x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Eppicotispai Kardemummamylly saksanpähkinäpuu 10 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Eppicotispai Kardemummamylly saksanpähkinäpuu 10 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Eppicotispai Kardemummamylly saksanpähkinäpuu 10 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Eppicotispai Kardemummamylly saksanpähkinäpuu 10 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274162.jpg
Eppicotispai Eppicotispai Kardemummamylly saksanpähkinäpuu 10 cm Kardemummamylly saksanpähkinäpuu 10 cm Kardemummamylly saksanpähkinäpuu 10 cm Kardemummamylly saksanpähkinäpuu 10 cm tuotemerkiltä Eppicotispai (1)
  • 08017790100973
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
    • Materiaalit: Puu
  • 23.69 23.69 EUR 2
    2
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Kardemummamylly saksanpähkinäpuu 10 cm tuotemerkiltä Eppicotispai23.69, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Kardemummamylly saksanpähkinäpuu 10 cm tuotemerkiltä Eppicotispai23.69, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Rivsalt Raastinrauta Raastinsuola
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127908527.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212742467.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168606050.jpg
      Rivsalt Rivsalt Raastinrauta Raastinsuola Raastinrauta Raastinsuola Raastinrauta Raastinsuola Suolakivi ja raastinrauta ovat kokin luonnollisia keskikohtia, kun ne ovat mukana olevassa pöytätelineessään. (1)
      Rivsalt Raastinrauta Raastinsuola
      • 07350000765229
      1
    • Normann Copenhagen Junto suolasirotin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161526464.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Junto suolasirotin Junto suolasirotin Junto suolasirotin Junto-suolasirotin kuuluu Simon Legaldin Normann Copenhagenille suunnittelemaan Junto-kokoelmaan, joka on saanut innoituksensa perinteisestä espanjalaisesta botijo-saviastiasta. Kuten perinteiset botijot, myös Junto-astiat on valmistettu poltetusta terrakottasavesta, joka antaa niille rustiikkisen, lempeän ilmeen. Perinteikkään materiaalin vuoksi sirottimen sävy saattaa myös hieman vaihdella tuotteesta toiseen: se voi taittaa lämpöiseen oranssiin tai olla hieman tummempi ruskea. Junto-astioid... (1)
      Normann Copenhagen Junto suolasirotin
      • 05712396033573
      1
    • Peugeot Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157446213.jpg
      Peugeot Peugeot Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta Kaunis Peugeotin suolamylly mustaa mattapintaista puuta. (1)
      Peugeot Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta
      • 04006950037765
      1
    • Rivsalt Hammastikut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166262107.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173632025.jpg
      Rivsalt Rivsalt Hammastikut Hammastikut Hammastikut Rivsaltin hammastikut. (1)
      Rivsalt Hammastikut
      • 07350000768930
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 23.19
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 23.09
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 23.09
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 23.09
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 23.09
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 22.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 22.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 22.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 23.29
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 23.39
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 23.39
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 23.39
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 23.59
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.59
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.59
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.59
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.59
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.59
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 23.79
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 22.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 22.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 22.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 22.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 22.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 22.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 22.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 22.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 22.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 22.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 23.79
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 23.88
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 23.88
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 23.79
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 23.79
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 23.88
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 23.79
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 23.79
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 23.79
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.79
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 23.69
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 23.69
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.69
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 23.69
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 23.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.49
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 23.49
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 23.59
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.59
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 23.69
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.69
    • info@vertaa.fi