x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Rig-Tig CHEFFY mylly grey

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Rig-Tig CHEFFY mylly grey
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Rig-Tig CHEFFY mylly grey
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Rig-Tig CHEFFY mylly grey
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223191092.jpg?ts=1
Rig-Tig Rig-Tig CHEFFY mylly grey CHEFFY mylly grey CHEFFY mylly grey Tanskalaisen RIG-TIGinCHEFFY suola-/pippurimyllyssä on sylinterinmuotoinen alaosa ja pyöristetty yläosa sekä kaunis uritettu pinta, joka antaa hyvä tarttumisotteen. (1)
  • 05709846029583
3
  • 28.89 34.49 EUR 3
    3
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      Tanskalaisen RIG-TIGinCHEFFY suola-/pippurimyllyssä on sylinterinmuotoinen alaosa ja pyöristetty yläosa sekä kaunis uritettu pinta, joka ...28.89, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      CHEFFY mylly grey tuotemerkiltä Rig-Tig34.49, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      CHEFFY mylly grey tuotemerkiltä Rig-Tig34.49, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • GEFU Dobbeltmřlle LAMOLA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223826294.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233655742.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200282991.jpg?ts=1
      GEFU GEFU Dobbeltmřlle LAMOLA Dobbeltmřlle LAMOLA Dobbeltmřlle LAMOLA Dobbeltmlle LAMOLA (1)
      GEFU Dobbeltmřlle LAMOLA
      • 04006664346382
      1
    • Normann Copenhagen Junto suolasirotin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161526464.jpg?ts=1
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Junto suolasirotin Junto suolasirotin Junto suolasirotin Junto-suolasirotin kuuluu Simon Legaldin Normann Copenhagenille suunnittelemaan Junto-kokoelmaan, joka on saanut innoituksensa perinteisestä espanjalaisesta botijo-saviastiasta. Kuten perinteiset botijot, myös Junto-astiat on valmistettu poltetusta terrakottasavesta, joka antaa niille rustiikkisen, lempeän ilmeen. Perinteikkään materiaalin vuoksi sirottimen sävy saattaa myös hieman vaihdella tuotteesta toiseen: se voi taittaa lämpöiseen oranssiin tai olla hieman tummempi ruskea. Junto-astioid... (1)
      Normann Copenhagen Junto suolasirotin
      • 05712396033573
      1
    • Peugeot Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157446213.jpg?ts=1
      Peugeot Peugeot Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta Kaunis Peugeotin suolamylly mustaa mattapintaista puuta. (1)
      Peugeot Isen with handle u'Select Suolamylly Matta Musta
      • 04006950037765
      1
    • Peugeot Bistrorama Suolamylly 10 cm Pistachio
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229175637.jpg?ts=1
      Peugeot Peugeot Bistrorama Suolamylly 10 cm Pistachio Bistrorama Suolamylly 10 cm Pistachio Bistrorama Suolamylly 10 cm Pistachio Suolamyllyssä Peugeot-tuotemerkiltä on elegantti, ajaton muotoilu puusta käyttäjäystävällisellä toiminnolla jauhamistoiminnon helppoa säätämistä varten. Siinä on pyöristetty muoto hohtavalla huolittelulla. Useita eri kokoja. Kuivan suolan (vuorisuolan) jauhamiseen (kristallin koko saa olla enintään 4mm). Täydellinen valinta itsellesi tai jollekin läheisellesi. Ranskassa valmistettu. Tietoa Peugeot-merkkisestä suolamyllystä - Valmistettu puusta.- Suolamylly on saatavilla eri värissä.- Kristall... (1)
      Peugeot Bistrorama Suolamylly 10 cm Pistachio
      • 04006950040758
      1
      deal
    • min
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 36.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 36.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 33.79
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 33.79
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 33.79
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 33.59
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 33.59
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 33.40
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 33.49
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 33.69
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 33.69
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 33.69
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 33.40
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 33.40
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 33.40
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 33.18
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 33.18
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 33.18
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 33.18
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 32.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 32.89
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 28.89
    • info@vertaa.fi