x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    DC-Shoes Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • DC-Shoes Star Pilot Sweatshirt Musta S Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257067918.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245895273.jpg?ts=1
      DC-Shoes DC-Shoes Star Pilot Sweatshirt Musta S Mies Star Pilot Sweatshirt Musta S Mies Star Pilot Sweatshirt Musta S Mies OminaisuudetDC Star Pilot FB Crew puseroPlastisol painatus vasemmassa rinnassa ja selässäPääntiessä kalanruotonauha (1)
      DC-Shoes Star Pilot Sweatshirt Musta S Mies
      • 03613377754031
      2
      40.48 EUR
    • DC-Shoes Star Pilot Sweatshirt Musta XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257067918.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245895273.jpg?ts=1
      DC-Shoes DC-Shoes Star Pilot Sweatshirt Musta XL Mies Star Pilot Sweatshirt Musta XL Mies Star Pilot Sweatshirt Musta XL Mies OminaisuudetDC Star Pilot FB Crew puseroPlastisol painatus vasemmassa rinnassa ja selässäPääntiessä kalanruotonauha (1)
      DC-Shoes Star Pilot Sweatshirt Musta XL Mies
      • 03613377754048
      1
      64.95 EUR
    • DC-Shoes Star Pilot Long Sleeve T-Shirt black Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258639987.jpg?ts=1
      DC-Shoes DC-Shoes Star Pilot Long Sleeve T-Shirt black Koko XL Star Pilot Long Sleeve T-Shirt black Koko XL Star Pilot Long Sleeve T-Shirt black Koko XL DC Star Pilot - Long Sleeve T-Shirt for MenFeaturesFabric: Cotton fabric [200 g/m2]Fit: Classic, comfortable regular fitNeck: Crew necklinePrint on chest (1)
      DC-Shoes Star Pilot Long Sleeve T-Shirt black Koko XL
      • 03613376561364
      1
      39.85 EUR
    • DC-Shoes East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252341425.jpg?ts=1
      DC-Shoes DC-Shoes East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko L East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko L East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko L OminaisuudetDC East To West Long Sleeve miehilleSuuri grafiikka takaosassaPieni logoprintti vasemmassa rinnassaHihan painatus molemmin puolinKudottu logolappu helmassaResorillinen kaulus ja hihansuut (1)
      DC-Shoes East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko L
      • 03613377755229
      1
      39.85 EUR
    • DC-Shoes East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252341425.jpg?ts=1
      DC-Shoes DC-Shoes East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko XL East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko XL East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko XL OminaisuudetDC East To West Long Sleeve miehilleSuuri grafiikka takaosassaPieni logoprintti vasemmassa rinnassaHihan painatus molemmin puolinKudottu logolappu helmassaResorillinen kaulus ja hihansuut (1)
      DC-Shoes East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko XL
      • 03613377755250
      1
      39.85 EUR
    • DC-Shoes Star Pilot Long Sleeve T-Shirt black Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258639987.jpg?ts=1
      DC-Shoes DC-Shoes Star Pilot Long Sleeve T-Shirt black Koko S Star Pilot Long Sleeve T-Shirt black Koko S Star Pilot Long Sleeve T-Shirt black Koko S DC Star Pilot - Long Sleeve T-Shirt for MenFeaturesFabric: Cotton fabric [200 g/m2]Fit: Classic, comfortable regular fitNeck: Crew necklinePrint on chest (1)
      DC-Shoes Star Pilot Long Sleeve T-Shirt black Koko S
      • 03613376561357
      1
      39.85 EUR
    • DC-Shoes East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252838197.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252341425.jpg?ts=1
      DC-Shoes DC-Shoes East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko M East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko M East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko M OminaisuudetDC East To West Long Sleeve miehilleSuuri grafiikka takaosassaPieni logoprintti vasemmassa rinnassaHihan painatus molemmin puolinKudottu logolappu helmassaResorillinen kaulus ja hihansuut (1)
      DC-Shoes East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko M
      • 03613377755236
      1
      39.85 EUR
    • DC-Shoes East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko XXL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252838197.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252341425.jpg?ts=1
      DC-Shoes DC-Shoes East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko XXL East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko XXL East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko XXL (1)
      DC-Shoes East To West Long Sleeve T-Shirt lily white enzyme wash Koko XXL
      • 03613377755274
      1
      25.48 EUR
    • DC-Shoes Star Pilot FB Crew Sweater black Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257067918.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245895273.jpg?ts=1
      DC-Shoes DC-Shoes Star Pilot FB Crew Sweater black Koko M Star Pilot FB Crew Sweater black Koko M Star Pilot FB Crew Sweater black Koko M (1)
      DC-Shoes Star Pilot FB Crew Sweater black Koko M
      • 03613377754024
      1
      40.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • 2XU (2xu)
      • 686 (686)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Afends (afends)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • And Feelings (and_feelings)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Anon (anon)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Asics (asics)
      • Autumn Headwear (autumn_headwear)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Biotex (biotex)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed (bleed)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Capita (capita)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cecil (cecil)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Cleptomanicx (cleptomanicx)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy (crazy)
      • Creature (creature)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dravus (dravus)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eivy (eivy)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Episode (episode)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Finkid (finkid)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fransa (fransa)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Globe (globe)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Ice Cream SB (ice_cream_sb)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Independent (independent)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JBS (jbs)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karpos (karpos)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kazane (kazane)
      • Killer Acid (killer_acid)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LaMunt (lamunt)
      • Lee (lee)
      • Leon Karssen (leon_karssen)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Luhta (luhta)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magenta (magenta)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • MARKET (market)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Method Mag (method_mag)
      • Millet (millet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Monet Skateboards (monet_skateboards)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Morgan (morgan)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mountain Works (mountain_works)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • Nursing Fashion (nursing_fashion)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oxide (oxide)
      • Palgero (palgero)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paterson (paterson)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • Powell Peralta (powell_peralta)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Sasta (sasta)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Selected (selected)
      • Shaka Wear (shaka_wear)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Skhoop (skhoop)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snickers (snickers)
      • Someday (someday)
      • Spitfire (spitfire)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Stan Ray (stan_ray)
      • Staycoolnyc (staycoolnyc)
      • Stedman (stedman)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Sätila (sa_tila)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Union (union)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vivasport (vivasport)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Welcome (welcome)
      • Wild Country (wild_country)
      • Woolpower (woolpower)
      • Worble (worble)
      • Wu-Tang (wu_tang)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Ziener (ziener)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Kashmir (kashmir)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi