x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Marimekko Oiva - Siirtolapuutarha maustemylly, savi - valkoinen

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Marimekko Oiva - Siirtolapuutarha maustemylly, savi - valkoinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Marimekko Oiva - Siirtolapuutarha maustemylly, savi - valkoinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Marimekko Oiva - Siirtolapuutarha maustemylly, savi - valkoinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248257067.jpg?ts=1
Marimekko Marimekko Oiva - Siirtolapuutarha maustemylly, savi - valkoinen Oiva - Siirtolapuutarha maustemylly, savi - valkoinen Oiva - Siirtolapuutarha maustemylly, savi - valkoinen Maustemyllyssä Marimekko-tuotemerkiltä on moderni look savesta korkealaatuisella hiontamekanismilla sekä suolalle ja pippurille ja pilkullisella, ikonisella kuvioinnilla. Kiinassa valmistettu. Suunnittelija: Maija Louekari. Alkuperäinen muotoilu vuodelta 2009. Tietoa Marimekko-merkkisestä maustemyllystä - Oiva/Siirtolapuutarha on arvostettu sen korkealaatuisesta hiontamekanismista- Oiva/Siirtolapuutarha on arvostettu myös sen ikonisesta kuvioinnista.- Osa Siirtolapuutarha -mallistoa.- Korkeus: 140 mm.- Halkaisija: 60 mm.- Paino: 390 g . Osta Maustemyllyt ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
  • 06411254754269
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Printtikuosi
    • Materiaalit: Kivimateriaali
  • 61.99 69.00 EUR 2
    2
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Oiva/Siirtolapuutarha Maustemylly tuotemerkiltä Marimekko61.99, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Maustemyllyssä Marimekko-tuotemerkiltä on moderni look savesta korkealaatuisella hiontamekanismilla sekä suolalle ja pippurille ja pilkul...69.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Cole & Mason Cube 14,5 cm akryyli suolamylly
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208453750.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247951378.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231607877.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219024421.jpg?ts=1
      Cole & Mason Cole & Mason Cube 14,5 cm akryyli suolamylly Cube 14,5 cm akryyli suolamylly Cube 14,5 cm akryyli suolamylly Tyylikäs Cube-suolamylly korostaa modernia kattausta. Mylly on valmistettu kristallinkirkkaasta akryylista, ja siinä on kestävä keraaminen koneisto. Suolamyllyn koneisto on myös erittäin tehokas: se jauhaa suolaa runsaasti jokaisella pyöräytyksellä. Koneistolla on rajoitettu elinikäinen takuu. (1)
      Cole & Mason Cube 14,5 cm akryyli suolamylly
      • 05011268900068
      • 778023
      1
    • Spring Copenhagen The Salt Egg suola-astia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162864591.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148839923.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227122189.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243285807.jpg?ts=1
      Spring Copenhagen Spring Copenhagen The Salt Egg suola-astia The Salt Egg suola-astia The Salt Egg suola-astia The Salt Egg - Spring Copenhagen, Puu, Puu (1)
      Spring Copenhagen The Salt Egg suola-astia
      • 05713487000092
      1
    • Joseph Joseph Milltop -myllysetti, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213094437.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173406099.jpg?ts=1
      Joseph Joseph Joseph Joseph Milltop -myllysetti, sininen Milltop -myllysetti, sininen Milltop -myllysetti, sininen Joseph Joseph Milltop -suola- ja pippurimyllyt ovat muotoilultaan moderneja ja ne tuovat ripauksen tyyliä keittiöön. Näiden myllyjen jauhatus mekanismi sijaitsee ylhäällä, joten käytettäessä mylly käännetään ylösalaisin ja yksinkertaisesti kierretään pohjaa. Myllyt on helppo täyttää ja kaurkeus on säädettävissä.Mitat: 16,9 x 7 x 7 cmKeraaminen jauhatus mekanismi (1)
      Joseph Joseph Milltop -myllysetti, sininen
      • 05028420003147
      1
    • Peugeot Bistro MS graphite, 10 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252221620.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249009227.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207142387.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211567148.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207142386.jpg?ts=1
      Peugeot Peugeot Bistro MS graphite, 10 cm Bistro MS graphite, 10 cm Bistro MS graphite, 10 cm Suolamyllyssä Peugeot-tuotemerkiltä on loistava muotoilu puusta eksklusiivisella, graphite huolittelulla. Siinä on tyylikäs nappi metallista ylhäällä jauhamistoiminnon helppoa säätämistä varten. Kuivan suolan (vuorisuolan) jauhamiseen (kristallin koko saa olla enintään 4mm). Tietoa Peugeot-merkkisestä suolamyllystä - Graphite huolittelu.- Tämä suolamylly kuuluu Peugeot-brändin Bistro-mallistoon.- Koko: 10 cm.- Pakkausmäärä: 1- Vesipohjainen maali.- Sisällytetyt kristallisuolat.- Klassinen asennus.- Ranskassa valmistettu Osta Maustemyllyt ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Peugeot Bistro MS graphite, 10 cm
      • 04006950039516
      1
    • min
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 72.54
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 70.69
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 68.80
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 66.89
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 63.09
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 70.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 70.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 70.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 70.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 70.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 70.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 70.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 70.99
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 70.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 72.09
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 72.49
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 72.49
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 72.49
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 72.49
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 72.49
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 72.49
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 72.49
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 72.29
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 71.09
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 71.09
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 71.09
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 71.09
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 71.19
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 71.19
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 71.19
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 65.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 65.99
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 71.39
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 65.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 65.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 65.99
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 65.99
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 72.09
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 72.09
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 71.68
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 72.19
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 65.00
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 65.00
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 57.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 56.09
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 54.19
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 52.29
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 50.49
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 50.49
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 72.49
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 57.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 57.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 57.99
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 57.99
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 71.68
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 71.90
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 71.90
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 71.90
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 61.99
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Mon Dec 19 01:00:00 CET 2022 61.99
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 61.99
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 70.89
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 70.79
      • Sat Dec 24 01:00:00 CET 2022 70.89
      • Sun Dec 25 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 61.99
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 61.99
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 61.99
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 61.99
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Tue Jan 17 01:00:00 CET 2023 61.99
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 69.49
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 69.49
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 70.08
      • Sat Jan 21 01:00:00 CET 2023 70.30
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 70.18
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 70.18
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 70.18
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 61.99
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Mon Jan 30 01:00:00 CET 2023 61.99
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 61.99
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 61.99
    • info@vertaa.fi