x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Polaroid Now+ pikakamera, musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Polaroid Now+ pikakamera, musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Polaroid Now+ pikakamera, musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Polaroid Now+ pikakamera, musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210429864.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210430346.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210430350.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210430340.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210430352.jpg?ts=1
Polaroid Polaroid Now+ pikakamera, musta Now+ pikakamera, musta Now+ pikakamera, musta Tehokas musta Polaroid-kamera kaikentasoisille käyttäjille (10)
  • 09120096772566
  • 009061
  • 659009061
  • 9120096772566
3
good_buy
  • Kamera
    • Kameran tyyppi: Pikakamerat
    • Sisäänrakennettu salama: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Tekniset tiedot
    • Akkukäyttöinen: Kyllä
    • Paristojen määrä: 1
    • Tuetut käyttöjärjestelmät: Android 7.1.2, Android, iOS, Android 7.1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Camera shutter type: Electronic
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 9.55 cm
    • Leveys (cm): 15.02 cm
    • Leveys (mm): 150 mm
    • Paino (g): 457 g
    • Syvyys: 150.2 mm
    • Syvyys: 11.22 cm
    • Tuotteen korkeus: 112.2 mm
  • Akku
    • Ladattava akku: Kyllä
  • Liitettävyys
    • USB-portti: Kyllä
  • Linssijärjestelmä
    • Suurin polttoväli: 40 mm
  • 142.99 157.48 EUR 3
    3
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      142.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Scandinavian Photo Scandinavian Photo
      6.399553387132987 (11)
      Tehokas musta Polaroid-kamera kaikentasoisille käyttäjille152.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      157.48, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Fujifilm Instax Mini Link tulostin älypuhelimille
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160949603.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147539323.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246218919.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160949604.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246218700.jpg?ts=1
      Fujifilm Fujifilm Instax Mini Link tulostin älypuhelimille Instax Mini Link tulostin älypuhelimille Instax Mini Link tulostin älypuhelimille (46)
      Fujifilm Instax Mini Link tulostin älypuhelimille
      • 04547410421170
      • 4547410421170
      • 1012389
      • 16640670
      • 6764223
      1
    • Polaroid Now pikakamera, turkoosi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255923115.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182563690.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245586633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204574014.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216233584.jpg?ts=1
      Polaroid Polaroid Now pikakamera, turkoosi Now pikakamera, turkoosi Now pikakamera, turkoosi (2)
      Polaroid Now pikakamera, turkoosi
      • 09120096772221
      • 9120096772221
      • 115751
      • 9055
      1
    • Fujifilm Instax SQ1 pikakamera + 10kpl tulostuspaperia valokuville
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225727518.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231758550.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226545210.jpg?ts=1
      Fujifilm Fujifilm Instax SQ1 pikakamera + 10kpl tulostuspaperia valokuville Instax SQ1 pikakamera + 10kpl tulostuspaperia valokuville Instax SQ1 pikakamera + 10kpl tulostuspaperia valokuville (121)
      Fujifilm Instax SQ1 pikakamera + 10kpl tulostuspaperia valokuville
      • 08720094751030
      • SQ1WHPAPIR
      1
    • Kodak Mini Shot Combo 2 pikakamera
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227819360.jpg?ts=1
      Kodak Kodak Mini Shot Combo 2 pikakamera Mini Shot Combo 2 pikakamera Mini Shot Combo 2 pikakamera Uudella Kodak MiniShot Combo 2 Retro -kameralla saat parasta kahdesta maailmasta! Tämän kameran avulla voit tulostaa ja ottaa kuvia samanaikaisesti. Ota kuva ja tulosta se suoraan, ja saat sen erityisen analogisen tunteen 2,1x3,4' kokoisten valokuvien avulla. Retromuotoilu tekee siitä täydellisen mihin tahansa erikoistapahtumaan tai jos haluat vain helpon kameran, jolla voit kuvata ja tulostaa. Jos lataat sovelluksen ja yhdistät älypuhelimesi Bluetoothin kautta Retro-kameraan, voit tulostaa kuv (1)
      Kodak Mini Shot Combo 2 pikakamera
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 164.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 164.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 164.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 164.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 164.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 175.87
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 175.87
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 175.87
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 175.87
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 146.11
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 146.11
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 146.11
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 146.11
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 146.11
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 147.97
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 145.34
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 145.34
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 145.34
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 145.34
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 145.34
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 145.34
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 145.34
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 145.34
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 143.62
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 143.62
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 157.48
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 149.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 147.97
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 147.97
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 147.97
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 147.97
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 147.97
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 147.97
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 147.97
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 147.97
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 147.97
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 143.62
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 143.62
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 143.62
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 143.62
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 143.62
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 143.62
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 143.62
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 143.62
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 143.62
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 143.62
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 143.62
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 143.62
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 143.62
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 143.62
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 143.62
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 143.62
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 143.62
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 142.99
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 142.99
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 142.99
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 125.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 125.00
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 147.97
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 147.97
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 143.48
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 147.97
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 147.97
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 112.90
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 112.90
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 112.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 112.90
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 142.99
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 142.99
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 142.99
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 142.99
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 142.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 142.99
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 142.99
    • info@vertaa.fi