
      4.00200648051172 (10)
      230.04, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      292.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Wacom One by Wacom Creative Pen Tablet S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208574541.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150558201.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210073351.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217301640.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153559562.jpg
      Wacom Wacom One by Wacom Creative Pen Tablet S One by Wacom Creative Pen Tablet S One by Wacom Creative Pen Tablet S Digitaalinen luovuus on helppoa Piirrä, kirjoita ja muokkaa. Korvaa perinteinen työskentelytapa digitaalisella muunnelmalla - tarkka ja paineherkkä kynä, joka antaa sinulle tarkkuutta piirtäessäsi, valottaessasi tai muokatessasi. Monipuolinen ja ergonominen Työskentele maalausliikkeillä ja vapauta kätesi uudella työskentelytavalla. Kynä on tasapainoinen, paineherkkä 2048 tasoa, sopii hyvin käteen ja antaa sinulle luonnollisen työskentelytavan, aivan kuten tavallinen kynä. Ergonominen kynä toimi (6)
      Wacom One by Wacom Creative Pen Tablet S
      • 04949268621052
      • CTL-472-N
      5
    • Wacom Intuos Pro Medium
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104372098.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155325195.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102360853.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155157345.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102421028.jpg
      Wacom Wacom Intuos Pro Medium Intuos Pro Medium Intuos Pro Medium Digitoija, oikea- ja vasenkätiselle, 22.4 x 14.8 cm, monikosketus, sähkömagneettinen, 8 painiketta, langaton, langallinen, USB, Bluetooth, musta (2)
      Wacom Intuos Pro Medium
      • 04949268620017
      • 9271888
      • PTH-660-N
      10
    • HUION 2_323821 grafiikkalevy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169365553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169367063.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169367062.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169367061.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169367065.jpg
      HUION HUION 2_323821 grafiikkalevy 2_323821 grafiikkalevy 2_323821 grafiikkalevy (1)
      HUION 2_323821 grafiikkalevy
      • 06930444801502
      • HS611-R
      1
    • Wacom Intuos Black Pen Tablet Bluetooth Small
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106911957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107616927.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107616931.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175109668.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107616932.jpg
      Wacom Wacom Intuos Black Pen Tablet Bluetooth Small Intuos Black Pen Tablet Bluetooth Small Intuos Black Pen Tablet Bluetooth Small Tutustu uusiin luoviin tapoihin Wacom Intuosilla Mitä ikinä haluatkaan luoda, Wacom Intuos -piirtoalusta auttaa löytämään uusia tapoja piirtää, maalata ja muokata valokuvia riippumatta siitä, oletko aloittelija vai oletko käyttänyt piirtoalustaa aiemmin. (2)
      Wacom Intuos Black Pen Tablet Bluetooth Small
      • 04949268621366
      • 04949268621359
      • CTL-4100WLK-S
      • 5239355
      • 10044403
      • CTL-4100WLK-N
      • WACOM INTUOS S BT B
      11
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 216.65
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 216.65
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 216.65
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 216.65
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 216.65
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 216.65
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 216.55
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 216.55
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 216.67
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 216.66
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 216.66
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 216.17
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 216.16
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 216.14
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 216.14
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 216.14
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 216.14
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 216.14
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 216.14
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 216.15
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 216.16
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 216.16
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 216.16
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 216.15
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 216.15
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 216.15
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 216.13
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 218.45
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 218.45
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 218.45
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 218.45
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 218.45
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 218.45
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 216.15
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 216.15
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 216.15
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 216.15
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 216.15
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 216.15
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 216.12
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 216.15
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 216.16
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 216.15
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 216.16
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 216.15
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 216.15
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 216.15
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 216.15
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 214.85
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 214.86
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 214.85
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 214.84
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 214.83
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 214.83
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 219.47
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 219.50
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 219.51
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 219.53
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 219.53
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 219.53
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 219.53
    • info@vertaa.fi