x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Cole & Mason Pippuri- ja suolamyllyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Cole & Mason Windsor suola- ja pippurisetti, 18 cm, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139237130.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906990.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112671156.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139237023.jpg
      Cole & Mason Cole & Mason Windsor suola- ja pippurisetti, 18 cm, musta Windsor suola- ja pippurisetti, 18 cm, musta Windsor suola- ja pippurisetti, 18 cm, musta Tyylikäs Cole & Mason -maustemyllysetti on klassisesti muotoiltu. Setti toimitetaan kauniissa lahjarasiassa, jossa on korkeakiiltoinen pinta. Terät ovat säädettäviä, ja murskatun suolan ja pippurin karkeutta voidaan muuttaa maun ja tarpeen mukaan.Pippuri- ja suolamyllyn osat valmistettu keramiikasta ja hiiliteräksestä. (1)
      Cole & Mason Windsor suola- ja pippurisetti, 18 cm, musta
      • 05011244922633
      1
      91.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Brabantia DEFAULT
        • brabantia
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
    • Merkki (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • Brabantia (brabantia)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Chef'n (chef_n)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • CrushGrind (crushgrind)
      • Eppicotispai (eppicotispai)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Moha (moha)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • T&G Woodware (t_g_woodware)
      • Tefal (tefal)
      • WMF (wmf)
      • Zack (zack)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
    • Myllyn materiaali (kotelon_materiaali):
      • ABS (abs)
      • Puu (puu)
    • Koneiston materiaali (tera_n_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Teräs (tera_s)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 55 € (price_40_55)
      • 55 € - 65 € (price_55_65)
      • ≥ 65 € (price_65)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi