x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Fujifilm Instax Mini 11 pikakamera

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Fujifilm Instax Mini 11 pikakamera
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Fujifilm Instax Mini 11 pikakamera
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Fujifilm Instax Mini 11 pikakamera
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/160485321.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207706696.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207706726.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207706725.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/198130910.jpg?ts=1
Fujifilm Fujifilm Instax Mini 11 pikakamera Instax Mini 11 pikakamera Instax Mini 11 pikakamera Pieni analoginen pikakamera (4)
  • 04547410430998
  • 04547410431094
  • 16655027
  • 1012730
  • 16654970
  • 4547410430998
  • 6778247
3
  • Kamera
    • Kameran tyyppi: Pikakamerat
    • Sisäänrakennettu salama: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Harmaa, Tummanharmaa
  • Tekniset tiedot
    • Akkukäyttöinen: Kyllä
    • Paristojen määrä: 2
    • Suurennus: 0.37 x
    • Tulostusaika (maks.): 90 s
  • Yleiset ominaisuudet
    • Akkukesto ( elokuva pakkauksissa ): 10
    • Camera shutter type: Electronic
    • Flash modes: Auto
    • ISO-herkkyys (max): 800
    • Salaman latausaika: 6.5 s
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 10.76 cm
    • Leveys (cm): 6.73 cm
    • Leveys (mm): 67 mm
    • Paino (g): 293 g
    • Syvyys: 121 mm
    • Syvyys: 12.12 cm
    • Tuotteen korkeus: 107 mm
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Pakkauksen sisältö
    • Hihna: Kyllä
  • Akku
    • Akun teknologia: Alkaliparisto
    • Akun tyyppi: AA (LR06)
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • 74.90 100.16 EUR 3
    3
    • Scandinavian Photo Scandinavian Photo
      6.399553387132987 (11)
      Pieni analoginen pikakamera74.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      93.80, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Pikakamera, linssi: 60 mm, instax mini puuhiilen harmaa100.16, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Polaroid Now pikakamera valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237481771.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237481769.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220301121.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237481775.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153536159.jpg?ts=1
      Polaroid Polaroid Now pikakamera valkoinen Now pikakamera valkoinen Now pikakamera valkoinen Now White (2)
      Polaroid Now pikakamera valkoinen
      • 09120096770128
      • 9027
      • 9120096770128
      • 6927013
      • 659009027
      5
    • Fujifilm Instax kuva-albumi pikakamerakuville
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146785043.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237341813.jpg?ts=1
      Fujifilm Fujifilm Instax kuva-albumi pikakamerakuville Instax kuva-albumi pikakamerakuville Instax kuva-albumi pikakamerakuville Albumi, 40 x 5.4x8.6 cm, smokey white (1)
      Fujifilm Instax kuva-albumi pikakamerakuville
      • 05036321126100
      2
    • Canon Zoemini pikakamera, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142924931.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141688066.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141688061.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165616393.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141688062.jpg?ts=1
      Canon Canon Zoemini pikakamera, sininen Zoemini pikakamera, sininen Zoemini pikakamera, sininen Zoemini C Sininen Suorafilmikamera (15)
      Canon Zoemini pikakamera, sininen
      • 04549292148435
      • 4549292148435
      • 6117668
      • 3884C008AA
      • 3884C008
      2
    • Polaroid PlaySmart 3D -pikatulostin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147726682.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242376717.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183194176.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237376453.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233411284.jpg?ts=1
      Polaroid Polaroid PlaySmart 3D -pikatulostin PlaySmart 3D -pikatulostin PlaySmart 3D -pikatulostin Huippulaatuinen 3D-tulostuslanka. Valmistettu kaikkein korkealaatuisimmista materiaaleista, jotta varmistetaan tasainen syöttö ja yhtenäiset tulosteet. (5)
      Polaroid PlaySmart 3D -pikatulostin
      • 05031935503927
      • 3D-FP-PL-1001-00
      • 3D-FP-PL-1001-100
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 73.05
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 73.05
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 73.05
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 74.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 74.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 74.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 74.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 74.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 74.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 74.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 67.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 72.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 72.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 67.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 67.90
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 71.90
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 71.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 71.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 71.90
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 71.90
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 74.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 74.90
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 74.90
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 74.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 74.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 74.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 74.90
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 74.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 74.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 74.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 74.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 74.90
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 74.90
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 74.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 74.90
    • info@vertaa.fi