x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Chevalier Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Chevalier Men's Aston Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175111265.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Neulepusero on klassinen, monikäyttöinen vaate. Aston-neulepuseromme on laadukasta Italiassa kehrättyä merinovillaa. Lanka on kaksisäikeistä, kierrettyä lankaa, jossa on pitkät kuidut, mikä antaa vaatteelle kauniin kiillon. Normaali istuvuus. Pue neule metsästysliivin alle tai T-paidan päälle arkena tai yhdistä kauluspaitaan ja bleiseriin. Villa on luonnon oma High Tech -kuitu, joka sekä lämmittää että viilentää. (1)
      Chevalier Men's Aston Pullover
      • 00808491143103
      3
      119.50 EUR
    • Chevalier Fjord -villaneuletakki, vihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144607276.jpg
      Chevalier Chevalier Fjord -villaneuletakki, vihreä Fjord -villaneuletakki, vihreä Fjord -villaneuletakki, vihreä Vetoketjullinen villaneuletakki Pehmeää materiaali Vahvikkeet olkapäissä Pehmeä ja korkea ribbikaulus Ribbiresorit Väri: vihreä CHEVALIER FJORD -VILLANEULETAKKI Chevalier Fjord on kahteen kerrokseen kontrastineulottu villaneuletakki, jonka ulkopuoli on vihreä ja sisäpuoli musta. Materiaali on pehmeä sekoitus villaa (80 %) ja polyamidia (20 %). Neuletakissa on vetoketju ja klassiset kontrastiruskeat vahvikkeet olkapäissä. Pehmeä ja korkea ribbikaulus ja -resorit. Tuotenumero 516700 Valmistajan... (1)
      Chevalier Fjord -villaneuletakki, vihreä
      • 00808491131360
      2
      most_sold
      152.80 EUR
    • Chevalier Men's Aston Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175111265.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Neulepusero on klassinen, monikäyttöinen vaate. Aston-neulepuseromme on laadukasta Italiassa kehrättyä merinovillaa. Lanka on kaksisäikeistä, kierrettyä lankaa, jossa on pitkät kuidut, mikä antaa vaatteelle kauniin kiillon. Normaali istuvuus. Pue neule metsästysliivin alle tai T-paidan päälle arkena tai yhdistä kauluspaitaan ja bleiseriin. Villa on luonnon oma High Tech -kuitu, joka sekä lämmittää että viilentää. (1)
      Chevalier Men's Aston Pullover
      • 00808491143226
      2
      119.50 EUR
    • Chevalier Men's Aston Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175111265.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Neulepusero on klassinen, monikäyttöinen vaate. Aston-neulepuseromme on laadukasta Italiassa kehrättyä merinovillaa. Lanka on kaksisäikeistä, kierrettyä lankaa, jossa on pitkät kuidut, mikä antaa vaatteelle kauniin kiillon. Normaali istuvuus. Pue neule metsästysliivin alle tai T-paidan päälle arkena tai yhdistä kauluspaitaan ja bleiseriin. Villa on luonnon oma High Tech -kuitu, joka sekä lämmittää että viilentää. (1)
      Chevalier Men's Aston Pullover
      • 00808491143165
      2
      119.50 EUR
    • Chevalier Villapaidat Miehet, Aston Pullover, S, Navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185142564.jpg
      Chevalier Chevalier Villapaidat Miehet, Aston Pullover, S, Navy Villapaidat Miehet, Aston Pullover, S, Navy Villapaidat Miehet, Aston Pullover, S, Navy Neulepusero on klassinen, monikäyttöinen vaate. Aston-neulepuseromme on laadukasta Italiassa kehrättyä merinovillaa. Lanka on kaksisäikeistä, kierrettyä lankaa, jossa on pitkät kuidut, mikä antaa vaatteelle kauniin kiillon. Normaali istuvuus. Pue neule metsästysliivin alle tai T-paidan päälle arkena tai yhdistä kauluspaitaan ja bleiseriin. Villa on luonnon oma High Tech -kuitu, joka sekä lämmittää että viilentää. (1)
      Chevalier Villapaidat Miehet, Aston Pullover, S, Navy
      • 00808491143097
      2
      119.50 EUR
    • Chevalier Men's Aston Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175111265.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Men's Aston Pullover Neulepusero on klassinen, monikäyttöinen vaate. Aston-neulepuseromme on laadukasta Italiassa kehrättyä merinovillaa. Lanka on kaksisäikeistä, kierrettyä lankaa, jossa on pitkät kuidut, mikä antaa vaatteelle kauniin kiillon. Normaali istuvuus. Pue neule metsästysliivin alle tai T-paidan päälle arkena tai yhdistä kauluspaitaan ja bleiseriin. Villa on luonnon oma High Tech -kuitu, joka sekä lämmittää että viilentää. (1)
      Chevalier Men's Aston Pullover
      • 00808491143196
      2
      119.50 EUR
    • Chevalier Villapaidat Miehet, Aston Pullover, M, Pine Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175111265.jpg
      Chevalier Chevalier Villapaidat Miehet, Aston Pullover, M, Pine Green Villapaidat Miehet, Aston Pullover, M, Pine Green Villapaidat Miehet, Aston Pullover, M, Pine Green Neulepusero on klassinen, monikäyttöinen vaate. Aston-neulepuseromme on laadukasta Italiassa kehrättyä merinovillaa. Lanka on kaksisäikeistä, kierrettyä lankaa, jossa on pitkät kuidut, mikä antaa vaatteelle kauniin kiillon. Normaali istuvuus. Pue neule metsästysliivin alle tai T-paidan päälle arkena tai yhdistä kauluspaitaan ja bleiseriin. Villa on luonnon oma High Tech -kuitu, joka sekä lämmittää että viilentää. (1)
      Chevalier Villapaidat Miehet, Aston Pullover, M, Pine Green
      • 00808491143134
      2
      119.50 EUR
    • Chevalier Men's Fjord Plated Wool Cardigan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144607276.jpg
      Chevalier Chevalier Men's Fjord Plated Wool Cardigan Men's Fjord Plated Wool Cardigan Men's Fjord Plated Wool Cardigan Chevalier Men's Fjord Plated Wool Cardigan on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Chevalier Men's Fjord Plated Wool Cardigan
      • 00808491131407
      1
      169.90 EUR
    • Chevalier Women's Blaise Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175110793.jpg
      Chevalier Chevalier Women's Blaise Pullover Women's Blaise Pullover Women's Blaise Pullover Chevalier Women's Blaise Pullover on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii naisille. (1)
      Chevalier Women's Blaise Pullover
      • 00808491146104
      1
      124.80 EUR
    • Chevalier Women's Blaise Pullover
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175110793.jpg
      Chevalier Chevalier Women's Blaise Pullover Women's Blaise Pullover Women's Blaise Pullover Chevalier Women's Blaise Pullover on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii naisille. (1)
      Chevalier Women's Blaise Pullover
      • 00808491146067
      1
      124.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Giro (giro)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isadore (isadore)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • Levi's (levi_s)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Morgan (morgan)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • WEARKND (wearknd)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
      • Zoggs (zoggs)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Cut neck-kaulus (cut_neck_kaulus)
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Polo collar (polo_collar)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Venekaula-aukko (venekaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi