x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Cole & Mason Pippuri- ja suolamyllyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Cole & Mason Precision Forest Capstan Dark Wood pippurimylly 200 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158501742.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113131904.jpg
      Cole & Mason Cole & Mason Precision Forest Capstan Dark Wood pippurimylly 200 mm Precision Forest Capstan Dark Wood pippurimylly 200 mm Precision Forest Capstan Dark Wood pippurimylly 200 mm Cole & Mason Precision Forest Capstan Dark Wood pippurimylly 200 mm. Erittäin kestävä keraaminen koneisto. (4)
      Cole & Mason Precision Forest Capstan Dark Wood pippurimylly 200 mm
      • 05011268899416
      • 90424
      1
      30.85 EUR
    • Cole & Mason Gourmet Precision Derwent suolamylly 190 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101798018.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/71467970.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158495107.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95125610.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95125612.jpg
      Cole & Mason Cole & Mason Gourmet Precision Derwent suolamylly 190 mm Gourmet Precision Derwent suolamylly 190 mm Gourmet Precision Derwent suolamylly 190 mm Cole & Mason Gourmet Precision Derwent suolamylly 190 mm. 3 karkeuden säätöä ja erittäin tarkka jauhatus. (2)
      Cole & Mason Gourmet Precision Derwent suolamylly 190 mm
      • 05011268907944
      • 778038
      • H59402G
      1
      62.95 EUR
    • Cole & Mason Gourmet Precision Derwent pippurimylly 190 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102293326.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106587232.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155752100.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95125657.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95125659.jpg
      Cole & Mason Cole & Mason Gourmet Precision Derwent pippurimylly 190 mm Gourmet Precision Derwent pippurimylly 190 mm Gourmet Precision Derwent pippurimylly 190 mm Cole & Mason Gourmet Precision Derwent pippurimylly 190 mm. Pippurimyllyssä on 6 karkeudensäätöä ja erittäin tasainen jauhatus. (2)
      Cole & Mason Gourmet Precision Derwent pippurimylly 190 mm
      • 05011268907937
      • 778037
      1
      62.95 EUR
    • Cole & Mason Precision Forest Capstan Dark Wood suolamylly 200 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102860368.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139239093.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139238887.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102860369.jpg
      Cole & Mason Cole & Mason Precision Forest Capstan Dark Wood suolamylly 200 mm Precision Forest Capstan Dark Wood suolamylly 200 mm Precision Forest Capstan Dark Wood suolamylly 200 mm Cole & Mason Precision Forest Capstan Dark Wood suolamylly 200 mm. Erittäin kestävä keraaminen koneisto. (2)
      Cole & Mason Precision Forest Capstan Dark Wood suolamylly 200 mm
      • 05011268900303
      • 90414
      1
      30.85 EUR
    • Cole & Mason Suola- & Pippurimylly Oslo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106556469.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95309147.jpg
      Cole & Mason Cole & Mason Suola- & Pippurimylly Oslo Suola- & Pippurimylly Oslo Suola- & Pippurimylly Oslo Myllysetti OSLO 18,5 cm kirkas Hopea Akryyli - Ruostumaton teräs tuotemerkiltä Cole & Mason (1)
      Cole & Mason Suola- & Pippurimylly Oslo
      • 05011268899652
      • h56390P
      2
      84.26 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Amefa DEFAULT
        • amefa
    • Merkki (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • Alessi (alessi)
      • Amefa (amefa)
      • Brabantia (brabantia)
      • Adler (adler)
      • Alpina (alpina)
      • Bitz (bitz)
      • Bodum (bodum)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Chef'n (chef_n)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • CrushGrind (crushgrind)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Eppicotispai (eppicotispai)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hahn (hahn)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • HAY (hay)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Le Zie (le_zie)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Marimekko (marimekko)
      • Menu (menu)
      • Microplane (microplane)
      • Morsø (mors_)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Optimus (optimus)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Quttin (quttin)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scanpan (scanpan)
      • Skagerak (skagerak)
      • Spode (spode)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Zack (zack)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
    • Myllyn materiaali (kotelon_materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
    • Koneiston materiaali (tera_n_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Teräs (tera_s)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi