x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Reima Pikkutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Reima Reimatec Finholma lasten takki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226356447.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224221732.jpg?ts=1
      Reima Reima Reimatec Finholma lasten takki Reimatec Finholma lasten takki Reimatec Finholma lasten takki Reimatec Sorona® -kangas on tuore Reimatec-innovaatio. Osin kasvipohjainen Sorona® auttaa meitä pienentämään hiilijalanjälkeämme. Sen päästöt ovat noin viidenneksen pienemmät kuin tavallisen polyesterin. Silti kangas on aivan yhtä vedenpitävä kuin ennenkin. Huomasitko takin etupuolella olevan, vettä hylkivän vetoketjun, jossa on heijastavat Reima-painatukset? Uusi Finholma-takki on aina valmiina seikkailuun säässä kuin säässä. Materiaali: 100% polyesteri, polyuretaani-laminointi Pesuohje: Pestä (1)
      Reima Reimatec Finholma lasten takki
      • 06438429676577
      1
      deal
      89.70 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • Burton Menswear London DEFAULT
        • burton_menswear_london
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Arc Teryx (arc_teryx)
      • Barbour (barbour)
      • Agu (agu)
      • Bergans (bergans)
      • Brandit (brandit)
      • Camel active (camel_active)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Cinque (cinque)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Didriksons (didriksons)
      • Drykorn (drykorn)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX Rage (fox_rage)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • K-way (k_way)
      • Kappa (kappa)
      • Mango (mango)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • Northwave (northwave)
      • Odlo (odlo)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Patagonia (patagonia)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Selected (selected)
      • Selected homme (selected_homme)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Southpole (southpole)
      • Sportful (sportful)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Superdry (superdry)
      • Taifun (taifun)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Under Armour (under_armour)
      • We fashion (we_fashion)
    • Hinta (price):
      • < 80€ (budget)
      • > 80€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Asetaatti (asetaatti)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Käännekaulus (ka_a_nnekaulus)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi