x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    BOSS Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • BOSS Aluspaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145109080.jpg
      BOSS BOSS Aluspaita Aluspaita Aluspaita Materiaali: Jersey; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Melange; Design: Necktape, Tikattu sauma/reuna, Suora leikkaus, Kantattu pääntie; Ekstrat: Label Print, Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: 1/4-hiha; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      BOSS Aluspaita
      • 04029045072946
      • BSS1008001000002
      1
      most_sold
      39.90 EUR
    • BOSS Paita 'Tacks 1'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203202486.jpg
      BOSS BOSS Paita 'Tacks 1' Paita 'Tacks 1' Paita 'Tacks 1' Materiaali: Jersey; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Tikattu sauma/reuna, Kantattu pääntie; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      BOSS Paita 'Tacks 1'
      • 04043199182528
      1
      59.90 EUR
    • BOSS Paita 'ThreeSixty 2'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203203318.jpg
      BOSS BOSS Paita 'ThreeSixty 2' Paita 'ThreeSixty 2' Paita 'ThreeSixty 2' Materiaali: Jersey; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Logoprintti; Design: Tikattu sauma/reuna, Kantattu pääntie; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      BOSS Paita 'ThreeSixty 2'
      • 04043198024348
      1
      89.90 EUR
    • BOSS Paita 'Chark'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202926691.jpg
      BOSS BOSS Paita 'Chark' Paita 'Chark' Paita 'Chark' Materiaali: Jersey; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Tikattu sauma/reuna, Resori-/ribbineulekaulus, Suora sauma, Suora leikkaus, Necktape; Ekstrat: Samansävyiset saumat, Pehmeä kangas, Label Print; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      BOSS Paita 'Chark'
      • 04043201464475
      1
      59.90 EUR
    • BOSS Paita 'Chark'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186403664.jpg
      BOSS BOSS Paita 'Chark' Paita 'Chark' Paita 'Chark' Materiaali: Jersey; Pääntie: Pyöreä pääntie; Design: Tikattu sauma/reuna, Suora sauma, Necktape; Kuvio: Logoprintti; Ekstrat: Label Print, Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      BOSS Paita 'Chark'
      • 04043201293167
      1
      59.90 EUR
    • BOSS Trix Fine Waffle Heather Dark Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199853904.jpg
      BOSS BOSS Trix Fine Waffle Heather Dark Green Trix Fine Waffle Heather Dark Green Trix Fine Waffle Heather Dark Green Valmistettu puuvillasta. Kangasmerkki brodeeratulla logolla helmassa. (1)
      BOSS Trix Fine Waffle Heather Dark Green
      • 04043861002956
      1
      79.90 EUR
    • BOSS Trix Fine Waffle Heather Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187807023.jpg
      BOSS BOSS Trix Fine Waffle Heather Black Trix Fine Waffle Heather Black Trix Fine Waffle Heather Black Valmistettu puuvillasta. Kangasmerkki brodeeratulla logolla helmassa. (1)
      BOSS Trix Fine Waffle Heather Black
      • 04043201994194
      1
      79.90 EUR
    • BOSS Paita 'Peron_Russell Athletic'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203995772.jpg
      BOSS BOSS Paita 'Peron_Russell Athletic' Paita 'Peron_Russell Athletic' Paita 'Peron_Russell Athletic' Materiaali: Puuvilla; Pääntie: Poolokaulus; Kuvio: Logoprintti; Design: Nappilista, Tikattu sauma/reuna; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      BOSS Paita 'Peron_Russell Athletic'
      • 04021407201971
      1
      109.00 EUR
    • BOSS Paita 'Pirol'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203202813.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204479329.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204479326.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204479328.jpg
      BOSS BOSS Paita 'Pirol' Paita 'Pirol' Paita 'Pirol' Materiaali: Jersey; Pääntie: Poolokaulus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Tikattu sauma/reuna, Suora sauma; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      BOSS Paita 'Pirol'
      • 04047393363707
      1
      99.90 EUR
    • BOSS Paita 'Pirol'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205196508.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204479267.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204479264.jpg
      BOSS BOSS Paita 'Pirol' Paita 'Pirol' Paita 'Pirol' Materiaali: Jersey; Pääntie: Poolokaulus; Kuvio: Melange; Design: Nappilista, Suora sauma, Tikattu sauma/reuna; Ekstrat: Pehmeä kangas, Merkkilappukirjailu, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      BOSS Paita 'Pirol'
      • 04047395238317
      1
      99.90 EUR
    • BOSS Paita 'Chark'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199403764.jpg
      BOSS BOSS Paita 'Chark' Paita 'Chark' Paita 'Chark' Materiaali: Jersey; Pääntie: Pyöreä pääntie; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Tikattu sauma/reuna, Suora leikkaus, Suora sauma; Kuvio: Yksivärinen; Ekstrat: Pehmeä kangas, Ihoystävällinen materiaali, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      BOSS Paita 'Chark'
      • 04043201373234
      1
      59.90 EUR
    • BOSS Trix Fine Waffle Heather Dark Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187807021.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188276868.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188276867.jpg
      BOSS BOSS Trix Fine Waffle Heather Dark Blue Trix Fine Waffle Heather Dark Blue Trix Fine Waffle Heather Dark Blue Valmistettu puuvillasta. Kangasmerkki brodeeratulla logolla helmassa. (1)
      BOSS Trix Fine Waffle Heather Dark Blue
      • 04043861003335
      1
      79.90 EUR
    • BOSS Paita 'Chark'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186403675.jpg
      BOSS BOSS Paita 'Chark' Paita 'Chark' Paita 'Chark' Materiaali: Jersey; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Logoprintti; Design: Tikattu sauma/reuna, Kantattu pääntie; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      BOSS Paita 'Chark'
      • 04043201387538
      1
      59.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Giro (giro)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isadore (isadore)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • Levi's (levi_s)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Morgan (morgan)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • WEARKND (wearknd)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
      • Zoggs (zoggs)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Cut neck-kaulus (cut_neck_kaulus)
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Polo collar (polo_collar)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Venekaula-aukko (venekaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi