x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Craft Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Craft ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Naiset, punainen XL 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204336907.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202388834.jpg
      Craft Craft ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Naiset, punainen XL 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Naiset, punainen XL 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Naiset, punainen XL 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat Tyyppi: pitkähihainen; Kompressio: ei; Termo-ominaisuus: kyllä; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Vetoketju: ei; Saumat: (lähes) saumatonta; Materiaalin tyyppi: keinokuitu; Materiaali: 66 % polyester, 28 % polyamide, 6 % elastane; Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia pienemmältä; Leikkaus: Kapea; Lisätietoja: 3D knit for maximum comfort, Light, warming thermal material for optimal heat regulation, Seamless processed torso for more comfort, Bodymapping, Elasticated material for optimum freedom... (1)
      Craft ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Naiset, punainen XL 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat
      • 07318573611534
      2
      most_sold
      73.45 EUR
    • Craft - Women's Advanced Warm Fuseknit Intensity L/S - Tekokuitualusvaatteet XL, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202259420.jpg
      Craft Craft - Women's Advanced Warm Fuseknit Intensity L/S - Tekokuitualusvaatteet XL, sininen - Women's Advanced Warm Fuseknit Intensity L/S - Tekokuitualusvaatteet XL, sininen - Women's Advanced Warm Fuseknit Intensity L/S - Tekokuitualusvaatteet XL, sininen Craft Women's Advanced Warm Fuseknit Intensity L/S Tekokuitualusvaatteet: Väri: Sininen; Koko: XL; Ominaisuudet: Eristävä, Stretch; Käyttötarkoitus: Laskettelu; Materiaalia: Päämateriaali: 66% Polyesteri, 28% Polyamidi, 6% Elastaani; Lisää Craft-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Craft - Women's Advanced Warm Fuseknit Intensity L/S - Tekokuitualusvaatteet XL, sininen
      • 07318573611589
      2
      73.45 EUR
    • Craft ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Miehet, sininen L 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202397399.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208292054.jpg
      Craft Craft ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Miehet, sininen L 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Miehet, sininen L 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Miehet, sininen L 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat Tyyppi: pitkähihainen; Kompressio: ei; Termo-ominaisuus: kyllä; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Vetoketju: ei; Saumat: (lähes) saumatonta; Materiaalin tyyppi: keinokuitu; Materiaali: 66 % polyester, 28 % polyamide, 6 % elastane; Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia pienemmältä; Leikkaus: Kapea; Lisätietoja: 3D knit for maximum comfort, Light, warming thermal material for optimal heat regulation, Seamless processed torso for more comfort, Bodymapping, Elasticated material for optimum freedom... (1)
      Craft ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Miehet, sininen L 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat
      • 07318573611367
      1
      80.85 EUR
    • Craft ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Naiset, punainen L 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203684463.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203684461.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202396594.jpg
      Craft Craft ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Naiset, punainen L 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Naiset, punainen L 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Naiset, punainen L 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat Tyyppi: pitkähihainen; Kompressio: ei; Termo-ominaisuus: kyllä; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Vetoketju: ei; Saumat: (lähes) saumatonta; Materiaalin tyyppi: keinokuitu; Materiaali: 66 % polyester, 28 % polyamide, 6 % elastane; Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia pienemmältä; Leikkaus: Kapea; Lisätietoja: 3D knit for maximum comfort, Light, warming thermal material for optimal heat regulation, Seamless processed torso for more comfort, Bodymapping, Elasticated material for optimum freedom... (1)
      Craft ADV Warm Fuseknit Intensity Pitkähihainen Paita Naiset, punainen L 2021 Hiihto- & lämpöaluspaidat
      • 07318573611527
      1
      80.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • Aclima (aclima)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Asics (asics)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boob (boob)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Derbe (derbe)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Free People (free_people)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Giro (giro)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isadore (isadore)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JDY (jdy)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Masai (masai)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Morgan (morgan)
      • Mymo (mymo)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noppies (noppies)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • WEARKND (wearknd)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zoggs (zoggs)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Venekaula-aukko (venekaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi