x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Only & Sons Pikkutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Only & Sons Pikkutakki 'MARK'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152390787.jpg
      Only & Sons Only & Sons Pikkutakki 'MARK' Pikkutakki 'MARK' Pikkutakki 'MARK' Kuvio: Yksivärinen; Design: Rintatasku, Päälleommellut taskut, Kääntökaulus; Vuori: Osittain vuorattu; Ekstrat: Label patch/label flag; Malli: Regular; Malli: Regular Fit (2)
      Only & Sons Pikkutakki 'MARK'
      • 05714501724383
      • ONS1403003000001
      • 5714501724383
      1
      good_buy
      deal
      59.90 EUR
    • Only & Sons Pikkutakki 'MARK BLAZER JKT GW 5852'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152390920.jpg
      Only & Sons Only & Sons Pikkutakki 'MARK BLAZER JKT GW 5852' Pikkutakki 'MARK BLAZER JKT GW 5852' Pikkutakki 'MARK BLAZER JKT GW 5852' Kuvio: Yksivärinen; Design: Päälleommellut taskut, Rintatasku, Nappilista, Kääntökaulus; Vuori: Osittain vuorattu; Ekstrat: Label patch/label flag; Malli: Regular; Malli: Regular Fit (1)
      Only & Sons Pikkutakki 'MARK BLAZER JKT GW 5852'
      • 05714501724505
      • ONS1403002000004
      • 5714501724505
      1
      deal
      59.90 EUR
    • Only & Sons Neuletakki 'Blazer'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175835613.jpg
      Only & Sons Only & Sons Neuletakki 'Blazer' Neuletakki 'Blazer' Neuletakki 'Blazer' Materiaali: Puuvilla; Vuori: Vuoraamaton; Kuvio: Yksivärinen; Design: Napitus, Tikattu sauma/reuna, Päälleommellut taskut, Necktape, Rintatasku; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas, Ihoystävällinen materiaali; Malli: Regular Fit; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      Only & Sons Neuletakki 'Blazer'
      • 05714925999541
      • 5714925999541
      1
      deal
      37.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • Burton Menswear London DEFAULT
        • burton_menswear_london
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Cinque (cinque)
      • Drykorn (drykorn)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • BOSS (boss)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Esprit (esprit)
      • Gant (gant)
      • HKT by HACKETT (hkt_by_hackett)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • JOOP! (joop_)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Minimum (minimum)
      • Morris Heritage (morris_heritage)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
    • Hinta (price):
      • < 45€ (budget)
      • 45€ - 80€ (medium)
      • > 80€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Käännekaulus (ka_a_nnekaulus)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi