x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Chevalier Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Chevalier Fjord -villaneuletakki, vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144607276.jpg
      Chevalier Chevalier Fjord -villaneuletakki, vihreä Fjord -villaneuletakki, vihreä Fjord -villaneuletakki, vihreä Vetoketjullinen villaneuletakki Pehmeää materiaali Vahvikkeet olkapäissä Pehmeä ja korkea ribbikaulus Ribbiresorit Väri: vihreä CHEVALIER FJORD -VILLANEULETAKKI Chevalier Fjord on kahteen kerrokseen kontrastineulottu villaneuletakki, jonka ulkopuoli on vihreä ja sisäpuoli musta. Materiaali on pehmeä sekoitus villaa (80 %) ja polyamidia (20 %). Neuletakissa on vetoketju ja klassiset kontrastiruskeat vahvikkeet olkapäissä. Pehmeä ja korkea ribbikaulus ja -resorit. Tuotenumero 516700 Valmistajan... (1)
      Chevalier Fjord -villaneuletakki, vihreä
      • 00808491131360
      2
      deal
      152.80 EUR
    • Chevalier Aston -merinovillapaita, tummanvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175111265.jpg
      Chevalier Chevalier Aston -merinovillapaita, tummanvihreä Aston -merinovillapaita, tummanvihreä Aston -merinovillapaita, tummanvihreä Chevalier Men's Aston Pullover on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Chevalier Aston -merinovillapaita, tummanvihreä
      • 00808491143103
      2
      deal
      122.80 EUR
    • Chevalier Men's Aston Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175111265.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Chevalier Men's Aston Pullover on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Chevalier Men's Aston Pullover
      • 00808491143226
      1
      most_sold
      124.80 EUR
    • Chevalier Men's Fjord Plated Wool Cardigan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144607276.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Fjord Plated Wool Cardigan Men's Fjord Plated Wool Cardigan Men's Fjord Plated Wool Cardigan Chevalier Men's Fjord Plated Wool Cardigan on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Chevalier Men's Fjord Plated Wool Cardigan
      • 00808491131407
      1
      169.90 EUR
    • Chevalier Women's Blaise Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175110793.jpg
      Chevalier Chevalier Women's Blaise Pullover Women's Blaise Pullover Women's Blaise Pullover Chevalier Women's Blaise Pullover on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii naisille. (1)
      Chevalier Women's Blaise Pullover
      • 00808491146128
      1
      124.80 EUR
    • Chevalier Men's Aston Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175111265.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Chevalier Men's Aston Pullover on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Chevalier Men's Aston Pullover
      • 00808491143165
      1
      124.80 EUR
    • Chevalier Men's Aston Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175111265.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Chevalier Men's Aston Pullover on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Chevalier Men's Aston Pullover
      • 00808491143196
      1
      124.80 EUR
    • Chevalier Women's Blaise Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175110793.jpg
      Chevalier Chevalier Women's Blaise Pullover Women's Blaise Pullover Women's Blaise Pullover Chevalier Women's Blaise Pullover on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii naisille. (1)
      Chevalier Women's Blaise Pullover
      • 00808491146081
      1
      124.80 EUR
    • Chevalier Women's Blaise Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175110793.jpg
      Chevalier Chevalier Women's Blaise Pullover Women's Blaise Pullover Women's Blaise Pullover Chevalier Women's Blaise Pullover on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii naisille. (1)
      Chevalier Women's Blaise Pullover
      • 00808491146104
      1
      124.80 EUR
    • Chevalier Men's Aston Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175111265.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Chevalier Men's Aston Pullover on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Chevalier Men's Aston Pullover
      • 00808491143134
      1
      124.80 EUR
    • Chevalier Women's Blaise Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175110793.jpg
      Chevalier Chevalier Women's Blaise Pullover Women's Blaise Pullover Women's Blaise Pullover Chevalier Women's Blaise Pullover on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii naisille. (1)
      Chevalier Women's Blaise Pullover
      • 00808491146067
      1
      124.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • AEVOR (aevor)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Asics (asics)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bebefield (bebefield)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bogner (bogner)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • DKNY (dkny)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (Petite) (forever_new_petite_)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JDY (jdy)
      • Jilla Active (jilla_active)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LMTD (lmtd)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love (love)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Minimum (minimum)
      • Minymo (minymo)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Morris (morris)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • Palmers (palmers)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Sanetta (sanetta)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Stitch and Soul (stitch_and_soul)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • WAWWA (wawwa)
      • WEARKND (wearknd)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Elastaani (elastaani)
      • Hamppu (hamppu)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi