x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    s.Oliver Pikkutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • s.Oliver Pikkutakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167531867.jpg
      s.Oliver s.Oliver Pikkutakki Pikkutakki Pikkutakki Vuori: Kevyt vuori; Paidankaulus: Kent-kaulus; Kiinnitystapa: Painonappi; Kuvio: Yksivärinen; Design: Päälleommellut taskut, Rintatasku, Nepparilista; Materiaali: Puuvilla; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Pehmä tuntuma; Malli: Regular Fit; Hihanpituus: Pitkähihainen; Malli: Normaali malli (1)
      s.Oliver Pikkutakki
      • 04063616905752
      • SOV4596001000004
      1
      most_sold
      89.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • Burton Menswear London DEFAULT
        • burton_menswear_london
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Cinque (cinque)
      • Drykorn (drykorn)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Brunello Cucinelli (brunello_cucinelli)
      • Camel active (camel_active)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Etro (etro)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Harris Wharf London (harris_wharf_london)
      • JOOP! (joop_)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Matinique (matinique)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minimum (minimum)
      • Morris Heritage (morris_heritage)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • The Gigi (the_gigi)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Zegna (zegna)
    • Hinta (price):
      • < 45€ (budget)
      • 45€ - 80€ (medium)
      • > 80€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Käännekaulus (ka_a_nnekaulus)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi