x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Normann Copenhagen Maustemyllyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Normann Copenhagen Craft Suolamylly pieni tammea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178375171.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Craft Suolamylly pieni tammea Craft Suolamylly pieni tammea Craft Suolamylly pieni tammea Craft suolamylly merkiltä Normann Copenhagen, suunnitellut Simon Legald. Tyylikäs maustemylly muistuttaa pesäpallomailaa. Valmistettu tammipuusta ja marmorista, jonka valkoinen sävy kertoo että mylly sisältää suolaa. Craft Suolamylly Pieni, Valkoinen - Normann Copenhagen - Valkoinen Maustemyllyt i - Normann Copenhagen (1)
      Normann Copenhagen Craft Suolamylly pieni tammea
      • 05707434058977
      2
      81.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Amefa DEFAULT
        • amefa
    • Merkki (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • Alessi (alessi)
      • Amefa (amefa)
      • Brabantia (brabantia)
      • AdHoc (adhoc)
      • Alpina (alpina)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Champion (champion)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Design Letters (design_letters)
      • Eppicotispai (eppicotispai)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Funktion (funktion)
      • GEFU (gefu)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GSI (gsi)
      • HAY (hay)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Marimekko (marimekko)
      • Menu (menu)
      • Metaltex (metaltex)
      • Morsø (mors_)
      • Nordwik (nordwik)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Optimus (optimus)
      • Patisse (patisse)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Skagerak (skagerak)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Victoria (victoria)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Xantia (xantia)
      • Zack (zack)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
    • Myllyn materiaali (kotelon_materiaali):
      • ABS (abs)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Koneiston materiaali (tera_n_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Teräs (tera_s)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi