x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Normann Copenhagen Maustemyllyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Normann Copenhagen - Craft Salt Mill Small - Oak/White
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115102332.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255012482.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264359359.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264359358.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/264359356.jpg?ts=1
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen - Craft Salt Mill Small - Oak/White - Craft Salt Mill Small - Oak/White - Craft Salt Mill Small - Oak/White Craft salt mill from Normann Copenhagen, designed by Simon Legald. The salt mill is made of oak with a top of white marble which indicates that it contains salt. The grinder is a ceramic CrushGrind®. CrushGrind is one of the leading brands in the market. The grinder has been tested to grind salt and pepper for normal use in an average household for the equivalent of 200 years - without showing notable wear. Available in two different sizes. Clean with a damp cloth. Osta Maustemyllyt ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (2)
      Normann Copenhagen - Craft Salt Mill Small - Oak/White
      • 05707434058977
      3
      good_buy
      75.00 EUR
    • Normann Copenhagen - Craft Pepper Mill Small - Oak/Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115102544.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70469643.jpg?ts=1
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen - Craft Pepper Mill Small - Oak/Black - Craft Pepper Mill Small - Oak/Black - Craft Pepper Mill Small - Oak/Black (1)
      Normann Copenhagen - Craft Pepper Mill Small - Oak/Black
      • 05707434058960
      1
      85.00 EUR
    • Normann Copenhagen - Friends Salt & Pepper Set (130505)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149213552.jpg?ts=1
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen - Friends Salt & Pepper Set (130505) - Friends Salt & Pepper Set (130505) - Friends Salt & Pepper Set (130505) (1)
      Normann Copenhagen - Friends Salt & Pepper Set (130505)
      • 05707434054672
      1
      33.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Amefa DEFAULT
        • amefa
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Brabantia DEFAULT
        • brabantia
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • AdHoc (adhoc)
      • Amefa (amefa)
      • Brabantia (brabantia)
      • Aarikka (aarikka)
      • Aida (aida)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bomann (bomann)
      • Bosch (bosch)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Cecotec (cecotec)
      • Champion (champion)
      • Chef'n (chef_n)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cole and mason (cole_and_mason)
      • Cole&Mason (cole_mason)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Dorre (dorre)
      • DUKA (duka)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hahn (hahn)
      • HAY (hay)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leonardo (leonardo)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Maku (maku)
      • Marimekko (marimekko)
      • Markus Aujalay (markus_aujalay)
      • Menu (menu)
      • Metaltex (metaltex)
      • Microplane (microplane)
      • Morsø (mors_)
      • MSR (msr)
      • No name (no_name)
      • Nordwik (nordwik)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northix (northix)
      • Oxo (oxo)
      • ProfiCook (proficook)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rivsalt (rivsalt)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sagaform (sagaform)
      • Severin (severin)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Stelton (stelton)
      • Tala (tala)
      • Tefal (tefal)
      • Tescoma (tescoma)
      • Victoria (victoria)
      • WMF (wmf)
      • Zack (zack)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tammi (tammi)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koneiston materiaali (tera_n_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Hiiliteräs (hiilitera_s)
      • Hopea (hopea)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tammi (tammi)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Myllyn materiaali (kotelon_materiaali):
      • ABS (abs)
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Lasi (lasi)
      • Muovi (muovi)
      • Polypropeeni (polypropeeni)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi