x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kay bojesen Pippuri- ja suolamyllyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Kay bojesen Menageri pippurimylly, tammi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148470488.jpg
      Kay bojesen Kay bojesen Menageri pippurimylly, tammi Menageri pippurimylly, tammi Menageri pippurimylly, tammi Kay Bojesenin Menageri-pippurimylly on hurmaava vanhan ajan käsikäyttöinen pippurimylly, joka sisältää korkealaatuisen keraamisen CrushGrind-mekanismin pippurin jauhamiseen. Puisista leluistaan ja koriste-esineistään tunnettu Kay Bojesen suunnitteli Menageri-sarjan 1940-luvulla, ja sen FSC-sertifioidusta tammesta valmistetut tuotteet tuovat ruokapöytään puulle ominaista lämpöä ja pehmeyttä. Orgaaniset muodot ja luonnollisen kaunis puupinta luovat myös kiinnostavan kontrastin puun ja lasisten ... (1)
      Kay bojesen Menageri pippurimylly, tammi
      • 05709513391227
      4
      47.00 EUR
    • Kay bojesen - Salt & Pepper Set (39123)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161521662.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165656526.jpg
      Kay bojesen Kay bojesen - Salt & Pepper Set (39123) - Salt & Pepper Set (39123) - Salt & Pepper Set (39123) Kay Bojesenin Menageri-sarjan suola- ja pippurisirottimet hurmaavat lempeän pyöreillä muodoillaan. Viimeistele ruoka-annokset tai kattaus kauniilla sirottimilla! Puisista leluistaan ja koriste-esineistään tunnettu Kay Bojesen suunnitteli Menageri-sarjan 1940-luvulla, ja sen FSC-sertifioidusta tammesta valmistetut tuotteet tuovat ruokapöytään puulle ominaista lämpöä ja pehmeyttä. Orgaaniset muodot ja luonnollisen kaunis puupinta luovat myös kiinnostavan kontrastin puun ja lasisten tai keraamis... (1)
      Kay bojesen - Salt & Pepper Set (39123)
      • 05709513391234
      2
      33.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Amefa DEFAULT
        • amefa
    • Merkki (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • Alessi (alessi)
      • Amefa (amefa)
      • Brabantia (brabantia)
      • Alpina (alpina)
      • Bitz (bitz)
      • Bodum (bodum)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Chef'n (chef_n)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • CrushGrind (crushgrind)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Eppicotispai (eppicotispai)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hahn (hahn)
      • HAY (hay)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Le Zie (le_zie)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Marimekko (marimekko)
      • Menu (menu)
      • Microplane (microplane)
      • Morsø (mors_)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Optimus (optimus)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Quttin (quttin)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scanpan (scanpan)
      • Skagerak (skagerak)
      • Spode (spode)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Zack (zack)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
    • Myllyn materiaali (kotelon_materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
    • Koneiston materiaali (tera_n_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Teräs (tera_s)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi