x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Spring Copenhagen Pippuri- ja suolamyllyt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Spring Copenhagen The Pepper Bird maustemylly
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148841869.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162862040.jpg
      Spring Copenhagen Spring Copenhagen The Pepper Bird maustemylly The Pepper Bird maustemylly The Pepper Bird maustemylly Tanskalaisen Spring Copenhagenin pippurimylly. (1)
      Spring Copenhagen The Pepper Bird maustemylly
      • 05713487000108
      3
      85.99 EUR
    • Spring Copenhagen The Salt Penguin Suolamylly
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162874741.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166263768.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148841894.jpg
      Spring Copenhagen Spring Copenhagen The Salt Penguin Suolamylly The Salt Penguin Suolamylly The Salt Penguin Suolamylly Spring Copenhagenin The Salt Penguin -maustemyllyssä korkea laatu ja käsityö kohtaavat leikkisän ja kekseliään muotoilun. Vaahterasta ja pähkinäpuusta käsityönä valmistettu maustemylly toimii linnun päätä pyörittämällä; suola täytetään myllyyn linnun irrotettavan siiven kautta. J. I. Christoffersenin suunnittelema, pingviiniä muistuttava The Salt Penguin -mylly ilahduttaa niin käyttöesineenä keittiössä ja ruokailutilassa kuin koristeena kirjahyllyssä tai lipaston päällä. (1)
      Spring Copenhagen The Salt Penguin Suolamylly
      • 05713487000115
      3
      85.99 EUR
    • Spring Copenhagen The Pepper Owl - Spring Copenhagen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148310155.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162875985.jpg
      Spring Copenhagen Spring Copenhagen The Pepper Owl - Spring Copenhagen The Pepper Owl - Spring Copenhagen The Pepper Owl - Spring Copenhagen Spring Copenhagenin The Pepper Owl on ihastuttava, pöllöä muistuttava pippurimylly, joka jauhaapippurin päätään kääntämällä. Jesper Wolffin suunnittelema korkealaatuinen pippurimylly on valmistettu kolmesta eri puulajista: vaahterasta, mahongista ja pähkinäpuusta. The Pepper Owl on mainio lahjaidea kaikille keittiössä viihtyville. (1)
      Spring Copenhagen The Pepper Owl - Spring Copenhagen
      • 05713487000306
      3
      68.99 EUR
    • Spring Copenhagen The Snowy Owl - Spring Copenhagen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148841823.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167156601.jpg
      Spring Copenhagen Spring Copenhagen The Snowy Owl - Spring Copenhagen The Snowy Owl - Spring Copenhagen The Snowy Owl - Spring Copenhagen Spring Copenhagenin The Snowy Owl on ihastuttava, pöllöä muistuttava suolamylly, joka jauhaasuolan päätään kääntämällä. Jesper Wolffin suunnittelema korkealaatuinensuolamylly on valmistettu kolmesta eri puulajista: vaahterasta, mahongista ja pähkinäpuusta. The Snowy Owl on mainio lahjaidea kaikille keittiössä viihtyville. (1)
      Spring Copenhagen The Snowy Owl - Spring Copenhagen
      • 05713487002003
      3
      68.99 EUR
    • Spring Copenhagen The Salt Egg - Spring Copenhagen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162864591.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148839923.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167987325.jpg
      Spring Copenhagen Spring Copenhagen The Salt Egg - Spring Copenhagen The Salt Egg - Spring Copenhagen The Salt Egg - Spring Copenhagen Spring Copenhagenin The Salt Egg on pieni, munanmuotoinen puuesine, jonka voit täyttää vaikkapa sormi- tai pöytäsuolalla. Tanskalaismuotoilija Tonn-P suunnitteli The Salt Eggiin jo 1900-luvun puolivälissä, muttalaajempaan tuotantoon seon päässyt vastahiljattain. Sympaattinen suola-astia ilahduttaa sekä arjen että juhlan kattauksissa, ja sen tiivis kansi suojaasisältöäkosteudelta.The Salt Egg on valmistettu mehiläisvahalla käsitellystä saarnesta. (1)
      Spring Copenhagen The Salt Egg - Spring Copenhagen
      • 05713487000092
      2
      83.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Puinen DEFAULT
        • puu
      • Peugeot DEFAULT
        • peugeot
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Amefa DEFAULT
        • amefa
    • Merkki (brand):
      • Peugeot (peugeot)
      • Alessi (alessi)
      • Amefa (amefa)
      • Brabantia (brabantia)
      • Alpina (alpina)
      • Bitz (bitz)
      • Bodum (bodum)
      • By Wirth (by_wirth)
      • Chef'n (chef_n)
      • Cole & Mason (cole_mason)
      • CrushGrind (crushgrind)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Eppicotispai (eppicotispai)
      • Esperanza (esperanza)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hahn (hahn)
      • HAY (hay)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Le Zie (le_zie)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Marimekko (marimekko)
      • Menu (menu)
      • Microplane (microplane)
      • Morsø (mors_)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Optimus (optimus)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Quttin (quttin)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scanpan (scanpan)
      • Skagerak (skagerak)
      • Spode (spode)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • Stelton (stelton)
      • Tefal (tefal)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Zack (zack)
      • Zassenhaus (zassenhaus)
    • Myllyn materiaali (kotelon_materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
    • Koneiston materiaali (tera_n_materiaali):
      • Keraaminen (keraaminen)
      • Teräs (tera_s)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 75 € (price_3)
      • ≥ 75 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi