x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Brunello Cucinelli Pikkutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Brunello Cucinelli Super 120s Wool Double Breasted Blazer Navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167986128.jpg
      Brunello Cucinelli Brunello Cucinelli Super 120s Wool Double Breasted Blazer Navy Super 120s Wool Double Breasted Blazer Navy Super 120s Wool Double Breasted Blazer Navy Puolvuorattu tyylikkäästä tehostekankaasta, mikä tekee vaatteesta viimeistellyn ja liikkuvan. Kaksirivinen pikkutakki. Kaksi etutaskua, yksi rintatasku sekä yksi lipputasku. Kaksi istutettua povitaskua napilla sekä kolikkotasku. Neljä nappia ja koristenapinlävet hihansuissa. (1)
      Brunello Cucinelli Super 120s Wool Double Breasted Blazer Navy
      • 08051315882005
      1
      good_buy
      most_sold
      1729.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • Burton Menswear London DEFAULT
        • burton_menswear_london
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Cinque (cinque)
      • Drykorn (drykorn)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • BOSS (boss)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Esprit (esprit)
      • Gant (gant)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • JOOP! (joop_)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Minimum (minimum)
      • Morris Heritage (morris_heritage)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
    • Hinta (price):
      • < 45€ (budget)
      • 45€ - 80€ (medium)
      • > 80€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Käännekaulus (ka_a_nnekaulus)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi