x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Eva Solo Pippuri- ja suolamyllyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Eva Solo Green Tool Maustehakkuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164452384.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167983563.jpg
      Eva Solo Eva Solo Green Tool Maustehakkuri Green Tool Maustehakkuri Green Tool Maustehakkuri This flavour grinder from Eva Solo belongs to the Green Tool series, that contains kitchen utensils that are designed with the environment in mind. The handles are made of sustainable composite material, which means that half of the plastic is replaced by wheat fibres. Use the flavour grinder to easily grind or crush your spices both fresh and dried. Osta Maustemyllyt ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Eva Solo Green Tool Maustehakkuri
      • 05706631198929
      3
      39.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Amefa DEFAULT
        • amefa
    • Merkki (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • Alessi (alessi)
      • Amefa (amefa)
      • Brabantia (brabantia)
      • Alpina (alpina)
      • Bitz (bitz)
      • Bodum (bodum)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Chef'n (chef_n)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • CrushGrind (crushgrind)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Eppicotispai (eppicotispai)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hahn (hahn)
      • HAY (hay)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Le Zie (le_zie)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Marimekko (marimekko)
      • Menu (menu)
      • Microplane (microplane)
      • Morsø (mors_)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Optimus (optimus)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Quttin (quttin)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scanpan (scanpan)
      • Skagerak (skagerak)
      • Spode (spode)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Zack (zack)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
    • Myllyn materiaali (kotelon_materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
    • Koneiston materiaali (tera_n_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Teräs (tera_s)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi