x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Normann Copenhagen Pippuri- ja suolamyllyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Normann Copenhagen Friends Suola & Pippuri Setti - Siivilät & Sirottimet Posliini Musta - 130505
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149213552.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Friends Suola & Pippuri Setti - Siivilät & Sirottimet Posliini Musta - 130505 Friends Suola & Pippuri Setti - Siivilät & Sirottimet Posliini Musta - 130505 Friends Suola & Pippuri Setti - Siivilät & Sirottimet Posliini Musta - 130505 Friends suola ja pippuri setti merkiltä Normann Copenhagen, muotoillut Troels Oder ja HuskMitNavn. Erikoinen setti täynnä huumoria ja personaallisuutta. Ukot ovat saanet lempinimet "Gordon" & "Andreas" ja muotoilijat leikkivät kaksimielisellä tanskalaisella sanalla "Bøsse", mikä tarkoittaa sekä "shaker" että "gay". Toisella hahmolla on liivi, toisella ei, jotta suolan ja pippurin voi erottaa toisistaan helposti. Friends Suola & Pippuri setti - Normann Copenhagen - Musta Siivilät & Sirottimet ... (1)
      Normann Copenhagen Friends Suola & Pippuri Setti - Siivilät & Sirottimet Posliini Musta - 130505
      • 05707434054672
      3
      33.50 EUR
    • Normann Copenhagen Craft Suolamylly Suuri Petsattu / - Maustemyllyt Tammi Valkoinen - 130514
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152321738.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Craft Suolamylly Suuri Petsattu / - Maustemyllyt Tammi Valkoinen - 130514 Craft Suolamylly Suuri Petsattu / - Maustemyllyt Tammi Valkoinen - 130514 Craft Suolamylly Suuri Petsattu / - Maustemyllyt Tammi Valkoinen - 130514 Craft salt mill from Normann Copenhagen, designed by Simon Legald. The salt mill has a base of stained oak and a top of white marble which indicates that it contains salt. The grinder is a ceramic CrushGrind®. CrushGrind is one of the leading brands in the market. The grinder has been tested to grind salt and pepper for normal use in an average household for the equivalent of 200 years - without showing notable wear. Available in two different sizes. Clean with a damp cloth. Osta Maustemyllyt... (1)
      Normann Copenhagen Craft Suolamylly Suuri Petsattu / - Maustemyllyt Tammi Valkoinen - 130514
      • 05712396003149
      2
      115.00 EUR
    • Normann Copenhagen Craft Suolamylly pieni tammea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150660653.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Craft Suolamylly pieni tammea Craft Suolamylly pieni tammea Craft Suolamylly pieni tammea Craft salt mill from Normann Copenhagen, designed by Simon Legald. The salt mill is made of oak with a top of white marble which indicates that it contains salt. The grinder is a ceramic CrushGrind®. CrushGrind is one of the leading brands in the market. The grinder has been tested to grind salt and pepper for normal use in an average household for the equivalent of 200 years - without showing notable wear. Available in two different sizes. Clean with a damp cloth. Osta Maustemyllyt ja muita ... (1)
      Normann Copenhagen Craft Suolamylly pieni tammea
      • 05707434058977
      2
      81.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Brabantia DEFAULT
        • brabantia
    • Merkki (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • Alessi (alessi)
      • Brabantia (brabantia)
      • Alpina (alpina)
      • Bitz (bitz)
      • Bodum (bodum)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Champion (champion)
      • Chef'n (chef_n)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • CrushGrind (crushgrind)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Eppicotispai (eppicotispai)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hahn (hahn)
      • HAY (hay)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Le Zie (le_zie)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Marimekko (marimekko)
      • Menu (menu)
      • Microplane (microplane)
      • Morsø (mors_)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Optimus (optimus)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Quttin (quttin)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scanpan (scanpan)
      • Skagerak (skagerak)
      • Spode (spode)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Zack (zack)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
    • Myllyn materiaali (kotelon_materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
    • Koneiston materiaali (tera_n_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Teräs (tera_s)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi