x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Roba Reunapehmuste Air Plus turvallinen unessa Miffy 170 cm x 16 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Roba Reunapehmuste Air Plus turvallinen unessa Miffy 170 cm x 16 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Roba Reunapehmuste Air Plus turvallinen unessa Miffy 170 cm x 16 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Roba Reunapehmuste Air Plus turvallinen unessa Miffy 170 cm x 16 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/220289128.jpg?ts=1
Roba Roba Reunapehmuste Air Plus turvallinen unessa Miffy 170 cm x 16 cm Reunapehmuste Air Plus turvallinen unessa Miffy 170 cm x 16 cm Reunapehmuste Air Plus turvallinen unessa Miffy 170 cm x 16 cm Roba: n turvallinen nukkuminen -sarjan Air Plus -pesä makeassa Miffy -mallissa on varustettu AIR Balance -järjestelmällä, joka toimii kuin luonnollinen ilmastointijärjestelmä. AIR-tasapainotusjärjestelmä parantaa ilman kiertoa ja tarjoaa lämpötilan tasaamisen estäen vaarallisen lämmön ja kosteuden muodostumisen. AIR-tasapainotusjärjestelmä tarjoaa vauvallesi terveellisen ja miellyttävän oloilman. Pehmeät lelut, tyynyt ja peitot ovat kauniita katsella, mutta ne vaarantavat vauvan turvallisuude... (1)
  • 04005317314945
1
  • Tekniset tiedot
    • Vauvat lisäosan tyyppi: Reunapehmuste
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • 42.89 42.89 EUR 1
    1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Roba: n turvallinen nukkuminen -sarjan Air Plus -pesä makeassa Miffy -mallissa on varustettu AIR Balance -järjestelmällä, joka toimii kui...42.89, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Emma & noah sängyn käärme pisteitä minttu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229741746.jpg?ts=1
      Emma & noah Emma & noah sängyn käärme pisteitä minttu sängyn käärme pisteitä minttu sängyn käärme pisteitä minttu Tuotetiedot: Sängyn käärme pisteitä mitat: 180 x 13 cm Väri: minttu Materiaali ja hoito-ohjeet: Materiaali: 100% luomupuuvillaa Pestävä 30°C:ssa Ei saa valkaista Älä kuivaa rumpukuivauksessa (1)
      Emma & noah sängyn käärme pisteitä minttu
      1
    • Fillikid Sängynmato 190cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229741953.jpg?ts=1
      Fillikid Fillikid Sängynmato 190cm Sängynmato 190cm Sängynmato 190cm Tuotetiedot: Sängyn mato Sopii täydellisesti kaikkiin pinnasänkyihin tai sivusänkyihin. pituus: 190 cm väri: vaaleanpunainen Materiaali ja hoito-ohjeet: Materiaali: 100% puuvillaa Pesukelpoinen 30°C:ssa (kantta ei voi irrottaa). Täyte: polyesterihiutaleet (1)
      Fillikid Sängynmato 190cm
      1
    • Emma & noah sängyn käärme pastillit sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229741977.jpg?ts=1
      Emma & noah Emma & noah sängyn käärme pastillit sininen sängyn käärme pastillit sininen sängyn käärme pastillit sininen Tuotetiedot: Vuode käärme timantteja mitat: 180 x 13 cm väri: sininen Materiaali ja hoito-ohjeet: Materiaali: 100% luomupuuvillaa Pestävä 30°C:ssa Ei saa valkaista Älä kuivaa rumpukuivauksessa (1)
      Emma & noah sängyn käärme pastillit sininen
      1
    • ULLENBOOM Vauvansänky Snake Rainbow 120 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204988938.jpg?ts=1
      ULLENBOOM ULLENBOOM Vauvansänky Snake Rainbow 120 cm Vauvansänky Snake Rainbow 120 cm Vauvansänky Snake Rainbow 120 cm Kaunis sänkykäärme on ihanteellinen suoja lapsellesi. Se estää vauvaa satuttamasta itseään tankoihin tai törmäämästä niihin nukkuessaan. Tällä tavoin vauvan sängyn rulla takaa levollisen ja rennon unen. Pesäkäärme tarjoaa kuitenkin lisäetuja. Hyvin pehmustettu ja pehmeä vauvansängyn rulla antaa vauvalle pesän tunteen. Tämä puolestaan tarjoaa turvallisuutta. Sänkykäärme, joka tunnetaan myös nimellä vauvojen sängyn reunasuoja, on turvallinen ratkaisu kaikenikäisille vauvoille. Kun lapsi on vanh... (1)
      ULLENBOOM Vauvansänky Snake Rainbow 120 cm
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 41.28
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 38.10
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 37.74
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 41.28
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 41.28
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 38.10
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 37.74
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 38.45
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 38.10
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 38.10
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 37.74
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 37.74
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 38.10
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 38.10
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 37.74
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 38.45
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 38.10
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 38.10
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 38.10
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 37.74
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 38.45
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 38.10
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 38.45
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 38.10
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 37.74
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 37.74
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 38.45
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 38.10
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 38.45
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 38.45
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 38.10
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 41.28
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 41.28
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 39.56
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 42.89
    • info@vertaa.fi