x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    AEVOR Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • AEVOR Pocket Sweater grey melange Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160967858.jpg
      AEVOR AEVOR Pocket Sweater grey melange Koko M Pocket Sweater grey melange Koko M Pocket Sweater grey melange Koko M Etsitkö minimalistista svetaria, jonka voit helposti yhdistää moneen tyyliin? Etsintäsi on ohi AEVORin Pocket Sweaterin ansiosta. Se ei vain näytä hyvältä, mutta tarjoaa myös laadukkaita yksityiskohtia kuten piilotetun verkkotaskun sivulla.Lisäksi tulet tekemään tästä hupparista uuden jokapäiväisen suosikkisi, kiitos sen pehmeän luomu puuvillan. GOTS-sertifioitu Global Organic Textile Standard (GOTS) on maailmanlaajuinen standardi tekstiilien prosessointiin luomu-valmistetuista luonnonkuiduis... (1)
      AEVOR Pocket Sweater grey melange Koko M
      • 04057081084968
      1
      deal
      69.95 EUR
    • AEVOR Pocket Sweater grey melange Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160967858.jpg
      AEVOR AEVOR Pocket Sweater grey melange Koko S Pocket Sweater grey melange Koko S Pocket Sweater grey melange Koko S Etsitkö minimalistista svetaria, jonka voit helposti yhdistää moneen tyyliin? Etsintäsi on ohi AEVORin Pocket Sweaterin ansiosta. Se ei vain näytä hyvältä, mutta tarjoaa myös laadukkaita yksityiskohtia kuten piilotetun verkkotaskun sivulla.Lisäksi tulet tekemään tästä hupparista uuden jokapäiväisen suosikkisi, kiitos sen pehmeän luomu puuvillan. GOTS-sertifioitu Global Organic Textile Standard (GOTS) on maailmanlaajuinen standardi tekstiilien prosessointiin luomu-valmistetuista luonnonkuiduis... (1)
      AEVOR Pocket Sweater grey melange Koko S
      • 04057081084951
      1
      deal
      69.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • AEVOR (aevor)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Asics (asics)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bebefield (bebefield)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bogner (bogner)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • DKNY (dkny)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (Petite) (forever_new_petite_)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JDY (jdy)
      • Jilla Active (jilla_active)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LMTD (lmtd)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love (love)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Minimum (minimum)
      • Minymo (minymo)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Morris (morris)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • Palmers (palmers)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Sanetta (sanetta)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Stitch and Soul (stitch_and_soul)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • WAWWA (wawwa)
      • WEARKND (wearknd)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Elastaani (elastaani)
      • Hamppu (hamppu)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi