x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Babybay Reunapehmuste letitetty valkoinen/harmaa/sininen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Babybay Reunapehmuste letitetty valkoinen/harmaa/sininen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Babybay Reunapehmuste letitetty valkoinen/harmaa/sininen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Babybay Reunapehmuste letitetty valkoinen/harmaa/sininen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183400990.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/232833901.jpg?ts=1
Babybay Babybay Reunapehmuste letitetty valkoinen/harmaa/sininen Reunapehmuste letitetty valkoinen/harmaa/sininen Reunapehmuste letitetty valkoinen/harmaa/sininen Babybayn monipuolista unipesää voidaan käyttää niin pinnasängyn reunapehmusteena, tyynynä, kuin leikkikaukalon tai vaunujen lisätarvikkeenakin. Se on helposti muotoiltavissa tyynyksi mukana tulevalla kiinnitysnauhalla. Tuotteelle on myönnetty Öko-Tex Standard 100 -sertifikaatti, joten se ei sisällä haitallisia kemikaaleja. (2)
  • 04260472555682
2
good_buy
  • Tekniset tiedot
    • Vauvat lisäosan tyyppi: Reunapehmuste
  • Suunnittelu
    • Lastentarvikkeen tyyppi: Unipesä
  • 37.80 39.80 EUR 2
    2
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Reunapehmuste on tyylikäs ja mukava. Se suojaa lasta sängyssä. Valmistettu pehmeästä jersey-puuvillastasta. Reunapehmuste on käsintehty a...37.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Babybayn monipuolista unipesää voidaan käyttää niin pinnasängyn reunapehmusteena, tyynynä, kuin leikkikaukalon tai vaunujen lisätarvikkee...39.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Babybay Reunapehmuste käärme Luomupuuvilla n vaaleanharmaa tähti valkoinen 180 c
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155053231.jpg?ts=1
      Babybay Babybay Reunapehmuste käärme Luomupuuvilla n vaaleanharmaa tähti valkoinen 180 c Reunapehmuste käärme Luomupuuvilla n vaaleanharmaa tähti valkoinen 180 c Reunapehmuste käärme Luomupuuvilla n vaaleanharmaa tähti valkoinen 180 c Babybayn pitkulainen vartalotyyny antaa tukea ja auttaa lasta löytämään mukavan nukkumisasennon. Tyynyä voi käyttää myös pinnasängyssä ja hoitopöydällä suojaamaan lasta kovilta laidoilta. Se on näppärä apuväline myös imetykseen tai helpottamaan oloa raskauden aikana. (1)
      Babybay Reunapehmuste käärme Luomupuuvilla n vaaleanharmaa tähti valkoinen 180 c
      • 04260472556344
      1
    • ULLENBOOM Reunapehmuste 160 cm sininen/vaaleansininen/harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232842029.jpg?ts=1
      ULLENBOOM ULLENBOOM Reunapehmuste 160 cm sininen/vaaleansininen/harmaa Reunapehmuste 160 cm sininen/vaaleansininen/harmaa Reunapehmuste 160 cm sininen/vaaleansininen/harmaa Tyylikäs reunapehmuste suojaa lasta vedolta. Lapsi ei voi iskeä päätään pinnoja vasten. Näin lapsi voi nukkua rauhallisemmin. Reunapehmusteella on monia hyviä puolia. Se tekee sängystä pesämäisen. Näin vauva nukkuu paremmin. Sopii monenikäisille vauvoille. Pikkulapset voivat käyttää reunapehmustetta halikaverina. Mitat: 160 x 13 cm. Päällinen on 100% sertifioitua puuvillaa. Täyte on äänetöntä polyesteriä. Konepestävä 30°C Tuotetietoja: Pituus: n. 160 cm Halkaisija 13 cm 8 tilkkua Materiaalit:... (1)
      ULLENBOOM Reunapehmuste 160 cm sininen/vaaleansininen/harmaa
      • 04260567690953
      1
    • ULLENBOOM Reunapehmuste 200 cm norsu keltainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232835228.jpg?ts=1
      ULLENBOOM ULLENBOOM Reunapehmuste 200 cm norsu keltainen Reunapehmuste 200 cm norsu keltainen Reunapehmuste 200 cm norsu keltainen Tyylikäs reunapehmuste suojaa lasta vedolta. Lapsi ei voi iskeä päätään pinnoja vasten. Näin lapsi voi nukkua rauhallisemmin. Reunapehmusteella on monia hyviä puolia. Se tekee sängystä pesämäisen. Näin vauva nukkuu paremmin. Sopii monenikäisille vauvoille. Pikkulapset voivat käyttää reunapehmustetta halikaverina. Mitat: 200 x 13 cm. Päällinen on 100% sertifioitua puuvillaa. Täyte on äänetöntä polyesteriä. Konepestävä 30°C Tuotetietoja: Pituus: n. 200 cm Halkaisija 13 cm 10 tilkkua Materiaalit... (1)
      ULLENBOOM Reunapehmuste 200 cm norsu keltainen
      • 04260567691028
      1
    • Babyly Reunapehmuste, Light Beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185288605.jpg?ts=1
      Babyly Babyly Reunapehmuste, Light Beige Reunapehmuste, Light Beige Reunapehmuste, Light Beige Babyly-merkin reunapehmuste suojaa lasta pinnasängyn kovilta laidoilta. Reunapehmusteessa on puuvillapäällinen ja pehmeä vaahtomuovitäyte, joka vaimentaa iskuja ja luo mukavan nukkumaympäristön pienelle lapselle. Kangaspäällisen voi tarvittaessa irrottaa ja pestä koneessa. Tuotteelle on myönnetty Öko-Tex Standard 100 -sertifikaatti, joten se ei sisällä haitallisia kemikaaleja. (1)
      Babyly Reunapehmuste, Light Beige
      • 05904208599760
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 39.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 36.75
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 39.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 39.80
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 39.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 39.80
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 35.25
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
    • info@vertaa.fi