x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Peugeot Nancy Maustemylly 30 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Peugeot Nancy Maustemylly 30 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Peugeot Nancy Maustemylly 30 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Peugeot Nancy Maustemylly 30 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/116569986.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/83704280.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181235768.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181235773.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172025096.jpg?ts=1
Peugeot Peugeot Nancy Maustemylly 30 cm Nancy Maustemylly 30 cm Nancy Maustemylly 30 cm Klassisen ajattomin linjoin ja täysin läpinäkyvänä. (1)
  • 04006950012182
  • 900830
  • 91238
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Operation: Manual
    • Kotelon materiaali: Muovi
    • Konepesun kestävä: Ei
    • Määrä: 1
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Läpinäkyvä
    • Materiaalit: Muovi, Akryyli
  • Tekniset tiedot
    • Terän materiaali: Teräs
    • Akkukäyttöinen: Ei
    • Irroitettava kansi: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 30 cm
    • Leveys (cm): 6 cm
    • Syvyys: 6 cm
  • 44.99 44.99 EUR 1
    1
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      Klassisen ajattomin linjoin ja täysin läpinäkyvänä.44.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • DUKA Maustemylly 2 in 1 Suola& Pippuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220588721.jpg?ts=1
      DUKA DUKA Maustemylly 2 in 1 Suola& Pippuri Maustemylly 2 in 1 Suola& Pippuri Maustemylly 2 in 1 Suola& Pippuri Maustemylly 2 in 1 Suola& Pippuri tuotemerkiltä DUKA (1)
      DUKA Maustemylly 2 in 1 Suola& Pippuri
      • 07332494741668
      2
    • Kähler Hammershøi Mylly 13 cm Darkgreen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210281375.jpg?ts=1
      Kähler Kähler Hammershøi Mylly 13 cm Darkgreen Hammershøi Mylly 13 cm Darkgreen Hammershøi Mylly 13 cm Darkgreen Hammershøi Spice Mill from Kähler. Spice your table with this classic spice mill from the Hammershøi series, where ceramics and wood meet in an exciting mix. The ribbed pattern on the top not only gives a timeless and exclusive feel, it also provides a good grip. Combine the different colors to see a difference on your salt and pepper mill. Designed by Hans Christian Bauer. Osta Maustemyllyt ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Kähler Hammershøi Mylly 13 cm Darkgreen
      • 05703779185422
      2
    • Peugeot Bistrorama Pippurimylly 10 cm Candy Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229175649.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230797850.jpg?ts=1
      Peugeot Peugeot Bistrorama Pippurimylly 10 cm Candy Pink Bistrorama Pippurimylly 10 cm Candy Pink Bistrorama Pippurimylly 10 cm Candy Pink Pippurimyllyssä Peugeot-tuotemerkiltä on elegantti, ajaton muotoilu puusta käyttäjäystävällisellä toiminnolla jauhamistoiminnon helppoa säätämistä varten. Siinä on pyöristetty muoto hohtavalla huolittelulla. Useita eri kokoja. Täydellinen valinta itsellesi tai jollekin läheisellesi. Mustan, valkoisen, vihreän, punaisen, pinkin (max. 15% koko määrästä) pippurin ja korianterisiementen jauhamiseen. Ranskassa valmistettu. Tietoa Peugeot-merkkisestä pippurimyllystä - Valmistettu puusta.- Pippurimylly on saatavilla eri värissä.- Pippuri sisältyy mukaan.- Osa Bistro -mallistoa.- Myös saatavana suolamyllynä.- Täydellinen valinta itsellesi tai jollekin läheisellesi.- Luo täydellinen yhdistelmä sekoittamalla samaan kokoelmaan kuuluvien kappaleiden kanssa.- Mustan, valkoisen, vihreän, punaisen, pinkin (max. 15% koko määrästä) pippurin ja korianterisiementen jauhamiseen.- PEFC-sertifikaatti.- Ranskassa valmistettu. Pippurimyllyn hoito-ohjeet - Vain käsinpesu. Osta Maustemyllyt ja muita Keittiöväli (1)
      Peugeot Bistrorama Pippurimylly 10 cm Candy Pink
      • 04006950040789
      1
    • Peugeot Bistrorama Suolamylly 10 cm Pistachio
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229175637.jpg?ts=1
      Peugeot Peugeot Bistrorama Suolamylly 10 cm Pistachio Bistrorama Suolamylly 10 cm Pistachio Bistrorama Suolamylly 10 cm Pistachio Suolamyllyssä Peugeot-tuotemerkiltä on elegantti, ajaton muotoilu puusta käyttäjäystävällisellä toiminnolla jauhamistoiminnon helppoa säätämistä varten. Siinä on pyöristetty muoto hohtavalla huolittelulla. Useita eri kokoja. Kuivan suolan (vuorisuolan) jauhamiseen (kristallin koko saa olla enintään 4mm). Täydellinen valinta itsellesi tai jollekin läheisellesi. Ranskassa valmistettu. Tietoa Peugeot-merkkisestä suolamyllystä - Valmistettu puusta.- Suolamylly on saatavilla eri värissä.- Kristallisuola sisältyy mukaan.- Osa Bistro -mallistoa.- Myös saatavana pippurimyllynä.- Täydellinen valinta itsellesi tai jollekin läheisellesi.- Kuivan suolan (vuorisuolan) jauhamiseen (kristallin koko saa olla enintään 4mm).- PEFC-sertifikaatti.- Ranskassa valmistettu. Suolamyllyn hoito-ohjeet - Vain käsinpesu. Osta Maustemyllyt ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Peugeot Bistrorama Suolamylly 10 cm Pistachio
      • 04006950040758
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 44.99
    • info@vertaa.fi