x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Peugeot Paris uS Pepper Mill 12 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Peugeot Paris uS Pepper Mill 12 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Peugeot Paris uS Pepper Mill 12 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Peugeot Paris uS Pepper Mill 12 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202430447.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84738549.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236981371.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236981372.jpg?ts=1
Peugeot Peugeot Paris uS Pepper Mill 12 cm Paris uS Pepper Mill 12 cm Paris uS Pepper Mill 12 cm Paris is Peugeot's signature model and the grinder classic above them all. The grinder has the patented u'Select system with 6 different fixed settings - from fine to rough. Once selected, it will not change when you use the grinder. Just turn the ring at the bottom of the grinder and select the desired degree of fineness. Unique grinding mill. Sustainable wood puller. Peugeot recommends using peppercorns with a diameter of 5 millimeters or less for the pepper mill to function optimally. (1)
  • 04006950023447
  • 778044
  • PM23447
  • 91213
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Operation: Manual
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
    • Materiaalit: Puu
  • Tekniset tiedot
    • Terän materiaali: Teräs
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 12 cm
  • 46.19 46.19 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Paris is Peugeot's signature model and the grinder classic above them all. The grinder has the patented u'Select system with 6 different ...46.19, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Kay bojesen Menageri suola- ja pippurisirotin, tammi - savustettu tammi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161521662.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218863096.jpg?ts=1
      Kay bojesen Kay bojesen Menageri suola- ja pippurisirotin, tammi - savustettu tammi Menageri suola- ja pippurisirotin, tammi - savustettu tammi Menageri suola- ja pippurisirotin, tammi - savustettu tammi Kay Bojesenin Menageri-sarjan suola- ja pippurisirottimet hurmaavat lempeän pyöreillä muodoillaan. Viimeistele ruoka-annokset tai kattaus kauniilla sirottimilla! Puisista leluistaan ja koriste-esineistään tunnettu Kay Bojesen suunnitteli Menageri-sarjan 1940-luvulla, ja sen FSC-sertifioidusta tammesta valmistetut tuotteet tuovat ruokapöytään puulle ominaista lämpöä ja pehmeyttä. Orgaaniset muodot ja luonnollisen kaunis puupinta luovat myös kiinnostavan kontrastin puun ja lasisten tai keraamisten astioiden välille. (1)
      Kay bojesen Menageri suola- ja pippurisirotin, tammi - savustettu tammi
      • 05709513391234
      2
    • Peugeot Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157446213.jpg?ts=1
      Peugeot Peugeot Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta Kaunis Peugeotin suolamylly mustaa mattapintaista puuta. (1)
      Peugeot Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta
      • 04006950037765
      1
    • By Wirth - Salt Me - Nature
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242622635.jpg?ts=1
      By Wirth By Wirth - Salt Me - Nature - Salt Me - Nature - Salt Me - Nature (1)
      By Wirth - Salt Me - Nature
      • 00787416459140
      1
    • Georg Jensen Cobra Suola & Pippurimylly Ruostumaton teräs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206056736.jpg?ts=1
      Georg Jensen Georg Jensen Cobra Suola & Pippurimylly Ruostumaton teräs Cobra Suola & Pippurimylly Ruostumaton teräs Cobra Suola & Pippurimylly Ruostumaton teräs Cobra Suola & Pippurimylly Ruostumaton teräs tuotemerkiltä Georg Jensen (1)
      Georg Jensen Cobra Suola & Pippurimylly Ruostumaton teräs
      • 05713275204015
      2
    • min
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 41.92
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 41.92
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 46.06
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 46.06
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 46.06
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 46.06
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 46.06
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 42.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 42.89
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 46.06
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 46.19
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 46.19
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 46.19
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 46.19
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 46.19
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 46.19
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 46.19
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 46.19
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 37.38
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 46.19
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 46.19
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 46.19
    • info@vertaa.fi