x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hahn Pippuri- ja suolamyllyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Hahn Pisa Mausteteline 12 purkille, kromia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142273526.jpg
      Hahn Hahn Pisa Mausteteline 12 purkille, kromia Pisa Mausteteline 12 purkille, kromia Pisa Mausteteline 12 purkille, kromia Pisa Mausteteline 12 purkille, kromia tuotemerkiltä Hahn Kitchenware (1)
      Hahn Pisa Mausteteline 12 purkille, kromia
      • 05060149522110
      • H-71013
      2
      23.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Amefa DEFAULT
        • amefa
    • Merkki (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • Alessi (alessi)
      • Amefa (amefa)
      • Brabantia (brabantia)
      • Alpina (alpina)
      • Bitz (bitz)
      • Bodum (bodum)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Chef'n (chef_n)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • CrushGrind (crushgrind)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Eppicotispai (eppicotispai)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hahn (hahn)
      • HAY (hay)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Le Zie (le_zie)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Marimekko (marimekko)
      • Menu (menu)
      • Microplane (microplane)
      • Morsø (mors_)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Optimus (optimus)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Quttin (quttin)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scanpan (scanpan)
      • Skagerak (skagerak)
      • Spode (spode)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Zack (zack)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
    • Myllyn materiaali (kotelon_materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
    • Koneiston materiaali (tera_n_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Teräs (tera_s)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi