x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Aida Maustemyllyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Aida Raw Suola- Ja Pippurisirotin Arctic White - Maustemyllyt Kivitavara Valkoinen - 16022
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208971072.jpg?ts=1
      Aida Aida Raw Suola- Ja Pippurisirotin Arctic White - Maustemyllyt Kivitavara Valkoinen - 16022 Raw Suola- Ja Pippurisirotin Arctic White - Maustemyllyt Kivitavara Valkoinen - 16022 Raw Suola- Ja Pippurisirotin Arctic White - Maustemyllyt Kivitavara Valkoinen - 16022 Suola- ja pippurisirottimessa Aida-tuotemerkiltä on käsintehty muotoilu poltetusta savesta trendikkäällä värillä. Siinä on skandinaavinen, raaka look naarmuuntumattomalla huolittelulla. Jokainen esine on ainutlaatuinen, käsintehdyn muotoilun ansiosta. Tietoa Aida-merkkisestä suola- ja pippurisirottimesta - Trendikäs väri.- Käsintehty muotoilu.- Osa Raw -mallistoa. Suola- ja pippurisirottimen hoito-ohjeet - Astianpesukoneen kestävä. Osta Maustemyllyt ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Aida Raw Suola- Ja Pippurisirotin Arctic White - Maustemyllyt Kivitavara Valkoinen - 16022
      • 05709554160226
      1
      20.00 EUR
    • Aida Raw Suola/Pippuri Midnight Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249020506.jpg?ts=1
      Aida Aida Raw Suola/Pippuri Midnight Blue Raw Suola/Pippuri Midnight Blue Raw Suola/Pippuri Midnight Blue Suola- ja pippurisirottimessa Aida-tuotemerkiltä on käsintehty muotoilu poltetusta savesta trendikkäällä värillä. Siinä on skandinaavinen, raaka look naarmuuntumattomalla huolittelulla. Jokainen esine on ainutlaatuinen, käsintehdyn muotoilun ansiosta. Tietoa Aida-merkkisestä suola- ja pippurisirottimesta - Trendikäs väri.- Käsintehty muotoilu.- Osa Raw -mallistoa. Suola- ja pippurisirottimen hoito-ohjeet - Astianpesukoneen kestävä. Osta Maustemyllyt ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Aida Raw Suola/Pippuri Midnight Blue
      • 05709554157523
      1
      20.00 EUR
    • Aida Passion suola- ja pippuriastia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107871637.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249018045.jpg?ts=1
      Aida Aida Passion suola- ja pippuriastia Passion suola- ja pippuriastia Passion suola- ja pippuriastia Suola- ja pippurimyllysetissa Aida-tuotemerkiltä on pitkille illallisille ruokapöydän ympärillä täydellisesti sopiva kaunis muotoilu luuposliinista läpinäkyvällä lookilla. Siinä on korkealaatuinen materiaali jokapäiväiseen käyttöön. Siinä on raidallinen kuviointi. Luo täydellinen yhdistelmä sekoittamalla samaan kokoelmaan kuuluvien kappaleiden kanssa. Tietoa Aida-merkkisestä suola- ja pippurimyllysetista - Se valmistetaan luuposliinista.- Läpinäkyvä look.- Kaunis muotoilu.- Tuote on uunin-, mikroaaltouunin-, grillin-, pakastuksen- ja konepesunkestävä.- Luo täydellinen yhdistelmä sekoittamalla samaan kokoelmaan kuuluvien kappaleiden kanssa.- Halkaisija: 25 mm.- Korkeus: 90 mm. Suola- ja pippurimyllysetin hoito-ohjeet - Astianpesukoneen kestävä. Osta Maustemyllyt ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Aida Passion suola- ja pippuriastia
      • 05709554192357
      1
      18.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Amefa DEFAULT
        • amefa
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Brabantia DEFAULT
        • brabantia
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • AdHoc (adhoc)
      • Amefa (amefa)
      • Brabantia (brabantia)
      • Aarikka (aarikka)
      • Aida (aida)
      • Andersen Furniture (andersen_furniture)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Cecotec (cecotec)
      • Champion (champion)
      • Chef'n (chef_n)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cole and mason (cole_and_mason)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Dorre (dorre)
      • DUKA (duka)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hahn (hahn)
      • HAY (hay)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Markus Aujalay (markus_aujalay)
      • Menu (menu)
      • Metaltex (metaltex)
      • Microplane (microplane)
      • Morsø (mors_)
      • Muubs (muubs)
      • No name (no_name)
      • Nordwik (nordwik)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northix (northix)
      • ProfiCook (proficook)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rivsalt (rivsalt)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sagaform (sagaform)
      • Severin (severin)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Stelton (stelton)
      • Tala (tala)
      • Tefal (tefal)
      • Tescoma (tescoma)
      • Victoria (victoria)
      • WMF (wmf)
      • Zack (zack)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 60 € (price_3)
      • ≥ 60 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tammi (tammi)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koneiston materiaali (tera_n_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Hiiliteräs (hiilitera_s)
      • Hopea (hopea)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tammi (tammi)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Myllyn materiaali (kotelon_materiaali):
      • ABS (abs)
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Polypropeeni (polypropeeni)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi