x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    The North Face Pikkutakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • The North Face Youth Reversible Andes Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202928637.jpg?ts=1
      The North Face The North Face Youth Reversible Andes Jacket Youth Reversible Andes Jacket Youth Reversible Andes Jacket The North Face Youth Reversible Andes Jacket on lämminvuorillinen untuvatakki vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      The North Face Youth Reversible Andes Jacket
      • 00195437262883
      1
      most_sold
      138.90 EUR
    • The North Face Ulkoilutakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223264903.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216152551.jpg?ts=1
      The North Face The North Face Ulkoilutakki Ulkoilutakki Ulkoilutakki The North Face Men's First Dawn Packable Jacket on sadetakki . Sopii miehille. (1)
      The North Face Ulkoilutakki
      • 00193395929572
      1
      deal
      148.90 EUR
    • The North Face Jacket The Waterproof Musta XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207135949.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187576653.jpg?ts=1
      The North Face The North Face Jacket The Waterproof Musta XL Jacket The Waterproof Musta XL Jacket The Waterproof Musta XL Huppu: Hupulla; Vuori: Kevyt vuori; Design: Kengurutasku, Puolivetoketju, Joustava vyötärö/sauma, Pyöreä sauma, Pidennetty selkäosa, Läppätaskut; Materiaali: Kierrätysmateriaali; Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Materiaalin vastuullisuus: Kierrätetty polyesteri; Yksityiskohta: Sivuttaiset vetoketjutaskut, Pidennetty selkäosa, Säädettävä hihansuu, Matkapuhelintasku; Ekstrat: Sileä kangas, Label Print, Kestävä kangas; Malli: Normaali malli (1)
      The North Face Jacket The Waterproof Musta XL
      • 00194902412815
      1
      169.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Jack & Jones DEFAULT
        • jack_jones
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Arc Teryx (arc_teryx)
      • Agu (agu)
      • Bergans (bergans)
      • Barbour (barbour)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Camel active (camel_active)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Colmar (colmar)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Didriksons (didriksons)
      • Drykorn (drykorn)
      • Esprit (esprit)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Kappa (kappa)
      • Mango (mango)
      • Mavi (mavi)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Oscar Jacobson (oscar_jacobson)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peuterey (peuterey)
      • POC (poc)
      • Protest (protest)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Selected (selected)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Superdry (superdry)
      • Taifun (taifun)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Urban Classics (urban_classics)
    • Hinta (price):
      • < 80€ (budget)
      • > 80€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Asetaatti (asetaatti)
      • Elastaani (elastaani)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Kashmir (kashmir)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Käännekaulus (ka_a_nnekaulus)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Printti (printti)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi