x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    GEFU Pippuri- ja suolamyllyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • GEFU Moscata Laser Cut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128409130.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145614849.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115062642.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118690423.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132645297.jpg
      GEFU GEFU Moscata Laser Cut Moscata Laser Cut Moscata Laser Cut Freshly ground nutmeg without mess Many herb grinders leave leftovers at the time you place them on the table. With the GEFU Moscata nutmeg grinder you will not be bothered by this. This stainless steel mill has an aroma cover that prevents this. The mill has a laser-cut grater and offers space for four nutmeg nuts. The pendulum for grinding can be folded up so that it occupies less space. This makes the GEFU grinder easier to clean. (1)
      GEFU Moscata Laser Cut
      • 04006664346702
      2
      47.71 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Brabantia DEFAULT
        • brabantia
    • Merkki (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • Alessi (alessi)
      • Brabantia (brabantia)
      • AdHoc (adhoc)
      • Adler (adler)
      • Bestron (bestron)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • CrushGrind (crushgrind)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • FRED (fred)
      • GEFU (gefu)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kähler (ka_hler)
      • Küchenprofi (ku_chenprofi)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Mesko (mesko)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Oxo (oxo)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scanpan (scanpan)
      • Serax (serax)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tristar (tristar)
      • Wesco (wesco)
      • WMF (wmf)
      • Zack (zack)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
    • Myllyn materiaali (kotelon_materiaali):
      • ABS (abs)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
    • Koneiston materiaali (tera_n_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Teräs (tera_s)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 50 € (price_40_50)
      • 50 € - 60 € (price_50_60)
      • ≥ 60 € (price_60)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi