x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Shimano Pipot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Shimano Extreme Winter Cap Mütze
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138949061.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109790238.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91073569.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138948775.jpg
      Shimano Shimano Extreme Winter Cap Mütze Extreme Winter Cap Mütze Extreme Winter Cap Mütze Die Extreme Winter Cap Mütze von SHIMANO bietet dir gerade bei unbeständigen Wetterverhältnissen Schutz vor Kälte und Feuchtigkeit. Details: wasserabweisende PU-Beschichtung drei-lagige winddichte Außenseite mit angerautem Innenfutter strategisch konstruierte Schlaufen über den Ohren verbessern den Halt deiner Sonnenbrille Schild für klare Sicht bei leichtem Regen atmungsaktiv Einheitsgröße reflektierende Elemente Material: 85% Polyamid, 15% Elasthan Detail: 88% Polyester, 12% Elasthan Beschi... (1)
      Shimano Extreme Winter Cap Mütze
      • 04524667562122
      1
      most_sold
      30.74 EUR
    • Shimano Windbreak Päähine , musta 2018 Kypärämyssyt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138955567.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109746598.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118845833.jpg
      Shimano Shimano Windbreak Päähine , musta 2018 Kypärämyssyt Windbreak Päähine , musta 2018 Kypärämyssyt Windbreak Päähine , musta 2018 Kypärämyssyt The Windbreak Skull Cap by SHIMANO is perfectly suitable for wearing underneath a helmet in colder weather. A brushed inside and a windproof fabric offer good insulation.Details: Underhelmet cap made from water-repellent material that protects from rain and splashing water Windproof fabric with brushed inside for protection and insulation Strategically designed loops above the ears to improve the hold of sunglasses Breathable One sizeMaterial: 85% polyamide, 15% elastanePU coating: 88% polye... (1)
      Shimano Windbreak Päähine , musta 2018 Kypärämyssyt
      • 04524667562085
      1
      30.74 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Vans DEFAULT
        • vans
      • Svea DEFAULT
        • svea
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Peak performance (peak_performance)
      • Vans (vans)
      • Svea (svea)
      • Name it (name_it)
      • Burton (burton)
      • 2xu (2xu)
      • 66 North (66_north)
      • 100% (100_)
      • 180 bpm (180_bpm)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • A (a)
      • A.Lab (a_lab)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • ALÉ (ale_)
      • Analog (analog)
      • Animal (animal)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Asics (asics)
      • Assos (assos)
      • Atomic (atomic)
      • Atrip (atrip)
      • Baker (baker)
      • Barbour (barbour)
      • Barts (barts)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Batman (batman)
      • Bauer (bauer)
      • Bergans (bergans)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bones Bearings (bones_bearings)
      • Bones Wheels (bones_wheels)
      • Brick (brick)
      • Brixton (brixton)
      • Bronson (bronson)
      • Buff (buff)
      • Bula (bula)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Castelli (castelli)
      • Champion (champion)
      • Chaos (chaos)
      • Coal (coal)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cross Sportswear (cross_sportswear)
      • Cube (cube)
      • Dakine (dakine)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dana Beanies (dana_beanies)
      • Dark Seas (dark_seas)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deathwish (deathwish)
      • Deep Purple (deep_purple)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • Diamond (diamond)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Djinns (djinns)
      • Dravus (dravus)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Electradeel (electradeel)
      • Element (element)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elodie details (elodie_details)
      • Emerica (emerica)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Everest (everest)
      • FILA (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Flexfit (flexfit)
      • FOX (fox)
      • Fred perry (fred_perry)
      • FÅK (fa_k)
      • G-Star (g_star)
      • Games (games)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Giesswein (giesswein)
      • Globe (globe)
      • Gococo (gococo)
      • Gore (gore)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • HappyRainyDays (happyrainydays)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • Huf (huf)
      • Hurley (hurley)
      • Hä? (ha_)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Icon Brand (icon_brand)
      • Independent (independent)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Jako (jako)
      • Jones Snowboards (jones_snowboards)
      • Kangol (kangol)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • KiSS (kiss)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kr3W (kr3w)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loser Machine (loser_machine)
      • Love (love)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magenta (magenta)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marius (marius)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mayser (mayser)
      • Melton (melton)
      • Mikk-Line (mikk_line)
      • Millet (millet)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Napapijri (napapijri)
      • NEFF (neff)
      • Neomondo (neomondo)
      • New Era (new_era)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Nitro (nitro)
      • Nixon (nixon)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Odlo (odlo)
      • OJ Wheels (oj_wheels)
      • Oneway (oneway)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Papfar (papfar)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pax (pax)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pink floyd (pink_floyd)
      • Planks (planks)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Powell Peralta (powell_peralta)
      • PrAna (prana)
      • Primitive (primitive)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reell jeans (reell_jeans)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roark Revival (roark_revival)
      • Robin Ruth (robin_ruth)
      • Rojk (rojk)
      • Rome (rome)
      • Rose (rose)
      • Roxy (roxy)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Seeberger (seeberger)
      • Seger (seger)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Shred (shred)
      • Sinner (sinner)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smartwool (smartwool)
      • Sportful (sportful)
      • Star Wars (star_wars)
      • State Of Wow (state_of_wow)
      • Stetson (stetson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • Sätila (sa_tila)
      • The North Face (the_north_face)
      • Toy Machine (toy_machine)
      • TrueSpin (truespin)
      • TSG (tsg)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Upfront (upfront)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vaude (vaude)
      • Viking (viking)
      • Volcom (volcom)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • WearColour (wearcolour)
      • Welcome (welcome)
      • Wemoto (wemoto)
      • West Coast Choppers (west_coast_choppers)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wyte (wyte)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Yea.Nice (yea_nice)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
      • Zoggs (zoggs)
    • Hinta (price):
      • < 27€ (budget)
      • 27€ - 32€ (low)
      • 32€ - 38€ (medium)
      • > 38€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Vaatteiden koko (vaatteiden_koko):
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 57 (57)
      • 58 (58)
      • 59 (59)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 100 (100)
      • L (l)
      • l/xl (l_xl)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • size (size)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Ikä (ika_alkaen):
      • 18 (18)
    • Mallin nimi (group):
      • Adidas Trefoil (adidas_trefoil)
    • Kuosi (kuosi):
      • Army (army)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi