x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Columbia Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179680577.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038307.jpg
      Columbia Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta M Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta M Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta M Kiva, joustava huppari naisille. Erinomainen aurinkosuojaus, (1)
      Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta M
      • 00194004368416
      2
      deal
      54.80 EUR
    • Columbia Cottonwood ParkHalf Snap, miesten fleecepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168882758.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172601802.jpg
      Columbia Columbia Cottonwood ParkHalf Snap, miesten fleecepaita Cottonwood ParkHalf Snap, miesten fleecepaita Cottonwood ParkHalf Snap, miesten fleecepaita Columbia Cottonwood Park Half Snap on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Columbia Cottonwood ParkHalf Snap, miesten fleecepaita
      • 00193855301863
      2
      deal
      50.80 EUR
    • Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179677028.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038262.jpg
      Columbia Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen M Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen M Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen M Columbia Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen M
      • 00194004368317
      2
      deal
      54.80 EUR
    • Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179677028.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038262.jpg
      Columbia Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen S Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen S Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen S Columbia Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen S
      • 00194004368324
      2
      deal
      54.80 EUR
    • Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179680577.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038307.jpg
      Columbia Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta S Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta S Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta S Columbia Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta S
      • 00194004368423
      2
      deal
      54.80 EUR
    • Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179677028.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038262.jpg
      Columbia Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen L Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen L Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen L Kiva, joustava huppari naisille. Erinomainen aurinkosuojaus, (1)
      Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen L
      • 00194004368300
      2
      deal
      54.80 EUR
    • Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179680577.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038307.jpg
      Columbia Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta XL Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta XL Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta XL Columbia Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta XL
      • 00194004368430
      2
      deal
      54.80 EUR
    • Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179677028.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038262.jpg
      Columbia Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen XL Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen XL Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen XL Kiva, joustava huppari naisille. Erinomainen aurinkosuojaus, (1)
      Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Vaaleanpunainen XL
      • 00194004368331
      2
      deal
      54.80 EUR
    • Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179680577.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038307.jpg
      Columbia Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta L Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta L Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta L Kiva, joustava huppari naisille. Erinomainen aurinkosuojaus, (1)
      Columbia Women's Sun Trek Hooded Pullover Musta L
      • 00194004368409
      1
      most_sold
      54.85 EUR
    • Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178601793.jpg
      Columbia Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s Klamath Range II Half Zip Men´s Klamath Range II Half Zip Men´s Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s
      • 00194003531545
      1
      deal
      34.80 EUR
    • Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178601793.jpg
      Columbia Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s Klamath Range II Half Zip Men´s Klamath Range II Half Zip Men´s Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s
      • 00194003531569
      1
      deal
      34.80 EUR
    • Columbia Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179680577.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038307.jpg
      Columbia Columbia Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s Columbia Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Columbia Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s
      • 00194004368447
      1
      deal
      54.80 EUR
    • Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178601793.jpg
      Columbia Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s Klamath Range II Half Zip Men´s Klamath Range II Half Zip Men´s Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s
      • 00194003531538
      1
      deal
      34.80 EUR
    • Columbia Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179677028.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038262.jpg
      Columbia Columbia Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s Columbia Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Columbia Sun Trek Eu Hooded Pullover Women´s
      • 00194004368348
      1
      deal
      54.80 EUR
    • Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172955121.jpg
      Columbia Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s Klamath Range II Half Zip Men´s Klamath Range II Half Zip Men´s Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Columbia Klamath Range II Half Zip Men´s
      • 00194003531552
      1
      deal
      34.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • AEVOR (aevor)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Asics (asics)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bebefield (bebefield)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bogner (bogner)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • DKNY (dkny)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (Petite) (forever_new_petite_)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JDY (jdy)
      • Jilla Active (jilla_active)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LMTD (lmtd)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love (love)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Minimum (minimum)
      • Minymo (minymo)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Morris (morris)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • Palmers (palmers)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Sanetta (sanetta)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Stitch and Soul (stitch_and_soul)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • WAWWA (wawwa)
      • WEARKND (wearknd)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Elastaani (elastaani)
      • Hamppu (hamppu)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi